Sizce hangi yüz tipi daha hoş?

erkekler, kızların yüz tiplerinden hangisini beğeniyorsunuz?

masum ve güzel yüz mü, yoksa seksi ve güzel yüz mü?

ben şahsen masumu tercih ederim..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 10

• Erkeklerde seksi yüz.

• keskin yüz hatları iyidir

• masum güzel yüz kimisini suratı toparlak böyle top gibi olur ben onları da severim sevimli oluyorlar.

• en güzel i masum

• Çene kemikleri çıkık yüzler. seksi ve sert. şirin yüzlerden hoşlanmam.

• Evet harbiden de öyle. Neyime kızdılar anlamadım ki!

• Gerek yok.Zaten bir sürü düşmanın var sitede saçma bir soruya attığın cevaba bile -10 verilmiş.

• Keşke yorumlara da +1 verilseydi. değil mi amorin?

• Öncekileri Göster
  • Seksi yüze sahip olmak isteyen gözlerini, Masum yüze sahip olmak isteyen gülüşünü konuştursun.

• sexi yüz ? bu ewet kişiden kişiye değişir ama bence masum yüz kalın dudaklar anlamlı bir bakış siyah saç beyaz ten ve de güzel bir gülümsemedir.. ;)

• bende yüz tipi derken oval, yuvarlak, köşeli filan gibi anlamıştım..

• bendeeeeee

• Genelde bana sexi bir yüzün var derler ama sevgilim masum bi yüzün var diyo kişiye gore değişir bu genellemesi olmaz

• Masum yüz nasıl olur?

Seksi yüz nasıl olur?

• yok yok..

• Espri yaparken karşısındaki insan ciddiye alır bozulur diye.

• nasıl yani? yanlış anlayacaklar diye mi gülücük koyuyorlar cümlenin sonuna hep?

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• karisik yap

• Sakalı ve Bıyığı Olmayan

• küçük yuvarlak yüzlere bayılırım...

• bu çok gizli soruya masum yüz diyorum.gerçi masum nasıl oluyor anlamadım böyle boş boş aval aval bakanmı? :P:P

• yok sevimli demek istedim masum diyerek.. boş boş aval aval bakmakla masumluğun bir alakası olduğunu düşünmüyorum..

• böyle bir soruyu erkek olarak erkeklere sorman ilginç, erkeklere sorduğun halde daha çok kızların cevaplaması daha bir ilginç.

• Masumluktan bahsedince sen '' Sünepeler Kraliçesi FERİHA '' aklıma geldi hiç tarzım değil ! :)) Adrina Lima tarzı iyidir iyi :) hatun dediğin seksi olucak !

• bencede..

• Bence; Adriana lima masum yüzlü, Megan Fox seksi.

• tamam:)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...