Arkadaşlar annem bana niye böyle dedi ki of :'( ?

Gizli Üye
Ablam daha önce evden kaçmaya çalıştı ve erkeklerle çok takıldı , başımıza çok kere iş aştı. Bu sıralar sürekli duş alıyor ve aldıktan sonra bize bağırması geçiyor. Normalde çok bağıran biri çünkü . Sürekli kavga ediyoruz anneme bile küfür ediyor. Bu duş olayı dikkatimi çektiği için anneme danışma kararı aldım. Ha birde ablam bu sıra evlilik lafını çok kullanıyor. Anne dedim , insanlar bazen kendini tatmin etme ihtiyacı duyar. Ben ablamı gözlemledim ve bu durumu sezdim. Bir kısmeti olursa , ablamda beğenirse ver dedim , yine eskisi gibi başımıza iş açmasın , kendisini de bizi de huzursuz etmesin , onun kötülüğünü istemem dedim. tabi bunu anneme anlatırken bayağı utandım ama anlatmam gerektiğini düşündüm. Bunu anlatırken sinirlendim tabi biraz neden bilmiyorum ama ben sinirlenince gülerim. hafiften bir gülme geldi. annemde sanki anlattığım şeyleri bilmiyormuş gibi bana ablamın bunu nasıl yaptığını soruyor beni iyice utandırdı. be kadın çocuk doğuran sensin benden daha iyi biliyorsun niye sorup utandırıyorsun beni ! Hah işte bende gülünce sen çabuk evlenirsin , sevdiğin biri olursa söyle dedi. ne diyosun sen dedim , o da tecrübelisin dedi ayıp be !! Sen çabuk evlenirsin dedi ağlicam kötü bir şey mi dedi niye dedi ki?
Arkadaşlar annem bana niye böyle dedi ki of :'( ?
21 Cevap