Ankara-Kızılay'da sinema var mı? Varsa nerede?

Ankara-Kızılay'da sinema var mı? Varsa nerede? Tarif edebilir misiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 11

• kızılayda sinemaya gideceksen büyülü fenere gideceksin.. meşrutiyete çık hatay sokak de herkes gösterir..

• Yapımı yıllarca bitmeyen Kızılay binasında sinema açılacaktı açılmadı mı? Bina açıldı da :P Sinema var mı gir bi dolan bak LCW taşındı o binaya yanlış hatırlamıyorsam :::P Sana karışan olursa selamımı söyle :P

• mesrutiyette büyülü fener sineması faworimdir.

• mesrutiyet caddesine gir herhangi birine sor büyülüfener nerde die gösterirler sorunolmaz yani

• Pekiii teşekkürler :)

• işiklardan sonra sağ yap belki bulursun :D

• Kızılay'daki sinemalar iyi değil, Megapol Metropol Kızılırmak Büyülüfener falan hepsinde film izlemişimdir. Küçük salonlar küçük perdeler hep. Metro'ya binip Akköprü'de in, Ankamall'daki salonlara at kendini :)

• Metropol, Büyülü Fener, Kızılırmak kızılaya geldiğinde kime sorsan gösterir.

• kızım otur oturdugun yerde ya kaybolursun sen

• meşrutiyet caddesine bağlı üç sokakta üç sinema var :)

• Büyülüfener , metropol ve kızılırmak , ha bir de bakanlıklarda akün var. hangisini istiyosan tarif edebilirim.

• Sanırım Güvenpark'ta ineceğim. oraya en yakın yer hangisiyse, onu tarif edebilir misiniz?

• Öncekileri Göster
    • Anladım sanırım çoook teşekkürleer :)

• rica ederim :) eğer hiç yapamazsan herhangi birine meşrutiyet caddesini sor, ankarada yaşayıp da meşrutiyeti bilmeyen yoktur, meşrutiyetten de üçüncü sağ veya dördüncü sağda istediğin sinemaya gidebilirsin :)

• var tabiki yuhh :D

• Yahu ANkara'da yaşamıyorum ki nereden bileyim :) Biliyorsanız buyrun anlatın

• Öncekileri Göster
    • gel ben burdayım :D bide kızılay binasının karsıında bi sinema salonu var sakın oaraya gitme orda konulu p*rno yayınlıola :D Hhah

• ehehe uyardığın iyi oldu :D

• metrodan çıkınca arkanı dön merdivenler var o merdivenlerden in gelen ilk trene bin ulusa git ordan ulus meydana çıkacaksın ordan dolmuşla kızılaya git ... center var işte orda var

• teşekkürler:)

• Öncekileri Göster
    • oh my gad

• hacı abi bi okuyun ya lutfen bı okuyun tobe tobe

Kızlar Ne Diyor 2

• büyülü fener.d

• Optimuma gel yada KCye tabi yakınsa evin Kızılayı sevmiyorum

• oha optimum ta ebesinin köründe be arkadasım bi snemaya oraya mı gidilir :)

• Bana yakın :) Kızılayda bana uzak biliyomusun okadar uzakki 517ye biniyorum burdan bir bir buçuk saatte oaraya anca varıyorum

Yükleniyor...