Aslan burcu erkeklerinin genel özellikleri nelerdir?

Bi aslana aşık oldum da :) aranızda aslan burcu kimler var biraz bilgi verir misiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 15

• aslan gibi sağlmalardır

• bende aslan burcuyum ona yalnızca ona ait oldugunu göster seviyorsa seni hiçbirşey engel olamaz ona

• hııım pekii sağolunn :):) yapıcam bunu.

• ben aslanım. gururunu okşucaksın aslanın : )

• evet maalesef öyle : (

• çok doğru diyosun. övgü duymaya bayılırlarmıs. hiö bi eksiğini sölemicem zaman. heep iltifat :))

• :) kendini kendinden koparmaya hazır ol :)

• 10.08.1988 orjinal aslanım kendimden biliyorum :)

• o kadar diyosuun:)

• aslan burcuyum çok sevgi beklerim

• bir de romantik olduğunuzu duydum ?

• Zeki, yakışıklı, karizmatik, dürüst, mert, cesur ve cömert olurlar..İyi bir sevgili ve arkadaştırlar.Duygusaldırlar fakat gerektği zaman mantığıyla hareket etmesini bilirler.Espri yetenekleri iyidir, eğlencelidirler.

Aslan burcunun genel özelliklerini bilmiyorum, ben aslan burcu olduğum için kendi özelliklerimi yazdım :))

• her gun istisnasiz aslan burcu erkekleri soruluyor . sen misin yoksa o :)

• yok benim ilk :D öyleyse eski soruları aratayım ben :) farkında değilim

• sözüm ona liderlermiş :d

• oğlak olsa söylerdim :d

• ben yengecim. aynen çok hesap kitapcıydı. para biriktirip kendisine araba aldı ama bana gelince cimriydi

• demekki sen önceden oğlak burçlarını okumamışsın. okusaydın anlardın. soğuk burçlardır. hesap kitap işlerine çok kafa yorarlar, çok temkinlidirler. sevdimi çok severler, merhametli ve korumacaıdırlar, romantik değil mantıkçıdırlar. sen hangi burçtansın.

• küçük süprizler yapmadı hiç odunluk vardı romantk değldiii sadece doğum günümü kutladı sevgililer gününü kutlamazdı öbürleride zoraki gibiydi düşüncez hevessizdi :) ve ağzı iyii laf yapıyodu.

• Öncekileri Göster
  • ben aslanım sorduğum sorulara bak anla

• Ayrılırken demediğini bırakmazmış,bide cinsellikte kadınını mutlu etmek için her şeyi yaparmış

• ayy hiç sevmem öyle tipleri ya. diyeceği lafı o an söyleyecek :/ içiinde tutmucak. peki teşekkürler bu yanını bir siz yazdınız

• evet 'aslan burcu erkeği' diye ararsan baya bilgi bulursun.

• öyle mi ya korktum o zaman yanii içilerinde tutup tutup ayrılırken mi kusuyolar:/

• Öncekileri Göster
  • 1. burçlara inanmam

2. kızı da erkeği de bir süre sonra sıkılıp yeni kişiler tanımaya eğilimliymiş buna rastladım ama yine inanmıyorum burçlara

• Ben bir aslan burcuyum hata yaptın ben varken onla işin ne :((

• Ben aslanim .

• Oyle valla :)

• ben değilim de birisi herkese veriyo eksiyi aslanlarla bir derdi var galiba:)

• Insanim sonucta bende :) aslan dye eksilenirmi insan

• Öncekileri Göster
  • Lider karakterli,inatçı, cana yakın olurlar... :) Platonik olarak kalmasın sevda; yoksa canın yanar :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Yeleleri var çok güzel.

• :D:D:DDDD:

• bende aslanım sevgilimde aslandı birbirimizi dinlemiorz herkes kendi düşüncesini kabul ettirme peşinde ayrıldık :/

• burçlardan nefret ettim sizin yüzünüzden sanırım o kadar vasat durumdasınız ki onu etkilemek ya da dikkatini çekebilmek için böyle sorular soruluyor kendiniz taktik geliştirin biraz ya da araştırın kısacası beyninizi kullanın

• ne demek

• tanımak için araştırıyorum zaten sevgili olucaz gibi çok umutlu iyi aramız yani. sorumun altına kustuğun için sağol.

• ben aslan kadınıyım sevgilim aslan erkeği durumu düşün artık

• aslına kişliklede alakalı:)))

• romantkler diye sevinmiştim ben :D

• kötü bilgiler gibi yaşadımbiliyorum:))) rica ederim

• Öncekileri Göster
  • Dışarıdan puf, içeriden kof...

• çapkın,sıcak kanlı,çocuk kalpli,cömert,gelenekçi,kıskanç,yüksek ego ki bu en kötü özelliğidir.ama genelde iyi insanlardır :)

• Aslanlar iyidir.Güçlüdür.

Yükleniyor...