Evde yalnızken ne yapmalı ?

Bu gün evde yalnızım ve ne yapıcağıma karar veremiyorum gezeyimmi evdemi vakit geçireyim siz olsanız napardınız ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 15

• link
    izleyebilirsin her daim mutluluk için vakit geçirmek için

• adult sitelerde takılabilirsin mesela vakit geçirmeye birebir ;)

• Yalnızlığın tadını çıkar: bol abur cubur, yüksek sesli müzik, ne zamandır seyretmek isteyip de fırsat bulamadığın film, bu sitede bol bol geyik :)

• bi arkadaşını pişti oyna :D

• www. hdtvizle . com da sabaha kadar 8 film kanalında ayrı ayrı konulu film bulup izleyebilirsin

• :)

• İzlemekten sıkılırsan tonla oyun siteleri de var , istersen penguen avlarsın :)

• odamda bise yemem yinede guzel, trt bes belçiada yok trde izliodm guzel muzik kanali

• Öncekileri Göster
  • nete takılmalı :D

• vadiyi izlemek gerek bugün

• IMDB'den güzel bir film bul izle :)

• Sanırım bu saate kadar evdeydin. Psikolojin düzelir kesinlikle çık bir hava cadde bir tur at. Ferahlarsın.

• sıcaksa çık nefes al soğuksa kitap oku,elişi yap çeyizine, burdan dertleş arkadaşlarınla

• cık biraz gez dolaş gec olmadan eve gel tv pc yemek bulaşık tekrar tv pc oo uyku vakti gelmiş cumburlop yatak

• eve kız atmak icin uygun zamandır:)

• canın ne istiyorsa. tavsiyem çık dışarı gez dolaş.

• kurtlar vadisi var kimse dışarı çıkmaz, sokaklar boş olur hemde bu soğukta ne işin var. otur tv nin karşısına al eline patlamış mısırını sıcakta bir çay tamam işte. gerisini zamana bırak.

• mışıl mışıl uyurum.

Kızlar Ne Diyor 11

• Şuan yalnızım ne yapsamki. Hımmmmm.

• Korku filmi izle. Korku romanı veya hikayeleri oku.

• Müzik dinlerim
    Kafamı dinlerim

• Fılm ızleyebılırsın

• Fazla değişmez, ama film izlerim genellikle. Gürültüsüz, salt ve sevimli bir ortam yaparım.

• Burada takıl işte soru cevapla. Vaana millete cemiyete hayırlı insan ol asklşi.

• yatağımın üzerinde hoplaqyıb zıplıyorum

• Kendinle seviş <3

• mesturbasyon çok iyi oluyor o analrda..

• battaniyenin altına geçer uzanır tv izler biryandanda mesajlaşırdım :D

• Alırdım cipsimi+kolamı+çekirdeğimi, açardım bi film, alırdım bi battaniye uzatır ayağımı yer içer totomu ısıtırdım vala özendim sana , akşama sana gelsem ya :))

• Tamam icecekler benden .d.d

• hahhhaa Cllf ye kapak olmuştur, cipsleri de alıp geliyorum o halde :D

• Ne alaka canım .d yanima bi arkadas iyi olurdu sevmem pek yalnzligi .d

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...