Yılbaşı Milli Piyango? Hangi biletin çıkma şansı daha yüksektir?

Ben böyle şans oyunlarını saçma buluyorum ne biliyim okadar insn alıyor bana çıkmaz filan gibi şeyler düşünüyorum. Bu yaşıma kadar hiç almadım ama arkadaşlar ısrar ediyo bende bir şansımı denemek istiyorum. Size sorum daha önce amorti de olabilir hiç çıktımı? Birde hangi biletin çıkma şansı daha yüksektir? (Çeyrek, Yarım, Tam) Son olarak en son ne zamana kadar alınabiliyor? Tecrübelerinizi ve fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• şöyle bi durum var canım şimdi ben diyorumya kesin bana çıkmaz okadar insan alıyor diğerlerine çıkar diye o diğer insanlarda benim gibi düşünüyor bana çıkmaz diğerlerine çıkar diyor ve benide kast etmiş oluyor :D herkesin şansı eşit yani yılbaşı biletinde şuna dikkat et bileti sen seç ve tüm sayıların farklı olmasına dikkat et tüm sayılar farklıysa şansın yüksek bakamdan seçme yoksa mesala bir sayıdan 2-3 tane aynı çıkıyor bir bilette 3 sayısı 3 defa oluyor ozaman o biletten ümit bekleme kendin seç sayılar farklı farklı olsun

Erkekler Ne Diyor 4

• çeyrek tabi ki çıktı mı sana :DEn iyi cevabı vermemişsin hala :)

• genelde çeyreğe çıkar. sebebi belli. al bitane saf saf bakınırsın çekilirken. ben 7 tane aldım. gerçi oturup bakmam çıktımı diye. ertesi gün kontrol ederiz

• son güne akdar alabilirsin.. ama tavsiye etmem nasılsa çıkmıyor :D

• bana çıktıysa sana da çıkar.

• 2010 senesinde 310 bin tl çıktı. Sakın umudunuzu yitirmeyin.

• ne kadar yani? :D

• ikramiye

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 0

Yükleniyor...