Size düşündükçe güç verecek veya gerçekten çok sevdiğiniz sözleri benimle paylaşır mısnız?

üzgünkız215
Benim birkaç tane var mesela ;
"Yokluğunu hissetmeyeni varlığınla rahatsız etme"
"İnsanlar ulaşamadığı her şeyin delisi, ulaştığı her şeyin ise nankörüdür"
"geriye bakarak ileriye gidemezsin"
Işığı önünde ara, geçmişte kalan gölgendir" vs vs sizin de böyle sevdiğiniz sözler var mı?

Not : terbiyesizse paylaşmayın lütfen, saygı çerçevesi içnide yorum belirtiniz !
Güncellemeler
+1 yıl
güncell
Size düşündükçe güç verecek veya gerçekten çok sevdiğiniz sözleri benimle paylaşır mısnız?