Insan öldükten sonra vücud hava almayan mezarın içinde nasıl yok oluyor acaba?

Ölümden sonra üç gün içinde yemeğinizi öğütmenize yardımcı olan enzimler sizi yok etmeye başlar. Bozulmuş hücreler bakteriler için besin kaynağı olacak ve vücudunuz kısa bir süre içinde çürüyecek.demekki kendi kendimizi yok ediyoruz öylebir programa sahibiz sizce doğrumu ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sağ ve sol omzuna gelen melekler suale başlayınca onlara sorarsın sorularını enzimlerini,bakterilerini biyoloji sınavına mı? gircen sanıyon sen allasen

• sormuş hata mı etmiş yani şimdi. senin de verdiğin cevaba bak -.-

• verdiğin kopyalar için teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• Enzimler olmasa bile toprağın altındaki canlılar seni "yer":) İlahi-Takdir onların da yaşaması lazım. Önemli olan ruhumuz sağlam olsun. Bedenimiz düzelir

• amin

• Öldükten sonra daha büyük dertlerimin olacağını düşünüyorum..

• hazırlığını yap öetey gitmeden

• Vucudumuzds bazi bakteriler vat.onlat vucudu yiyerek tuketiyor.acikta kalirsa ceset bakteriler kurtcuklanip yiyor bedeni.

• Aynen

• diyosun anlayana espiri anlamayana sadece 1452 ha öyle olsun

• oda isin esprisi

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 7

• Sindirim enzimleri ölümden sonra nasıl işlev görüyormuş? Ölüm sonrası bütün biyokimyasal iletim de durduğu halde nasıl aktifleşiyorlarmış? İnsanın metabolizması durduğu halde kendi proteinini sindirmeyi mi programlamış? Çok ilginç. Bu sitede bütün bilim tarihi yeni baştan yazılıyor sanki :)

• Börtü böcek topragın nefes alması

• Böcükler bedenimizi yiyor

Toprağı eritme özelliği sayesinde bedenin yer yüzüne ot olarak büyüyor :D

• yok canım sende

• tam anlamına bilemiyecem ama biyolojik olarak tabiii beden zaten kendi kendine çürür yok olma böyle başlar

• hava var sıkıntı yok

• :P osmanlı tokadı salladım beş parmaklı

• sorunuda beşledim ne demek ki yani soruya 5 parmağınla şamar mı attın demek istedin :))

• :P sabh sabah gülümsettin, sorunu da beşledim o nedenle.

• Öncekileri Göster
  • hayır yanlış.

enzimler olmasa da toprağın altındaki bakteriler bizi yer.

ayrıca toprağın altında hava var, yoksa solucanlar, bakteriler vs yaşayamazdı. sorunla alakasını da anlamadım.

• bende anlayamadığım için sordum demekki yanlışmış

• biyologlara sormak lazım

• gizem iyidir bazen genç

• kan davalilari pesinde :D

• hadi ben gizlenmişim sen niye gizlendin ki?

Yükleniyor...