Hayal kurmayla ilgili problemlerim var. Yardım eder misiniz?

Gizli Üye
Arkadaşlar uzun süredir oturup saatlerce hayal kuruyorum. Bu artık benim için bir problem haline geldi. Çünkü normal hayata dönünce bir şey yapasım gelmiyor, sürekli olarak evde oturuyorum. Hayattan soyutladım kendimi resmen hayal dünyam da kendi çapımda yaşıyorum. Birde olaylar sanki gerçekten olmuş gibime geliyor. Sizce bir psikoloğa görünmeli miyim? Aranız da bu problemi yaşayanlar varsa kendinizi nasıl vazgeçirdiniz? Valla sigara gibi bişey bağımlılık yapıyo. Kendi dünyamı kurdum bildiğiniz. Hayal kurmak iyi hoş ama gerçek dünyadan koparıyor beni.
Hayal kurmayla ilgili problemlerim var. Yardım eder misiniz?