5 6 aydır adet olamıyorum, benim gibi olan var mı?

Ya ben 5 6 aydır adet olamıyorum.iltihapım var ve kansızım bu nedenle belki olurum diye gitmedim.ama artık korkmaya başladım.arkadaşlar benim gibi... Daha Fazla

Güncellemeler:
ARKADAŞLAR BEN SADECE BENİMLE AYNI DURUMDA OLUPTA GİDENLERİN NE YAPTIĞINI SORDUM.RANDEVUYU ALDIM VE GİDİYORUM.DAHA FAZLA YORUM YAPMANIZA GEREK YOK YANİ.TAVSİYELERİNİZ İÇİN TEŞŞEKÜR EDERİM.YALNIZ BU SİTE DE KAREKTERSİZLERİN OLMASINA ACIYORUM.

En İyi Görüş

• Doktora gtimediğin halde iltihabın olduğu ve kansızlığını nasıl teşhis edebilirsin ki ? Hadi ettin bunun nerdee neyden kaynaklandığını nasıl bulabilirsin ki ?

İhtimalen sen akıntıya ve kokusuna göre bir akıl yürütüyorsun ama, durum öyle gösteriyor ki iltihap yukarı kadar çıkmış ve overler ile rahim arasındaki kanalların ikisini de tıkamış durumda. Ve bu kadar gecikmeyi de anlamak mümkün değil , ne kadar tutucu olursa olsun bir insan ( ihtimalen sebep bu ) kadın jinekolojlar heryerde her hastanede var. Sorun para ise bağlı olduğun aile hekimini netten öğrenip gidebilir, hatta aile çocuk sağlığı merkezlerinde de ücretsiz muayene ve tedavi olabilirsin.

Gecikme yüzünden baya yoğun bir antibiyotik tedavisi alman gerekebilir, adet görmemek diye birşey olmaz, overler yumurtayı üretir ama rahime indirilemez iltihap yüzünden. Bu da iltihap kanalları ya da overleri mahvettiğinde asla çocuk sahibi olamazsın anlamına gelir.

Annenin götürdüğü kadına gelince, kelin merhemi olsa kendi başına sürerdi , o hayvan bile iyileştiremez , dokorlar boşa 10 yıl okumuyorlar en değerli yaşlarında, böyle emekli evkadınlarından ya da hocalardan medet çözüm ummayı bırakın , bunlar insanı öldürür bile, kalkın gidin bir jinekologa. Annene söyle, ilerde torun istiyorsa mantıklı işler yapsın , akılsızca işler değil. Yok götürmüyorsa sen gitmelisin, vücut senin , durumuna göre de muayene eder kadın doktor.

Hocaya okutturmanın alakası şu : Hurafe ve sorunu iyice çözümlemeden birşeyler yaptım işte rehaveti . İslamda mucize yoktur ama mucizeci ve buna inananların da haddi hesabı yok .

• Doktor gidip anlıcam işte neler oldugunu