Sizde de kar yağıyor mu..?

sitede karmı yağıyor...çok güzel olmuş ama değilmi...benim çok hoşuma gitti...ya sizin...?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İkinci de ayrı diyorum...asdasdasdasd. kar yağışına muhalefet, zincirsiz çıktım

• karı hiç sevmem...kaymak hiçde hoş olmuyo.

• Öncekileri Göster
    • <3

• <3

Erkekler Ne Diyor 13

• Benimkinde karla karışık yağmur yağıyo

• çamurlu olur o zaman hiç güzel olmuyo

• sen bunu yazana kadar dikkatimi çekmemişti

• güzel olmamışmı ama...:)

• Öncekileri Göster
    • bu ekran süslerinden biri bilgisayara uygulayabiliyorsun...hatta noel baba filanda oluyor...ekran temalarnda var..ı

• Yukarıdaki yoruma, gayet kendinden emin ''biliyorum yapmasını'' diye yazmışsın da ondan sordum. asabi asabi konuşma benimle.

• 3-4 gündür vardı sanırım. :D

• ben bir kaç gündür yokdum yeni gördüm hoşuma gitti.

• Bu soruyu soran 28 ci adamsınevet yağıyor.

• :))

• Kaç gündür yağıyor zaten . Kaç kere de sordular :)

• ben bir kaç gündür girmediğim için yeni gördüm.

• Öncekileri Göster
    • Gözler önemli fermilla :) Özellikle bayanda.. Bir erkeği aşık eden o gözler değil mi ? :) Sakın bozma

• sanırım öyle..olur bozmam..:)

• yapılması cok kolay olan bir script abartmaya gerek yok

• biliyorum nasıl yapıldığını ben güzel olmuş dedim.

• Kar mı? O da ne oluyor? Şu an şezlong üzerinde uzanmış, malibumu yudumluyorum akdeniz sahillerinde...

• güneşden erimişdir senin karlar...

• Pc bile sıcaktan kar efektini gösteremiyor :)

• :)) oh senin keyfin yerinde..biz üşüyelim..

• www.kizlarsoruyor.com sitesinde cuma akşamından bu yana başlayan kar çok sayıda üyeyi hasta etti. Camınızı pencerenizi kapatıp kombi ayarlarınızı 3'ten aşağıya düşürmeyin kar son bir kaç gündür şiddetini arttırarak devam ediyor:)Bir kaç gündür yağıyor yani siz yeni gördünüz sanırım:) Hoşunuza gittiyse problem yok;)

• evet yeni gördüm..teşekkürler..:)) verdiğin bilgiler güzeldi..

• Rica ederim...

• yok sadece sana özel :D tabi ki herkesssde var

• :))) iiyyii ya ne dalga geçiyonnn

• Öncekileri Göster
    • heee listeye alırken niye böyle düşünmedin o zaman :D neyse önemli dğil zatenn salla :)) hdi kolay gelee

• konuşalım diye ekledim...eklenmeyince mesaj atılmıyordu...hep piişman ediyorsunuz eklediğime...o yüzden eklemiyorum..eski arkadaşlarım bunu yapmıyorlar..kaprisleri yok en azından...bu tür davranışlar sergileyenlerle malesefki arkadaşlığım kısa sürüyor.

• evet güzel ama bu sene bizim buralara kar daha uğramadı mesela kar altında lapa lapa yağan bir durumda kaşkolumun üstü karla dolu olsun isterdim kaşkolum ve botum bana küstü gardrobumdan hala cıkmadı

• kar üşütüyor ya ben sevmiyorum pek...

• üşütsün kalın giymeyi denemelisin o anın keyfini cıkar bence,

• hee aynen rahmet yagıyor

• sanırım..

• evet çok güzel yağsın bol bol keşke dışarı da da yazsa yılbaşında

• evet iyi olurdu..

• ara sıra yağıyor ve kesiliyor ama ben gerçeğini tercih ederdim yılbaşı akşamları karlı olması çok daha anlamlı geliyor bana :)

• evet keşke gerçekden kar olsaydı

• çam ağaçları kar tutsa dimi ama :)

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...