Balık etli kaç beden olmalı?

balık etli kızları seven beyler balık etli olsun diyosunuzda mesela kaç beden olmalı boyu kilosu nasıl olmalı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• link

bu açıklamadan sonra.

bedenini bilemem ama görüntü böyledir benim balık etli anlayışım.

link

• bu bıyıklı abiye katılıyorum

Erkekler Ne Diyor 61

• boyu165 175 60 80 kg arası güzel bir bayan olmalı

• biri var 170 90 çok mu ya bende 174 64

• 36 ideal

;)

• valla beden boy kilo ölçüleriyle aram hiç iyi olmadı. şöyle bakınca hamileymiş intibaı uyandırmasın benim gözümde balık etli odur. Söylemesi ayıp çok da hoş olurlar :)

• kot giydimi çok sex olaçak sekilde olsun isterim yani balık etli insanı baştan çıkardaçak şekilde olmalıdır

• 1.70 boy en az kilo da en fazla 65 olabilir 40 beden den fazlası zarar

• bir kız zayifim diyorsa normaldir, normal kilodayim derse balik eti dir, balik etiyim derse sismandir,

biraz sismanim derse überdir

170 boydaki bir kiz 50 kilo zayif 55 kilo normal 60 kilo balik eti 70 kilo sisman 70+ über

• ınsan olsun ıcınde kalp tasısın ! ne bedenı ne capı..

• ben sevmem

• 40 yada 42 fazlası gercekten fazla olur

• balıgına gore degısirr. sen hangı balıkla kıyaslaycaksın kendıı ?:)

• uyy ne ne guzel balıktır o.. bence kucuk bı alabalık kadar zarıf dıkkat cekcıı olabılrı :)

• iyisin bence, seni seven böyle sever zaten. mesela bazilari hamsi sever veya bazilari cupra sever ;) hem bir arkadasin dedigi gibi, icinde kalp atsin yeterli

• boyum 170 63 kiloyum hangı balık

• banu alkan gibi olmalı

• en az 165 boy en 58 kilo en az 38 beden.elini attınmı leğen kemiği diz kapağının tomografisini cekmiş gibi görünmemeli

• beyonce

mariah carey

kim kardashian

bunların hepsi balık etli ince bir belleri var bacaklar ve pop biraz geniş ama sıkı olduğu için çok hoş gözüküyor 160 isen 50-55 arası 170 isen 55-58 arası hoş gözükür sıkı bir fiziğin var ise

• 150 ye 50 kilo hoş durur ama spor yap fiziğin sıkı olsun bide topuklu ayakkabı giy 5-6 cm farklı görüceksin zaten :))

• 1 .buçuk metre kısa biraz

• 1.50 ise ?

• benim çok merak ettiğim bi soru var kadınlar genelde kalçaya göremi pantolon alıyolar yoksa pantolona göremı kalça yapıyolar...bu kadar kalçalara oturan bir pantolonu nasıl arayıp buluyolar helal olsun valla :)))

• benim cuk diye oturmaktan zyada sıkıyor.popo dışarı göz kırpıyor bel çok ince olduğu için belime göre alsam popodan geçmiyor popoya göre alsam beli olmuyor.

• süper duruyolar valla :)) bayılıyorum cuk diye oturan kalçalara :)))

• çünkü pantolonları bayanların kalçasına göre dikiyorlar

• valla bedenini medenini anlamam ama ele avuca gelmeli, beli ince olmalı ama basenler geniş olmalı... dar kot giydiğinde o görüntü tahrik edici olmalı, ince bel, geniş kalçalar off harika ve göğüsler en az 90 olmalı.. az çok anlamışsınızdır demek istediğimi...

• al sana al sana link

• 3 saatir sevişmiyorum mekatronicc olsun o kadar :))

• Neabazan bir yorumdur :D

• Öncekileri Göster
  • Bedenden bedene değişir .

• kendi bedenine sığıyorsa sıkıntı yok :)

• 1,65 - 1,70 boylarında 60 - 65 kilo civarında olursa harika olur :D

• kadın dediğin 34 ile 36 arasında değişek . elde taşınabilecek

• balık etli her bedene bir kılıfdır . :)))

• Balık eti insandan insana değişir.

Ama sekste tercihen balık etidir. :))

• Kaç beden olduğunu bilemem ama yanakları tombul olacak

• kadın dedıgın etlı butlu olmalı kuru kaburga kadın neye yarar...tuttunmu bısey gelecek :))

• dal gıbı kadın neye yarar kadın dedıgın yapraklı olmalı koklamalısın kuru agacın neyını koklayacaksın dalları elınde kalır dıye korkarım valla :)))

• heh işte budur:) :p

• ne zayıf ne de şişman olan, ele avuca gelen dolgun bir vücuda sahip olman yeterli :)))

• 40 beden olmalı max 42 bence:)

• 165, 60 kg

gibi...

• BOY 165

KİLO 55-65 OLMALI

• balık da balinada balık hamside

benceee zayıffff olacak balıklaşır zamanla

• Gönlü hoş küçük şeylerden mutlu olmasını bilen sadık bir kızın bana olan düşkünlüğünden başka hiçbirşey sevgilim olamaz kimseninde olmamalı o yüzden balık etmiş balık yumurtasıymış önemli olmaması lazım derim ben mesela.

• en cok 38-40 olmalı boyunun uzunluguda onemlı tabıı kı

• en çok 38

• Her zaman boy ve kilo orantılı olmalı. Balık etli diye bir şeye katılmıyorum. Unutmayalımki balinada bir balıktır

• Ben zayıf seviyorum

kız dediğin zayıf olacak evlenirsemde zaten hamile kaldığında ve doğurduğunda balık etli oluyor :)

2ci bir arada

• düz mantık :) katılıyorum kız dediğin zayıf olmalı

• Bana göre Bayanlara öncelikle göbek yakışmıyor, göbek olmayacak şekilde dolu olması, yada kilo boy oranını geçmemeli,örnegin boy 160 cm ise kilo en fazla 60 kg olmalı. Beden olarak ise 100,70,100 ölçülerini geçmemeli.

• 36 idare der

• 40 beden candır.. birazda boya bağlı bu olay diyorum..

• BEDEB Ö.D ÖNEMKİ OLAN ELE AVUCA SIGSIN YETER AZ DOLGUN AMA ŞİŞKO OLMASIN <3

• 36-38 beden iyidir gerisi tırt.

• Balığına göre değişir. Referansın hamsi mi balina mı?

• 54 beden olur

• balık etli eğerki ;

çingene palamutu ise 10-25 cm. arası 50-500 gram ağırlığında

palamut ise 30-35 cm. arası 550-800 gram ağırlığında

torik ise 55 cm. ve 500-800 gram ağırlığında

torik ise 55-60 arası 2300-4000 gram ağırlığında

yunus ise 2 metre boyunda 200-250 kg. ağırlığında

katil balina ise 8-8,5 metre uzunluğunda 5 ton ağırlığında ama yok bir gök balina ise 33 metre ve 150 ton olmalıdır belgesellerden hatırladıklarım bu kadar =/

• 1 beden olmalı içinde ruhu olan

• :)

• vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaayy.

• bunun standardı boya göre değişir... senin boy kaç ki?

• 170

• 90-60-90 olsunda

• lolita en kısa zamanda bana ulasmalısın eklıyorum kabul et :D

• aynen 1.63 boyumla bu ölçülerdeyim ve herkesin söylediği çok zayıfsın belin kopacak gibi kilo al.bu ölçüler 1.70 bayanda bi deri bir kemiktir :)

• siz 90 60 90 ları heralde dolgun bişey zannediyosunuz yuruyen kemık bıldıgın 90 60 90

• balık etli diye tabiri göstereyim diye google görsellere yazdım karşıma çıka çıka bi sürü p*rno resim çıktı arkadaş :D google ın balık etliden anladığı buymuş

• farkındaysanız erkeklerin %80 ni aynı kadını tanımlıyo fakat balık etli deyince işin içine boyu karıştırmayın 55 ile 65 arası kiloya sahip kadınların hepsi balık etlidir.bunun tek bir istisnası vardır oda uzun boylu bayanların kilosunu göstermemesidr bu durumda birazdaha kilo alması gerkr.. balık etli olmak ise bir bayanda ayrıcalıkdır çok tahrik edicidir.

• oow harbiden zayıfmışsın 57 olsan kusursuz olcan

• sıkıntı değilde 50-52 kiloyum. bi 55-57 aralığı tercihim.

• ama bence iyi hemde çok iyi şöle gözümde canlandırdım pek bi sıkıntılı durm yok :)

• Öncekileri Göster
  • 170 cm 60 kg sarı saç yeşil göz oturmasını kalkmasını bilen edepli adaplı sevmeyi sevilmeyi bilen bide Allah korkusu olsaa :)) derim hep ama sevdiğim kız benimle olsun saçı boyu kilosu hiç umrumda değil yaa.

• :) inşallah seni seven birisini bulursunda mutlu olursun :))

• 153 boy 50 kg :D geri yanı ben :D

• nefes alsın yeter :D

• Beden olarak söyleyemem ama balinalığında lüzumu yok :S

• elime mezura alıp ölçmedim ki hiç .. zor sordun .. tahminen sallayayım .. 105 65 100 olur mu bu .. bana fena görünmedi ..

• 105 65 100 mü?

Benim 92 68 89 ve balık etli grubuna giriyor, 105 100 baya fazla

• 1.63 boy 58 kilo

• yazın alta dosek kısın uste yorgan olmalı

• Şişman kadınlar bence kendilerini balık etli sanmasınlar. İdeal balık etli kadın bana göre 1.70-1.80 boyunda ve 57-65 kilo olmalıdır.

• balık etli hatunlar yatakta çok ıyıdırler.onlarla acayıp zevk alırsın.olcüleride 160cm 60kg 70-60-60

• Ben 165 boyda 55 kiloyum ve 92-68-89'um, 160'da 60kg'a 70-60-60 cok az

• çocuklarla işim olmaz ama kriterlerin uyarsa sen olabilirsin benim kriterime en az 28

• Cocukmi aliyon

• beden olarak bilmemde 170 boy 58 kilo iyidir..

• O pek balık etli olmadı be. :D

• boyuna gore degısırr yanı boyu ıle kılosu arasında kı far - 5 ve artı 5 olmalı bana gore

• yahu balık etli olanlar balıketliyim demiyo ki zayıfım diyolar, şişkolarsa balıketliyim diyolar, az çok anladım seni:)

• çinekop cinsinden olmalı ölcülerde 90-60-89.5 olmalı

• Cassandra Cruz veya Ashlynn Brooke bu ikiliye veya sadece birine bak anlarsın :D

• 170 boyu varsa 60-65 kilo olmalı

• ele avuca gelsn yeter bedenle ne işimz var

• hatun dediğin zayıf olmalı, kucağa gelmeli

Kızlar Ne Diyor 40

• bence 38 olsun daha fazlasıda balık etli olmaz şişkoya kaçar

• Boyum 1.71 Kilom 63, 38 Beden giyerim hep hic degismez ama cevremdeki insanlar hep kilolu oldugumu söyleyip benim pisikolojimi bozmaya calisiyorlar . Balit etli sanirim benim kilomda oluyor : (

• 38 beden 40 beden arası daha fazlası balıklıktan çıkar

• ben balık etliymiş de haberim yokmuş zayıfım diye kendimi avutmuşum yıllardır :) bir tanesi 1.75 50-55 kilo demiş ben 1.56 yım 50 kiloyum

• :) bizim ailede hep kilolu oldukları için beni sen zayıfsın diye avuttular yıllarca :)

• balıksın bee ne zayıfı

• 100 ila 200 arasında değişmektedir.

• 38 beden balık etli olur,fazlası gerçekten fazla,sağlıksız olur sanırım

• Alın abazalar alın alın

link

link

link

büyük meme ince bel kombinasyonunun en güzel örneği link

ve tabiki link

• yok canım neresi ince amynin :)

• amy gayet incecik bir hatundu,"balık etli" olduğunu ilk kez görüyorum :O

• La seule chose : bravo !

• canım bir güncelleme yap da istatistigi yaz lütfen merak ettim :)

• 1.70 boyunda ve 70 kilo balık olur,80 olursa sıkıntı var diyetisyene gtmeli

• Boyu ve kilosu aynı veya en fazla 5 az olmalı. örnek ;

1.70 boysa 65-70 kilo

1.60 boysa 55-60 kilo

• 38 olabilir...

• Boya göre değişir? Bi de kilo nerede toplanmışsa.

• Mesela benim boyum 168 kilom 58(biraz fazla biliyorum :D) ama halimden çok memnunum bencede kadın dediğin etli butlu olmalı :)

• biraz fazla değil çok idealmiş:)

• boya göre beden değişir

• 36 bedene zayıf derler ama 36-38 beden arasında balık etli de olunabiliyorr :P örneğin ben aldığım elbiseleri 36 yada S alıyorum ve oluyor ama balık etliyimdir..bu senin vücut yapına etinin sıklığına falan da bağlı biraz

• popo ve kalçalar dolgun olmalı tatlim )) seninkiler nasıl

• 38-40 olmalı

• 38 beden.

• 38-42

• balık etli 38-40 olur iyi olur hoş olur :)

• 40 balık etlidir herhal

• 34-36 zayıff

38-40 balıktır

42-.. şişman

• 40-42 beden

• balık etli kaç bedendir bilmem ama 34 bedenden sonra 38le çok mutsuzum :(

• 36 beden bayan esasında bütün kadınların olmak istediği bir vücuda sahip yani kadınlar ne kadar ince olurlarsa o kadar kendilerini beğeniyor ve sevileceklerini umuyorlar. Oysa ki erkeklere göre bir kadın 42 olmalıymış şaka değil gerçek bu İngiltere'de yapılan bir araştırmanın sonucu.

Kaynak: link

• sen mesaj atma böyle fink at buralarda kırcam ağzını

• yak gel sevvdigin ne varsa :D

• 36-38'dir balık etli. Tabii 38 bedenden şişman hangi kadına sorsan ''balık etliyim'' der, o apayrı.

• 38 beden kimi insanda zayıf kimi insanda balık etli olur benim kalçalarım çıkık olduğu için 38 beden giyiyorum ama belim oldukça ince bu yüzden ben balık etlinin altındayım ama kimi 38 i dopdolu doldurur o zaman balık etlidir işte ve 1.55 boyunda 38 beden biri kiloluyken 1.70 üstünde balık etli duracaktır büyük ihtimalle.

• 38-40 arası. ama ince belli olmalı. kum saati gibi

• 36-38 arasıdır.İnşallah öyledir en azından

• balığın türüne gre değişir :))))

• 38 yada en fazla 40

• valla benım boy 172 kılodda 72 ben balıgı bıraz gectım:)

• gectım bea

• hımmmmmmmmm benceeee balıksın :):):) geçmişt sayılmazssın iyi iyi

• 38 beden olmalı fazlası balina

• balık etki kadın 40 -44 arasıdır bence

• erkekten erkege degişir kemik sıyırmasını seven erkeklerde var yani :)

• teşekkürkür ederimm :)

• +1 bayıldım cevaba :)

• bu kişisel bir soru. neden böyle cevaplar arıyorsunuz arkadaşım. bir de gizlisin. ne gerek var sanki sorun çok özel

• 40 beden yani x

• elını attınmıydı avucun dolacak o balık etlıdır

• göğsü küçük 80 göbeği 60 kalça 100

Yükleniyor...