Kezban diyenlere acayip sinir oluyorum ya siz?

Ya nedir bu kezban diye tutturdunuz gidiyor. Ona buna kezban dersiniz bulupta bir tane kızı kolunuza takıp gezemessiniz. Daha çok şey yazarım da hiç ellerimi yoramayacam. Hiç hoş karşılamıyorum bi erkek olarak kezban nedir ya. Varmi acaba benim gibi düşünen ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bende anlamaıyorum ama ... öyle sürekli dediklerine göre kötü bişey.. ama benim teyzemin adı kezban :S türkiyede yaşamıyoruz ama türkiyeye geldiğimizde kezban teyze diyemiycem herhalde hakaret ettiğimi düşünürler o zaman :S

• ya bırak sen ben denyoları benimde var kezban isimli tanıdığım.

Kızlar Ne Diyor 10

• Yok.

• Beni eksiledigin için al sana tek yıldız.

• ben bir kız olarak diyorum ki, kezbanlar var :D doğru şimdi niye kızıyosun? uff snane be slk.s.s. yazanlar kezban, kabul et :D

• link beklerim

• Öncekileri Göster
    • kjdjnfdkjfmndkfmöd

• :D:D:D

• Bu olayin icinden cikamazsin gelip.gecici bir durum yeni hakaret sözleri cikar onlarla oyalanir bu kisiler dert etmeye gerek yok, kendilerinin ayibi..

• sacma ıste

• kezban derken ne kastettiklerını bende anlamış degılım

• aklı başında insanlar çıkıyo yavas yavas.

• özenti gençlik işte birbirine özenip söylüyorlar :)

• aklı başında insanlar çıkıyo yavas yavas.

• :)

• link Kezban bizimdir bizim kalacak.

• benim eylenecek vaqtim yoq

• nyse snn işn vr galba bn uyyrm by

• üff snne be slk.html

• Kınalı Yapıncak'ın 3d vers.

• tamam sizin köy daha büyük.

• Oy kezbanım kezbanım, kurbandır sana canııım. Ne dedüm de daruldin, gelsene gelsene gelsene küçük bey.

• kamiller boş boş konuşuyor işte haklısın

Erkekler Ne Diyor 5

• erkeğin kezbanıda hiç çekilmiyor :/

• Çok haklısın. Normalde olgunlar ergenleri yönlendirir, bizde ergenler bütün gündemi belirliyor. Ya da insanlar hiç olgunlaşmıyor mu desek? Bir tek ergenler böyle konuşsa neyse de 30 yaşına gelip Kezban, Zülbiye, kanka kanki hacı şef gibi ergen kelimeleriyle konuşanlar çoğaldı

• Bende ilk kez bu sitede gördüm anlamı nedir bilmiyorum :)

• bende seninle aynı düşünüyorum terbiyesizlik ego tatmini yaptıkları başka bişe değil

• aynen kardes.

• adın kezban mı yoksa:) benim gözümde kezban nerde nasıl davranacagını bilmeyen. Kendini oldugundan farklı gören. Olgunlastıgnı ve erkekleri tanıdıgını zanendip geliştirdiği taktiklerle dibe vuran kızdır. Mesela bi kezbanla medeni bi şekilde tanışmak istersin, sırf taktigi icabı sen ne hakla tanımadıgın halde benimle konusmak istiyosun der, sende uzaklasırsın sonra pesinde kosar yalvarır:D nasıl bu hale geldi bu kızlar anlamıyorum her taraf piskolojisi bozuk kız dolu

• ok.

Yükleniyor...