Dolar kuru yıl sonunda ne olur? Satsam mı?

Merkez Bankasi bugün 3 müdahale birden yapmış. Benim tahminim Dolar kuru 2 TL'yi zorlar...Ama emin olamadım. Satsam mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Valla ben dolardan çıkıp Altına girdim gramı 80-90 arasında. Doların arkasında değer yok. Altının riski yok. Altın altındır. 1000 yıl öncede bu böyle idi, bin yıl sonra... Hımmm. 1000 yıla kadar maddelerin atomik dönüşümü işlemini çözerler ottan bottan altın yaparlar yaw. :D Ama o zamana kadar Altın en kralı bence...

Erkekler Ne Diyor 7

• Dünyadaki kur savaşlarından tüm gelişmekte olan ülkeler etkilendi. En çok etkilenen ülkelerden biri cari açığı en fazla olduğu için Türkiye.. Cari açık 1,8-2 aralığında dengelenebilir. Bu sebeple TCMB kura müdehale ediyor. Peki alalım mı satalım mı? En doğru hareket.. Yumurtaları farklı sepetlere koymaktır. %35 döviz, %10 borsa %55 TL .. en mantıklı portföy dağılımı olacaktır..

• çok fırladı bence hemen sat yakın zamana ani düşüşler olması kaçınılmaz!

• altın daha risksizdir.

• ... Anladığım kadarı ile küçük yatırımcısın.Büyük yatırımcı olsan,bunu nerde analiz etmen gerektiğini bilirdin.50 $ satsan ne olur,elinde tutsan ne olur.

• Elindeki meblağ ya bağlı

• Dolar 2lirayi gececek

• bir kaç gün beklerdim ben olsam.düşüşe geçmeye başaladığı gün satardım ..

Kızlar Ne Diyor 2

• 1.82-1.86 arası kapatır gıbı duruyor.

• altın çok yükselecek,dolar batmaya başlicak yakında yüksekken bozdur tam zamanı

Yükleniyor...