Gaziantep'te hayvan barınağı var mı ?

gaziantepte hayvan barınağı var mı birinci sorum ikinci sorum gaziantepte olupta kedisini satmak isteyen var mı istediğim kedi türü burmilla olucak.Lütfen sorumu yanıtlayın

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir telefon numarası buldum senin için umarım doğrudur.Ordan adresi öğrenirsinDOĞAYI VE HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİ (DOHAYKO TEMSİLCİLİĞİ)Tel: 0 342 336 10 36biride bunu yazmış "pazar gunlerı hayvan vermıyor ve hafta içide 10,00 ve 11,30 arasında hayvan verıyor"bir hevesse alma derim ama o hayvana ömrü boyunca bakabileceksen al.

• heves degil benimki kesinlikle ona çok iyi bakabilecegi mi biliyorum ayrıca yardımlarınız için teşekkürler :)

• rica ederm katkım olduysa ne mutlu.

Kızlar Ne Diyor 1

• Gaziantep'le ilgili bir fikrim yok ama neden illaki burmilla? Resmine baktım, şekil olarak kısa tüylü chinchillalara benziyor. Chinchilla daha yaygın bir cins ülkemizde. Onu bulman daha kolay olabilir.

• fazla tüy dökmüyor kısa tüylü bakımı haftada 2 kere fırçalamak yeterli sahibinin duygularını önemsiyen az özgürlük düşkünü.

• Öncekileri Göster
    • Uzun tüylü kedilerin tüy sorunu oluyor evet, kısa tüylü kedi istiyorsan sana siyamları tavsiye ederim.

• herşeyden önce bakımı kolay ve az tüy döküyor bu özellikler benim için çok önemli ben bakarımda evde yaşıyanlar sevmiyor.

Erkekler Ne Diyor 5

• GaziAntep Büyükşehir Belediyesi telefonunu bilinmeyen numaralar veya internetten bulur ararsın onlar çok daha iyi bilir. Sonuçta sokak hayvanlarıyla da belediyeler ilgileniyor. Genel mantıkla belediyeyi araman daha iyi olur.

• bende antapliyim benim ünide bir kedi vardı obur falan ama çok sevimli sen gel gaziantep üniversitesine burda çok kedi var hem yazık onlara bu kışta al birisini kurtar en azından bence

• ı don't know...

• bende ingilizce bilmemek çok cahil olmak magaradan çıkmak.

• Hayvansever misin cinssever mi?

• cins seçmemin bir nedeni var.

• Öncekileri Göster
    • Bir kedinin kaç yıl ömrü var biliyor musun merak ettim?

• en fazla 35 40 yaşıyorlar.

• Ben hem kedi hemde köpek besliyorum ve sana tavsiyem hayvan beslemenin sebebinin aslında ne olması gerektiğini biraz daha düşün. İnsan hayvandan çok daha güçlü ve çok daha sevimsizdir. Bu yüzden alacağın hayvan parayla satın alınmış olmamalı. Bırak parayla satın alınabilecek hayvanları parasıyla var olanlar alsın. Sen sokaktan bir hayvan al evine. İnan daha zekiler. Hem senden sevimli olacak. Senin korumana ihtiyaç duyucak. Selametle..

• sokaktan alınan kedi özgürlügüne düşkün oluyor hayvanın aşısı yok parazit olabilir vs...

• petshoptanda alsan aşısını kendin yapcan sokaktanda. Ayrıca yavru bir kedi henüz özgürlükle alakalı fikirlere sahip olmaz. Tabi sen bilirsin genede. Kafayı takmış gibisin. Selametle.

• senin hayvanların var bilgili birisin kedimde oluşacak parazitleri nasıl temizleyebilirim sonuçta kist yapıyorlar.

Yükleniyor...