Ankara-Kızılay'da sinema var mı? Varsa nerede?

Ankara-Kızılay'da sinema var mı? Varsa nerede? Tarif edebilir misiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ankaradaki sinemaların yarısı kızılayda :)

• link ;)

• Ama neresinde :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Kızılay'daki sinemalar iyi değil, Megapol Metropol Kızılırmak Büyülüfener falan hepsinde film izlemişimdir. Küçük salonlar küçük perdeler hep. Metro'ya binip Akköprü'de in, Ankamall'daki salonlara at kendini :)

• Metropol, Büyülü Fener, Kızılırmak kızılaya geldiğinde kime sorsan gösterir.

• kızılayda sinemaya gideceksen büyülü fenere gideceksin.. meşrutiyete çık hatay sokak de herkes gösterir..

• işiklardan sonra sağ yap belki bulursun :D

• kızım otur oturdugun yerde ya kaybolursun sen

• meşrutiyet caddesine bağlı üç sokakta üç sinema var :)

• Büyülüfener , metropol ve kızılırmak , ha bir de bakanlıklarda akün var. hangisini istiyosan tarif edebilirim.

• rica ederim :) eğer hiç yapamazsan herhangi birine meşrutiyet caddesini sor, ankarada yaşayıp da meşrutiyeti bilmeyen yoktur, meşrutiyetten de üçüncü sağ veya dördüncü sağda istediğin sinemaya gidebilirsin :)

• Anladım sanırım çoook teşekkürleer :)

• güvenparkta indiysen, bulvara gel, arkana sıhhiyeyi alıyosun, sağında güvenpark kalıyo, solunda yapıkredi kalıyo. yani yukarı doğru çıkıyosun. dümdüz çıktın, ilk sola döndüğünde meşrutiyet caddesinde olacaksın. orada ilerliyosun, üçüncü sağa dönersen Selanik caddesidir ve devamında metropol sineması vardır. eğer dördüncü sağa dönersen devamında büyülüfener sinemasını göreceksin. bunlar en yakınları ve ikisi de iyidir.

• Öncekileri Göster
  • Yapımı yıllarca bitmeyen Kızılay binasında sinema açılacaktı açılmadı mı? Bina açıldı da :P Sinema var mı gir bi dolan bak LCW taşındı o binaya yanlış hatırlamıyorsam :::P Sana karışan olursa selamımı söyle :P

• var tabiki yuhh :D

• ehehe uyardığın iyi oldu :D

• gel ben burdayım :D bide kızılay binasının karsıında bi sinema salonu var sakın oaraya gitme orda konulu p*rno yayınlıola :D Hhah

• Yarın göremezsem, gelirim tekrar. :)

• Öncekileri Göster
  • mesrutiyette büyülü fener sineması faworimdir.

• Pekiii teşekkürler :)

• mesrutiyet caddesine gir herhangi birine sor büyülüfener nerde die gösterirler sorunolmaz yani

• metrodan çıkınca arkanı dön merdivenler var o merdivenlerden in gelen ilk trene bin ulusa git ordan ulus meydana çıkacaksın ordan dolmuşla kızılaya git ... center var işte orda var

• hacı abi bi okuyun ya lutfen bı okuyun tobe tobe

• oh my gad

• pardon ulus meydandan ne zamandan beri kızılay istikametine dogru dolmuş gidiyor?!

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• büyülü fener.d

• Optimuma gel yada KCye tabi yakınsa evin Kızılayı sevmiyorum

• Bana yakın :) Kızılayda bana uzak biliyomusun okadar uzakki 517ye biniyorum burdan bir bir buçuk saatte oaraya anca varıyorum

• oha optimum ta ebesinin köründe be arkadasım bi snemaya oraya mı gidilir :)

Yükleniyor...