• Sor
  • Bence

Bugun ne yemek yapsam?

Hergun ne yemek yapacagimi dusunmekten bazan aklima hic bisey gelmiyor diye bilirim. Tavsiyeleriniz onerileriniz... Sicak yemek ogunlerini abur... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Tavuk sote.

• Eksileyen arkadaş, hasta mısın?

• Öncekileri Göster
    • Eksileyen marty mcfly beyler arkadaşları ona tavuk diyince köpürüyordu çünkü...
      tavuk sote et sote farketmez yeterki soteler beri gele.

• tavuk sote yaptim ben, patatesli makarnayla minik lahana salatasi guzel oldu birazdan afiyetle yiyecegim

Erkekler Ne Diyor 13

• mercimek çorbası yap sonra küp küp kestiğin patatesleri,patlıcanları,biberleri kızart.hepsini karıştır ve sarımsakla hazırlayacağın domates sosunu ekle.yetmez dersen pilav yap bide :D

• kereviz ve işkembe çorbası yapmada gerisi serbest:))

• dolabı aç bakalım neler war ? ona göre bizdee birşeyler söyleyelim...

• uzman görüşü... yapacagın yemegin isminn ne oldugu önemli değildir.. elindeki malzeme, yiyecek olanların zevkleri, sevdikleri veya sevmedikleri, senin becerin ama enönemliside severek yapacagın bir yemek olmalı...

• Bu sıcakta yemekmi yapılır birader, karpuz kes, yanındada beyaz peynir, ne uğraşıyon...

• Benim en sevdiğim yemekler et yemekleri çok severim. Fırında tavuk olabilir.

• firinda balik ve salata her daim hem lezzetli hem guzeldir

• brokoli ve ne yapsam başka yanına

• salataa yine :D

• İslim kebabı, yanına patates püresi.Hünkar beğendi, yanına cacıkMantı, el açması...

• sen aklina ne geldiyse yazmissin butun gun iste calistiktan sonra bu dediklerin biraz zor yapilir

• Hünkar beğendi için hazır közlenmiş patlıcan var ama :)

• içli köfte ,cacık, salata, birde tatlı bir sohbet için birde şekerpara olursa süper olur...

• Kısır yap, çiğbörek yap, çay demle. Geliyoruz komple. Ayrıca Borcam aldık sana hediye edicez.:))

• ahaah

• Öncekileri Göster
    • ahaha Borcam'ı bilmeyen ev hanımı.. Fotoğraf çekmeyen japon, gitmeyen araba, yanmayan ampül, ciflemeyen cif gibi.

link

• teskkur cok naziksin ama gercekten bilmiyordum bu arada ev hanimi dgeilim calisiyorum

• bana yemekten bahsetmeyinnnnnnnnn :ı

• niye diyette misin
      yoksa yemeyi mi yaktın:))))

• Öncekileri Göster
    • durdursun değil o ,doyursun olacak :d

• karıştırtımmm:))))

• Kelle paca iskembe corbasi sarimsakli olsun yanina beyin salatasi

• pilav

Kızlar Ne Diyor 21

Yükleniyor...