Gerçekten çok fazla bunaldım ve çok sıkılıyorum, yardım eder misiniz?

Gizli Üye
Arkadaşlar konuya açıkça giriyorum. Annemi kaybedeli yarın tam 4. aya giriyoruz. Onsuz hayatta 1 saat sonra onsuz 4. ayımız.. Ve hala daha kendimi toplayabilmiş değilim, erkek çocuk olduğum için ablama ve babama benim sahip çıkmam gerekiyor. Babam şu an benden de ablamdan da kötü bir halde. Sanki babam çocuk, ablamla ben anne-babayız. Artık dayanıcak gücüm kalmadı. Mesela şöyle bir örnek veriyim, işlerim hiç yolunda gitmiyor. Konuştuğumuz (flörtleştiğimiz) kız bir gün çok iyi bir gün çok kötü bana karşı, ister istemez konuştuğum kızlarda annemden bir parça arıyorum, ciddi anlamda sevgiye-sevilmeye muhtaç durumdayım. Hayattan zevk alamaz hale geldim. İnsanların yanında gülüyorum ama eve gidip yatağa yattığım zaman tek başıma kalıyorum ya.. ne siz sorun ne ben söyleyeyim. Hani gerçekten çok fazla bunaldım, en önemlisi ne annem yanımda, ne gerçekten konuşup beni rahatlatabilecek, kafamı dağıtmama yardımcı olacak birisi var hayatımda karşı cins olarak, ne üniversitem yolunda, hayatım tamamen b. ka sarmış halde. Böyle bir durumdayım işte, tamamen melankoliye bağladım, içip içip ağlıyorum, içmeden yine ağlıyorum, bazı günler 2-3 pakete kadar sigara içiyorum, içtiğim alkolün haddi hesabı yok kendimi tamamen saldım. Güçlü dura dura herkese sahip çıka çıka ben tükendim. aklımdaki ileriye dönük hayallerden, keşkelerimden kurtulamıyorum. Ciddi olarak ne yapmamı tavsiye edersiniz? Gerçekten kötü bir haldeyim..
Güncellemeler
+1 yıl
Ya şuraya meme fotoğrafı koyup nasılım yazsam onlarca yorum gelir. İnsani bir durum için sizden yardım bekliyorum, 2 kelime yazıp tavsiyelerinize ihtiyacım var bunu da çok görüyorsunuz be arkadaşlar. Şuraya yazacağınız tek bir kelime bile benim için çok önemli..
Gerçekten çok fazla bunaldım ve çok sıkılıyorum, yardım eder misiniz?