Bugun ne yemek yapsam?

Hergun ne yemek yapacagimi dusunmekten bazan aklima hic bisey gelmiyor diye bilirim. Tavsiyeleriniz onerileriniz... Sicak yemek ogunlerini abur cuburla gecistirmeyi hic sevmem guzel tarifler olsun.

0|0
21|13

En İyi Kız Görüşü

• Tavuk sote.

2|5
    • Eksileyen arkadaş, hasta mısın?

• Eksileyen marty mcfly beyler arkadaşları ona tavuk diyince köpürüyordu çünkü...

tavuk sote et sote farketmez yeterki soteler beri gele.

• tavuk sote yaptim ben, patatesli makarnayla minik lahana salatasi guzel oldu birazdan afiyetle yiyecegim

Günün KS Videosu

Sevinç Erbulak yanıtladı
"Kötü Kadın¨ rolünü oynamak ister miydiniz?

Erkekler Ne Diyor 13

• mercimek çorbası yap sonra küp küp kestiğin patatesleri,patlıcanları,biberleri kızart.hepsini karıştır ve sarımsakla hazırlayacağın domates sosunu ekle.yetmez dersen pilav yap bide :D

0|0
  • kereviz ve işkembe çorbası yapmada gerisi serbest:))

0|0
  • Kısır yap, çiğbörek yap, çay demle. Geliyoruz komple. Ayrıca Borcam aldık sana hediye edicez.

:))

0|0
    • ahaha Borcam'ı bilmeyen ev hanımı.. Fotoğraf çekmeyen japon, gitmeyen araba, yanmayan ampül, ciflemeyen cif gibi.

link

• teskkur cok naziksin ama gercekten bilmiyordum bu arada ev hanimi dgeilim calisiyorum

• dolabı aç bakalım neler war ? ona göre bizdee birşeyler söyleyelim...

0|0
  • firinda balik ve salata her daim hem lezzetli hem guzeldir

0|0
  • içli köfte ,cacık, salata, birde tatlı bir sohbet için birde şekerpara olursa süper olur...

0|0
  • İslim kebabı, yanına patates püresi.

Hünkar beğendi, yanına cacık

Mantı, el açması...

0|0
    • sen aklina ne geldiyse yazmissin butun gun iste calistiktan sonra bu dediklerin biraz zor yapilir

• Hünkar beğendi için hazır közlenmiş patlıcan var ama :)

• uzman görüşü... yapacagın yemegin isminn ne oldugu önemli değildir.. elindeki malzeme, yiyecek olanların zevkleri, sevdikleri veya sevmedikleri, senin becerin ama enönemliside severek yapacagın bir yemek olmalı...

0|0
  • Bu sıcakta yemekmi yapılır birader, karpuz kes, yanındada beyaz peynir, ne uğraşıyon...

0|0
  • Kelle paca iskembe corbasi sarimsakli olsun yanina beyin salatasi

0|0
  • Benim en sevdiğim yemekler et yemekleri çok severim. Fırında tavuk olabilir.

0|0
  • bana yemekten bahsetmeyinnnnnnnnn :ı

0|0
  • pilav

0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Amerikan rus salatası yayla çorbası patates kızartması köfte yapabilisin yanındada tavada börek tatlılardan sütlaç yada puding olabilir seçimler senin.

0|0
  • Kime yemek yapacağına bağlı..

0|1
    • sana yapacağım şekerim

• he banaysa o zaman bana güel bir mangal yak.. Yapmıyorsan ben bu gece mangala partisi yapıcam sen gel aç kalma

• Evde neler var sen yazsaydın ya.

Mantarlı et sote

Pilav

Havuç haydarisi..

Ptates püre..

0|0
  • fırında beşamel soslu tavuk mantar sote yap afiyetle de ye

0|0
  • fırında makarnaa

0|0
  • :) taze fasulye pilav cacık :)

1|0
  • Peynir ile Karpuz...yaz aylarının mükemmel ikilisi, yemeğe bile gerek yok.

0|0
  • güzel bi pilav yanına da soslu tavuk kızartma bide salata ooh mis gibi canım çekti nan :I

0|0
  • beşamel soslu tavuk ve pilav

0|0
  • sebzeli tavuk sote + pilav

0|0
  • Makarna yap şipşak

0|0
  • bence gel sen beni dinle kızartma yap kabak patlıcan biber birde sarımsaklı yogurt yap oh mis yanınada plav

0|0
  • Vay be, elin ayfonu bile yemek yapiyor ben oturuyorum. Vay be. Neyse manti yapsana oy.

0|0
  • fırında poşette tavuk yanında da pilav. hatta yaparsan beni de yemeği çağır ;)

1|1
  • sipariş ver

0|0
  • mantar dolması

0|0
  • makarna köfte

0|0
  • fırında tavuk pattes yardıma gelimmi

0|0
  • melemen yanınada karpuz ohh

0|0
  • fasulye