Kuzey Güney mi ? Behzat Ç mi ? Leyla ile Mecnun mu ? İşler Güçler mi ? Neden ?

whymuallawhy
Ekranların en hitleri arasında yer alırken konuları birbirinden tamamen farklı bu üç diziden bana göre ; Behzat Ç.

Çünkü gerçek olayları ve kadro yapısından güçlü ve farklı karakterlere sahip olmaları ilgimi çekiyor akbabuşcuyuz '' aga cinayet var '' :)

tabi sizin cevaplarınızı da merak etmiyor değilim :)
Kuzey Güney mi ? Behzat Ç mi ? Leyla ile Mecnun mu ? İşler Güçler mi ? Neden ?