• Sor
  • Bence

Sizce hangi yüz tipi daha hoş?

erkekler, kızların yüz tiplerinden hangisini beğeniyorsunuz?masum ve güzel yüz mü, yoksa seksi ve güzel yüz mü?ben şahsen masumu tercih ederim..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 10

• Seksi yüze sahip olmak isteyen gözlerini, Masum yüze sahip olmak isteyen gülüşünü konuştursun.

• masum güzel yüz kimisini suratı toparlak böyle top gibi olur ben onları da severim sevimli oluyorlar.

• Genelde bana sexi bir yüzün var derler ama sevgilim masum bi yüzün var diyo kişiye gore değişir bu genellemesi olmaz

• sexi yüz ? bu ewet kişiden kişiye değişir ama bence masum yüz kalın dudaklar anlamlı bir bakış siyah saç beyaz ten ve de güzel bir gülümsemedir.. ;)

• Erkeklerde seksi yüz.

• keskin yüz hatları iyidir

• en güzel i masum

• Çene kemikleri çıkık yüzler. seksi ve sert. şirin yüzlerden hoşlanmam.

• Benimi tarif ettin :)

• Öncekileri Göster
    • Gerek yok.Zaten bir sürü düşmanın var sitede saçma bir soruya attığın cevaba bile -10 verilmiş.

• Evet harbiden de öyle. Neyime kızdılar anlamadım ki!

• bende yüz tipi derken oval, yuvarlak, köşeli filan gibi anlamıştım..

• bendeeeeee

• Masum yüz nasıl olur?Seksi yüz nasıl olur?

• ne bileyim hani seksi bir yüzde çekici bakışlar olur dudaklar daha seksi durur yüz daha ince olur. masum bir yüzdede gözler daha tatlı bakar baktığında bir masumluk görürsün bunu demek istedim..

• Öncekileri Göster
    • Espri yaparken karşısındaki insan ciddiye alır bozulur diye.

• yok yok..

Erkekler Ne Diyor 6

• Sakalı ve Bıyığı Olmayan

• Masumluktan bahsedince sen '' Sünepeler Kraliçesi FERİHA '' aklıma geldi hiç tarzım değil ! :)) Adrina Lima tarzı iyidir iyi :) hatun dediğin seksi olucak !

• tarzdan bahsetmemiştim ben yüz tipini sormuştum ama neyse

• Öncekileri Göster
    • Bence; Adriana lima masum yüzlü, Megan Fox seksi.

• bencede..

• karisik yap

• küçük yuvarlak yüzlere bayılırım...

• bu çok gizli soruya masum yüz diyorum.gerçi masum nasıl oluyor anlamadım böyle boş boş aval aval bakanmı? :P:P

• yok sevimli demek istedim masum diyerek.. boş boş aval aval bakmakla masumluğun bir alakası olduğunu düşünmüyorum..

• böyle bir soruyu erkek olarak erkeklere sorman ilginç, erkeklere sorduğun halde daha çok kızların cevaplaması daha bir ilginç.

Yükleniyor...