Aslan burcu erkeklerinin genel özellikleri nelerdir?

Bi aslana aşık oldum da :) aranızda aslan burcu kimler var biraz bilgi verir misiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 15

• :) kendini kendinden koparmaya hazır ol :)

• o kadar diyosuun:)

• 10.08.1988 orjinal aslanım kendimden biliyorum :)

• Ben aslanim .

• ya adam ben aslanım demis sadece ne dedin de beğenmeye tıklıyolar anlamadım aslan olmak suc mu kim bu eksileri verenn?

• Öncekileri Göster
    • ben değilim de birisi herkese veriyo eksiyi aslanlarla bir derdi var galiba:)

• Oyle valla :)

• ben aslanım. gururunu okşucaksın aslanın : )

• çok doğru diyosun. övgü duymaya bayılırlarmıs. hiö bi eksiğini sölemicem zaman. heep iltifat :))

• evet maalesef öyle : (

• bende aslan burcuyum ona yalnızca ona ait oldugunu göster seviyorsa seni hiçbirşey engel olamaz ona

• hııım pekii sağolunn :):) yapıcam bunu.

• her gun istisnasiz aslan burcu erkekleri soruluyor . sen misin yoksa o :)

• yok benim ilk :D öyleyse eski soruları aratayım ben :) farkında değilim

• ben aslanım sorduğum sorulara bak anla

• Ben bir aslan burcuyum hata yaptın ben varken onla işin ne :((

• Lider karakterli,inatçı, cana yakın olurlar... :) Platonik olarak kalmasın sevda; yoksa canın yanar :)

• Zeki, yakışıklı, karizmatik, dürüst, mert, cesur ve cömert olurlar..İyi bir sevgili ve arkadaştırlar.Duygusaldırlar fakat gerektği zaman mantığıyla hareket etmesini bilirler.Espri yetenekleri iyidir, eğlencelidirler.Aslan burcunun genel özelliklerini bilmiyorum, ben aslan burcu olduğum için kendi özelliklerimi yazdım :))

• sözüm ona liderlermiş :d

• oğlak olsa söylerdim :d

• oğlak benden uzak dursun :) eski sevglm oğlaktı yaka silktim :D

• Öncekileri Göster
    • demekki sen önceden oğlak burçlarını okumamışsın. okusaydın anlardın. soğuk burçlardır. hesap kitap işlerine çok kafa yorarlar, çok temkinlidirler. sevdimi çok severler, merhametli ve korumacaıdırlar, romantik değil mantıkçıdırlar. sen hangi burçtansın.

• ben yengecim. aynen çok hesap kitapcıydı. para biriktirip kendisine araba aldı ama bana gelince cimriydi

• Ayrılırken demediğini bırakmazmış,bide cinsellikte kadınını mutlu etmek için her şeyi yaparmış

• Harbi lan az sövmedim :)

• Öncekileri Göster
    • evet 'aslan burcu erkeği' diye ararsan baya bilgi bulursun.

• ayy hiç sevmem öyle tipleri ya. diyeceği lafı o an söyleyecek :/ içiinde tutmucak. peki teşekkürler bu yanını bir siz yazdınız

• aslan burcuyum çok sevgi beklerim

• bir de romantik olduğunuzu duydum ?

• 1. burçlara inanmam2. kızı da erkeği de bir süre sonra sıkılıp yeni kişiler tanımaya eğilimliymiş buna rastladım ama yine inanmıyorum burçlara

• aslan gibi sağlmalardır

Kızlar Ne Diyor 7

• Aslanlar iyidir.Güçlüdür.

• ben aslan kadınıyım sevgilim aslan erkeği durumu düşün artık

• lider ruhlusunuz ikinizde benim dediğim olacak diyosuunuz o zaman yandınız:) ben yengecim.

• Öncekileri Göster
    • romantkler diye sevinmiştim ben :D

• aslına kişliklede alakalı:)))

• Yeleleri var çok güzel.

• :D:D:DDDD:

• Dışarıdan puf, içeriden kof...

• çapkın,sıcak kanlı,çocuk kalpli,cömert,gelenekçi,kıskanç,yüksek ego ki bu en kötü özelliğidir.ama genelde iyi insanlardır :)

• bende aslanım sevgilimde aslandı birbirimizi dinlemiorz herkes kendi düşüncesini kabul ettirme peşinde ayrıldık :/

• burçlardan nefret ettim sizin yüzünüzden sanırım o kadar vasat durumdasınız ki onu etkilemek ya da dikkatini çekebilmek için böyle sorular soruluyor kendiniz taktik geliştirin biraz ya da araştırın kısacası beyninizi kullanın

• tanımak için araştırıyorum zaten sevgili olucaz gibi çok umutlu iyi aramız yani. sorumun altına kustuğun için sağol.

• ne demek

Yükleniyor...