• Sor
  • Bence

Bugun ne yemek yapsam?

Hergun ne yemek yapacagimi dusunmekten bazan aklima hic bisey gelmiyor diye bilirim. Tavsiyeleriniz onerileriniz... Sicak yemek ogunlerini abur cuburla gecistirmeyi hic sevmem guzel tarifler olsun.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Tavuk sote.

• Eksileyen arkadaş, hasta mısın?

• Öncekileri Göster
    • Eksileyen marty mcfly beyler arkadaşları ona tavuk diyince köpürüyordu çünkü...
      tavuk sote et sote farketmez yeterki soteler beri gele.

• tavuk sote yaptim ben, patatesli makarnayla minik lahana salatasi guzel oldu birazdan afiyetle yiyecegim

Erkekler Ne Diyor 13

• mercimek çorbası yap sonra küp küp kestiğin patatesleri,patlıcanları,biberleri kızart.hepsini karıştır ve sarımsakla hazırlayacağın domates sosunu ekle.yetmez dersen pilav yap bide :D

• kereviz ve işkembe çorbası yapmada gerisi serbest:))

• dolabı aç bakalım neler war ? ona göre bizdee birşeyler söyleyelim...

• uzman görüşü... yapacagın yemegin isminn ne oldugu önemli değildir.. elindeki malzeme, yiyecek olanların zevkleri, sevdikleri veya sevmedikleri, senin becerin ama enönemliside severek yapacagın bir yemek olmalı...

• Bu sıcakta yemekmi yapılır birader, karpuz kes, yanındada beyaz peynir, ne uğraşıyon...

• Benim en sevdiğim yemekler et yemekleri çok severim. Fırında tavuk olabilir.

• firinda balik ve salata her daim hem lezzetli hem guzeldir

• brokoli ve ne yapsam başka yanına

• salataa yine :D

• İslim kebabı, yanına patates püresi.Hünkar beğendi, yanına cacıkMantı, el açması...

• sen aklina ne geldiyse yazmissin butun gun iste calistiktan sonra bu dediklerin biraz zor yapilir

• Hünkar beğendi için hazır közlenmiş patlıcan var ama :)

• içli köfte ,cacık, salata, birde tatlı bir sohbet için birde şekerpara olursa süper olur...

• Kısır yap, çiğbörek yap, çay demle. Geliyoruz komple. Ayrıca Borcam aldık sana hediye edicez.:))

• ahaah

• Öncekileri Göster
    • ahaha Borcam'ı bilmeyen ev hanımı.. Fotoğraf çekmeyen japon, gitmeyen araba, yanmayan ampül, ciflemeyen cif gibi.

link

• teskkur cok naziksin ama gercekten bilmiyordum bu arada ev hanimi dgeilim calisiyorum

• bana yemekten bahsetmeyinnnnnnnnn :ı

• niye diyette misin
      yoksa yemeyi mi yaktın:))))

• Öncekileri Göster
    • durdursun değil o ,doyursun olacak :d

• karıştırtımmm:))))

• Kelle paca iskembe corbasi sarimsakli olsun yanina beyin salatasi

• pilav

Kızlar Ne Diyor 21

Yükleniyor...