Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Ahmet'in oğlu benim oğlumun babasıdır diyen bir kişi Ahmet'in nesidir diyen bir kişi Ahmet'in nesidir?

Ne soruymuş arkadaş gece gece uykum kaçtı!

Ahmet'in oğlu benim oğlumun babasıdır diyen bir kişi Ahmet'in nesidir diyen bir kişi Ahmet'in nesidir?

Güncellemeler:
pardon soru yanlış oldu:Ahmet'in oğlu benim oğlumun babasıdır diyen bir kişi Ahmet'in nesidir ?
çoooook pardon soru yine yanlış oldu: Ahmet'in oğlu benim oğlumun babasıdır diyen bir adam Ahmet'in nesidir?
kafayı yiyecem arkadaş bulun şu sorunun cevabını:)))
sorunu cevabı:ahmetin oğlu olur...

0|1
194|224

En İyi Kız Görüşü

• bizce oğludur. (ahmetin oğlu=benim oğlumun babası) benim oğlumun babası=ben ahmetin oğlu=ben

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 194

• Ahmet soruyu soranın görümcesidir ...

0|0
    2|2
  • O amet varyaaaa o amettt ...

0|0
    0|1
    • eee ne olmuş senin neyin oluyor ahmet :D

• Yok ben Fatih =)

• Benim amacım 500 puan toplayıp Benim sorularım arasında Gerçek Hayatta Gördüğünüz Farklı Şeyler Var mı sorusunu yayınlamak.Benim Gerçek yaşadığım olayı anlatıyorum o soruda

• Oğlu olmuyomu ?

0|0
    0|0
    • evet ahmetin oğlu =)

• Benim amacım 500 puan toplayıp Benim sorularım arasında Gerçek Hayatta Gördüğünüz Farklı Şeyler Var mı sorusunu yayınlamak.Benim Gerçek yaşadığım olayı anlatıyorum o soruda link

• bu bir bilmecemi ? bence amcasidir, tam cikaramadimda. umarim iyi cevabi soylersin bana.

0|0
    0|0
    • seçenekler A) Amcası B) dedesi C)oğlu D) Kendisi cevabı bende düşünmedim daha :D bence kendisi =)

• ahmetin oğlu doğru cevap =)

• Benim amacım 500 puan toplayıp Benim sorularım arasında Gerçek Hayatta Gördüğünüz Farklı Şeyler Var mı sorusunu yayınlamak.Benim Gerçek yaşadığım olayı anlatıyorum o soruda link

• 50. Baskı Allah'ım sana geliyorum :$

0|0
    0|0
    • Ben 51 =) Sen ahmetin nesi oluyon ? :D

• Pardon ya, o adam Ahmet'in oğludur bence.Ama bari adam değil de kadın deseydi soruda.O zaman Ahmet'in oğlunun karısı demiş olurdu.Ama belki Ahmet'in oğlu eş cinseldir. :D Evlat falan edinmişlerdir :D Bu Ahmet de ne problemli adammış arkedeş :D

1|0
    0|0
  • Ahmet'in ta kendisidir bence.Ya da eşcinsel çift de olabilir.

1|0
    0|0
  • Ahmet'in oğlu benim oğlumun babasıdır diyen bir adam varsa onlar homoseksüeldir, evlat edinmişlerdir. :D Normal bir çiftse karısıdır :D

0|0
    1|0
  • Ahmetin oğlunun damadı oluyor.

0|0
    0|0
  • bi adam diyoooooooo pardon gelini değil o zaman bunu dıyen kısı ahmetin oglu olur.

0|0
    0|0
    • nasıl oğlu ya :D

• tamam sensin işte. sende ahmetin oglu oluyosun doğal olarak

• beeeen demistiiiiim :))

• ahmetın oglu benım oglumun babasıysa bu durumda ben ahmetin gelini olmaz mıyım.. :S kendimden dusunerek cıktım yola. ama mantıkta sıcıklık yasamıs olabılırım :D

1|0
    0|0
    • bende gelini diye düşündüm ama sorduda dam diyo :D beyin depar attı benm

• dogru adam kısmında takılı kalmadım ben o yuzden gelın dedım. ıyı okuyunca oglu oldugunu anlıosn :))

• oğlu nasıl oluyo açıkarmısnız :D

• Cok basit bukadar dusunmene bile gerek yok ahmetin gelini :)

0|0
    1|1
    • soruyu güncelledim.))sorunun içinde " diyen bir adamın" kısmı var ona göre cevapla:))))

• gelinidir...

0|0
    0|0
    • ahmetin oğlu doğru cevap :D

• soranın erkek olduğunu belirtmemişsin ne yapabilirim bir bayan olarak bayan yönünden baktım :) istemeden karıştı yanlış diyemezsin bence :)

• soranın demiyor soruda dikkatli oku bu soruyo diyen adam ahmetin nesi oluyor yazıyo orda =)

• o zamann ahmetin kendisidirr

0|0
    0|1
  • gelinidir :) bu kadar basitt

0|0
    1|1
  • Komşu kızı.

0|0
    1|0
  • Komşusu.

0|0
    0|0

• çok basit dedesi

1|1
    0|0
    • dedesi ahmetin oğlu benim oğlumun babasıdırmı diyor bu adam gaymi :D kocası dediğine göre kadın tarafından aramak lazım cevabıı bence=)

• ebesi:)

1|1
    0|0
  • sen bilmiyosan biz nerden bilicez demişsinya ahmetin oğlu diye :)kafamı buluyosun bizimle

0|0
    0|0
  • bu ne yaa ama düşünüyorum hala:)))bol miktarda akraba türetmem gerek beynimde:))

0|0
    0|0
    • ahmetin oğlu doğru cevap =)

• Doğuran sadece anne olduğu için, oğlumun babası derken söyleyen erkek olamaz. O sebeple annesi.

0|0
    1|0
    • sorunun içinde "...diyen bir adam..."kısmı var.o yüzden annesi olamaz.

• Kendisidir.Zaten böyle sorularda hep kendisi çıkar.

0|0
    0|1
    • Neymiş peki cevap verdiğimiz cevabı da beğenmiyorlar doğru cevap neyse söyleyin bizde bilelim :)

• essegi.

1|0
    0|0
  • ebesi.

0|1
    2|1
  • c.

1|0
    0|0
  • ahmetin oğlu benim oğlumun babasıdır ne yaa.. benim oğlum diyosa onun oğludur benim oğlumun babasıdır ne ya off kafam karıştı neyse bu soruyu daha öncede sormuşlardı bulamadım :/ ben D diyorum : Kendisidir

1|0
    0|0
  • ahmetin öğlu benim oğlumun babasıdır ? senin oğlunun babasıysa nerden senin öğlun oluyor :D benim öğlumun babasıdır diyor :D of anlamadım :(

0|1
    0|0
    • bi dur yaa zaten beynim allak bullak bide sen karıştırma çözüm üret bana :D

• ay ben ben o ahmedin :( ahmedi bulun leeen dövecem :S

• ahmet'in gelini :s

0|0
    0|0
  • kendisiiiiii

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    164

Erkekler Ne Diyor 224

• yavrum bak niye kötü kızlık yapıyorsun bak ağzıma almıyorum o kelimeyi veresin gelmiş senin bu ne ateş bacak aranda

0|0
    0|0
    • Ne diyosun kardesim? terbiyesizlesme

• laftan anlasaydın bir altımdaki arkadaşın yorumundan anlardın.ne güncelliyorsun ikide bir gereksiz gereksiz ilkokul terk zihniyeti gibi!

• kusura bakmayin dedim okadar

• yengesi tabi ki

0|0
    0|0
    • cevap:ahmet in oğlu.yeme artık kafayı.

• Ahmetin oğlu olur, farklı bir düşünüşlede diğer türlü Ahmetin oğlu ile karısı onu boynuzluyorlardır.

0|0
    0|0
  • Ahmete 1 oğluna 2

0|0
    0|0
  • Ahmet için şöle böle diyorlar:(

0|0
    0|0
  • Ahmete 1 babasına 2

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Kendisi...

0|1
    0|0
  • Gelini.

Cevabım çok kısa değil yahu yeterli uzunlukta halbuki.

0|0
    0|0
    • sorunun içinde "...diyen bir adamın..."kısmı var ama:)))

• O zaman Ahmet'in oğlu ya da Ahmet'in oğlunun homoseksüel olup mucize eseri bir erkek doğurmuş partneridir.

• Aziz Yıldırım bizde o kadar para harcıyoruz ama neden başarılı olamıyoruz diye Morinho nun yanına gider, Morinho derki ben futbolcularımı fotbol kabiliyeti olarak eğittim kadar mental manada da yetiştiriyorum Nasıl der Aziz Bey...oradan C.ronaldoyu çağırır ve sorar morinho... ''senin ananın babanın oğlu olupta kardeşin olmayan kişi kimdir?'' der. C.ronaldo..benim der. Aziz anladım diyip döner samandıraya. Çağırır volkanı aynısını sorar. Volkan başkanım çok yorgunum antremandan sonra cevaplayım der. O da gider Baroniye sorar. Baronide benim der.Volkan gelir aziz beye cevap verir...Başkanımbuldum Baron, hayır der başkan ''CRonaldo''...asdasdsad. Cevabı bulduk değil mi?...asdasdasd

0|0
    0|0
  • Haaa adam diyor, Ahmet sütçü olabilir mi?

0|0
    1|0
  • AHmetin gelini

0|0
    1|0
  • Aldatılan eştir o adam :)

0|0
    0|0

• Ahmet amcanın gelinidir.

0|0
    0|0
  • bu mu uyanıklık sorusu? ahmetin oğludur adam

1|0
    0|1
  • Oğlu olur tabi :) ha bu arada çok cahilsin insan anket koyardı ahahahahaha

Bak anlatıyorum kulaklarını 4 açççççç :)

Benim oğlumun babası ben olurum anladınnnnnnn

eeee Ahmet'in oğlu da benim oğlumun babası yani ben olurum.

0|0
    0|0
  • Soruda aldatmaca var...tamamen kendisidir

Şöyle : Burada Ahmet'in oğlu, benim oğlumun babasıdır cümlesinde (bir insanın bir tane babası olacağı için) ben tamamen kendimden bahsetmiş olurum. Ki zaten cevap sorunun içinde gizli; Ahmet benim babam olduğuna göre, ben de Ahmet'in oğlu olurum.

herkese cola ısmarlıyorsun...

1|1
    0|0
  • Çok geriden geliyorsun be güzelim :D

0|0
    0|0
  • Atayizlere yönelik bir soru olducu icin :D ugraşmadım :D

0|0
    0|0
    • ne alaka ataiste yönelik olması sen ahmetin nesi oluyon :D

• Ahmetin babaannesi :P

0|0
    0|0
  • Yazdım ya açıklamalı aşağıda bir zahmet oku sende o kadar zahmet çektik kafa yorduk :D

0|0
    0|0
  • Ahmet'in oğlunun oğlu yani torunu o halde o da dedesi doğru anladıysam :D

1|0
    0|0
    • sorry kendisi AHMET :D

• :D + 1 :D

• Bir erkek hoşlandığı bir kıza mektup aracılığıyla çok hoşlandığını ve çıkmak istediğini yazmış kız bu mektuba bir formül yoluyla cevap vermiş :D

[c=ı+]=k (t-ı )+ g=ı(m)

v+a

r=12+4=16

16 = t

t=e

e=s + 16

s= 65

s=65 - s16 =105

e= 1o-k=k(ü11+r)+(e+d=r+i)m=?

• Ahmet'in oğlu benim oğlumun babasıdır diyen adam adidir,şerefsizdir,insan kayırıcı pisliğin tekidir.bir de dedesi oluyor...

2|0
    0|0
    • sen ahmetin nesi oluyon ? :D

• aynştaynın kayıp oğlu bulundu :D

0|0
    0|0
  • akraba evliliği bu

0|0
    0|0

• Hay Ahmet'in oğluna sokuyum. Bir bitmedi.

2|0
    0|0
  • bunu bi adam diyemez kadın diyebilir. ahmetinde ahmetin gelini yani ahmetin oğlunun karısı olur

0|0
    0|0
  • Gelini la:D

0|0
    1|0
  • çarpık ilşki :)))

0|0
    0|0
  • ahmet dede olur soruyu soran baba bir de ortada onun oğlu vardır. ahmet dededir yani

0|0
    0|0
    • ama karısıda oluyo :D

• erkek kadın ayrımı yapmayabilirsin ama sonuçta ahmet dededir... dimi?

• Erkekler Devam
    194
Yükleniyor...