Ahmet'in oğlu benim oğlumun babasıdır diyen bir kişi Ahmet'in nesidir diyen bir kişi Ahmet'in nesidir?

Ne soruymuş arkadaş gece gece uykum kaçtı!Ahmet'in oğlu benim oğlumun babasıdır diyen bir kişi Ahmet'in nesidir diyen bir kişi Ahmet'in nesidir?

Güncellemeler:
pardon soru yanlış oldu:Ahmet'in oğlu benim oğlumun babasıdır diyen bir kişi Ahmet'in nesidir ?
çoooook pardon soru yine yanlış oldu: Ahmet'in oğlu benim oğlumun babasıdır diyen bir adam Ahmet'in nesidir?
kafayı yiyecem arkadaş bulun şu sorunun cevabını:)))
sorunu cevabı:ahmetin oğlu olur...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bizce oğludur. (ahmetin oğlu=benim oğlumun babası) benim oğlumun babası=ben ahmetin oğlu=ben

• bingo ;) +1

Kızlar Ne Diyor 193

• Ahmet soruyu soranın görümcesidir ...

• O amet varyaaaa o amettt ...

• eee ne olmuş senin neyin oluyor ahmet :D

• Öncekileri Göster
    • Yok ben Fatih =)

• Benim amacım 500 puan toplayıp Benim sorularım arasında Gerçek Hayatta Gördüğünüz Farklı Şeyler Var mı sorusunu yayınlamak.Benim Gerçek yaşadığım olayı anlatıyorum o soruda

• Oğlu olmuyomu ?

• evet ahmetin oğlu =)

• Benim amacım 500 puan toplayıp Benim sorularım arasında Gerçek Hayatta Gördüğünüz Farklı Şeyler Var mı sorusunu yayınlamak.Benim Gerçek yaşadığım olayı anlatıyorum o soruda link

• ismi ahmet olanlar isyana kalkacak artık:)

• Komşu kızı.

• Ahmetin oğlunun damadı oluyor.

• 50. Baskı Allah'ım sana geliyorum :$

• Ben 51 =) Sen ahmetin nesi oluyon ? :D

• Benim amacım 500 puan toplayıp Benim sorularım arasında Gerçek Hayatta Gördüğünüz Farklı Şeyler Var mı sorusunu yayınlamak.Benim Gerçek yaşadığım olayı anlatıyorum o soruda link

• Komşusu.

• Pardon ya, o adam Ahmet'in oğludur bence.Ama bari adam değil de kadın deseydi soruda.O zaman Ahmet'in oğlunun karısı demiş olurdu.Ama belki Ahmet'in oğlu eş cinseldir. :D Evlat falan edinmişlerdir :D Bu Ahmet de ne problemli adammış arkedeş :D

• Ahmet'in ta kendisidir bence.Ya da eşcinsel çift de olabilir.

• bi adam diyoooooooo pardon gelini değil o zaman bunu dıyen kısı ahmetin oglu olur.

• nasıl oğlu ya :D

• Öncekileri Göster
    • tamam sensin işte. sende ahmetin oglu oluyosun doğal olarak

• beeeen demistiiiiim :))

• ahmetın oglu benım oglumun babasıysa bu durumda ben ahmetin gelini olmaz mıyım.. :S kendimden dusunerek cıktım yola. ama mantıkta sıcıklık yasamıs olabılırım :D

• bende gelini diye düşündüm ama sorduda dam diyo :D beyin depar attı benm

• Öncekileri Göster
    • dogru adam kısmında takılı kalmadım ben o yuzden gelın dedım. ıyı okuyunca oglu oldugunu anlıosn :))

• oğlu nasıl oluyo açıkarmısnız :D

• ahmetin oğlu benim oğlumun babasıdır ne yaa.. benim oğlum diyosa onun oğludur benim oğlumun babasıdır ne ya off kafam karıştı neyse bu soruyu daha öncede sormuşlardı bulamadım :/ ben D diyorum : Kendisidir

• essegi.

• bunu adam diyemez kadın diyebilir oğlumun babasıdır derse ahmet kayınpederi olur ya da adamın üvey oğlu ahmetin oğlunun öz babası olabilir.yani üvey oğlunun öz dedesi ahmettir.

• Ahmet'in oğlu benim oğlumun babasıdır diyen bir adam varsa onlar homoseksüeldir, evlat edinmişlerdir. :D Normal bir çiftse karısıdır :D

• ebesi.

• oha herkes onu arıyo :D

• Allah brlani versin kopuksfvavsbsnsj

• gene mi ahmet sorusu hortladı

• Doğuran sadece anne olduğu için, oğlumun babası derken söyleyen erkek olamaz. O sebeple annesi.

• sorunun içinde "...diyen bir adam..."kısmı var.o yüzden annesi olamaz.

• ne ahmetmiş yahu bu kaçıncı soru

• c.

• sen bilmiyosan biz nerden bilicez demişsinya ahmetin oğlu diye :)kafamı buluyosun bizimle

• ahmetin öğlu benim oğlumun babasıdır ? senin oğlunun babasıysa nerden senin öğlun oluyor :D benim öğlumun babasıdır diyor :D of anlamadım :(

• bi dur yaa zaten beynim allak bullak bide sen karıştırma çözüm üret bana :D

• ay ben ben o ahmedin :( ahmedi bulun leeen dövecem :S

• çok basit dedesi

• dedesi ahmetin oğlu benim oğlumun babasıdırmı diyor bu adam gaymi :D kocası dediğine göre kadın tarafından aramak lazım cevabıı bence=)

• benim oğlumun babası: benimahmetin oğlu: benimise o adam ahmetin oğludur

• hala neyini anlamadın güncelleyip duruyorsun

• bu ne yaa ama düşünüyorum hala:)))bol miktarda akraba türetmem gerek beynimde:))

• ahmetin oğlu doğru cevap =)

• ebesi:)

• hahhaha

• ahmet'in gelini :s

• babasına ahmet diye hitap eden evli ve çocuklu birisidir. ahmet'in oğlu kendisidir. benim oğlumun(çocuğundan bahsediyor) babasıdır dediği de kendisidir. bu kişi de ahmet'in oğludur

• Kendisidir.Zaten böyle sorularda hep kendisi çıkar.

• Neymiş peki cevap verdiğimiz cevabı da beğenmiyorlar doğru cevap neyse söyleyin bizde bilelim :)

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 224

• Ahmete 1 oğluna 2

• Ahmet için şöle böle diyorlar:(

• Çok geriden geliyorsun be güzelim :D

• Ahmete 1 babasına 2

• sende 3

• Ahmetin oğlu olur, farklı bir düşünüşlede diğer türlü Ahmetin oğlu ile karısı onu boynuzluyorlardır.

• yavrum bak niye kötü kızlık yapıyorsun bak ağzıma almıyorum o kelimeyi veresin gelmiş senin bu ne ateş bacak aranda

• Ne diyosun kardesim? terbiyesizlesme

• laftan anlasaydın bir altımdaki arkadaşın yorumundan anlardın.ne güncelliyorsun ikide bir gereksiz gereksiz ilkokul terk zihniyeti gibi!

• kusura bakmayin dedim okadar

• yengesi tabi ki

• cevap:ahmet in oğlu.yeme artık kafayı.

• Atayizlere yönelik bir soru olducu icin :D ugraşmadım :D

• ne alaka ataiste yönelik olması sen ahmetin nesi oluyon :D

• akraba evliliği bu

• Aziz Yıldırım bizde o kadar para harcıyoruz ama neden başarılı olamıyoruz diye Morinho nun yanına gider, Morinho derki ben futbolcularımı fotbol kabiliyeti olarak eğittim kadar mental manada da yetiştiriyorum Nasıl der Aziz Bey...oradan C.ronaldoyu çağırır ve sorar morinho... ''senin ananın babanın oğlu olupta kardeşin olmayan kişi kimdir?'' der. C.ronaldo..benim der. Aziz anladım diyip döner samandıraya. Çağırır volkanı aynısını sorar. Volkan başkanım çok yorgunum antremandan sonra cevaplayım der. O da gider Baroniye sorar. Baronide benim der.Volkan gelir aziz beye cevap verir...Başkanımbuldum Baron, hayır der başkan ''CRonaldo''...asdasdsad. Cevabı bulduk değil mi?...asdasdasd

• Haaa adam diyor, Ahmet sütçü olabilir mi?

• AHmetin gelini

• Gelini. Cevabım çok kısa değil yahu yeterli uzunlukta halbuki.

• sorunun içinde "...diyen bir adamın..."kısmı var ama:)))

• O zaman Ahmet'in oğlu ya da Ahmet'in oğlunun homoseksüel olup mucize eseri bir erkek doğurmuş partneridir.

• bunu bi adam diyemez kadın diyebilir. ahmetinde ahmetin gelini yani ahmetin oğlunun karısı olur

• dedesi. . .

• Hay Ahmet'in oğluna sokuyum. Bir bitmedi.

• Ahmet'in oğlu benim oğlumun babasıdır diyen adam adidir,şerefsizdir,insan kayırıcı pisliğin tekidir.bir de dedesi oluyor...

• sen ahmetin nesi oluyon ? :D

• ahmetin kendisidir

• bu mu uyanıklık sorusu? ahmetin oğludur adam

• kendisidir...

• Kendisi...

• Oğlu olur tabi :) ha bu arada çok cahilsin insan anket koyardı ahahahahahaBak anlatıyorum kulaklarını 4 açççççç :)Benim oğlumun babası ben olurum anladınnnnnnneeee Ahmet'in oğlu da benim oğlumun babası yani ben olurum.

• Aldatılan eştir o adam :)

• onu diyen adam ahmetin oğludur nokta

• çarpık ilşki :)))

• Ben ısrarla onu diyen adamın ahmetin oğlu olduğunu söylüyorum. açıklamasını yapalım. soruda ahmetin oğlu benim oğlumun babasıdır diyor. yani ahmetin oğlu ben isem oğlumunda babası olduğuna göre ahmetin oğlu ( yani ben ) benim oğlumun babasıdır. karışık hiçbişey yok

• daha açıkçası benim oğlumun babası birtek ben olacağıma göre ve aynı zamanda ahmetin oğluda oğlumun babası olacağına göre onu diyen adam ahmetin özmü öz oğludur işte

• Öncekileri Göster
    • Hayır, senin dediğin şekilde düşünürsek diyen kişi dede çıkar.Kendisidir sonuç.

• ahmetin oğlu benim oğlumun babası ise, benim oğlumun babası ben olduğuma göre ahmetin oğlu ben olmuş oluyorum. nerde mantık hatası var söyle

• onu diyen kişi ahmetin gelinidir

• veya onu diyen kişi ahmetin oğludur. babasına ismiyle hitap etmiş eşek sıpası :)

• Ahmet amcanın gelinidir.

• Ahmetin babaannesi :P

• Daha Fazla
Yükleniyor...