• Sor
  • Bence

Evde yalnızken ne yapmalı ?

Bu gün evde yalnızım ve ne yapıcağıma karar veremiyorum gezeyimmi evdemi vakit geçireyim siz olsanız napardınız ?

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 16

• Sanırım bu saate kadar evdeydin. Psikolojin düzelir kesinlikle çık bir hava cadde bir tur at. Ferahlarsın.

• www. hdtvizle . com da sabaha kadar 8 film kanalında ayrı ayrı konulu film bulup izleyebilirsin

• canli yayinda oluyo mu?

• Öncekileri Göster
    • İzlemekten sıkılırsan tonla oyun siteleri de var , istersen penguen avlarsın :)

• :)

• sıcaksa çık nefes al soğuksa kitap oku,elişi yap çeyizine, burdan dertleş arkadaşlarınla

• cık biraz gez dolaş gec olmadan eve gel tv pc yemek bulaşık tekrar tv pc oo uyku vakti gelmiş cumburlop yatak

• canın ne istiyorsa. tavsiyem çık dışarı gez dolaş.

• kurtlar vadisi var kimse dışarı çıkmaz, sokaklar boş olur hemde bu soğukta ne işin var. otur tv nin karşısına al eline patlamış mısırını sıcakta bir çay tamam işte. gerisini zamana bırak.

• adult sitelerde takılabilirsin mesela vakit geçirmeye birebir ;)

• Yalnızlığın tadını çıkar: bol abur cubur, yüksek sesli müzik, ne zamandır seyretmek isteyip de fırsat bulamadığın film, bu sitede bol bol geyik :)

• link
    izleyebilirsin her daim mutluluk için vakit geçirmek için

• bi arkadaşını pişti oyna :D

• vadiyi izlemek gerek bugün

• IMDB'den güzel bir film bul izle :)

• eve kız atmak icin uygun zamandır:)

• mışıl mışıl uyurum.

• nete takılmalı :D

Kızlar Ne Diyor 11

• Burada takıl işte soru cevapla. Vaana millete cemiyete hayırlı insan ol asklşi.

• Fılm ızleyebılırsın

• Şuan yalnızım ne yapsamki. Hımmmmm.

• Müzik dinlerim
    Kafamı dinlerim

• Fazla değişmez, ama film izlerim genellikle. Gürültüsüz, salt ve sevimli bir ortam yaparım.

• yatağımın üzerinde hoplaqyıb zıplıyorum

• Kendinle seviş <3

• battaniyenin altına geçer uzanır tv izler biryandanda mesajlaşırdım :D

• Alırdım cipsimi+kolamı+çekirdeğimi, açardım bi film, alırdım bi battaniye uzatır ayağımı yer içer totomu ısıtırdım vala özendim sana , akşama sana gelsem ya :))

• bu kesin erkek hemen kıza yazdı baksana

• Öncekileri Göster
    • hahhhaa Cllf ye kapak olmuştur, cipsleri de alıp geliyorum o halde :D

• Tamam icecekler benden .d.d

• mesturbasyon çok iyi oluyor o analrda..

• Korku filmi izle. Korku romanı veya hikayeleri oku.

Yükleniyor...