İdealinizdeki lider örnekleri nelerdir?

Arkadaşlar, geçmişten günümüze kadar hayal dünyanızı, yaşam görüşünüzü ve hatta kişiliğinizi etkilediğini düşündüğünüz liderlerden örnekler verir misiniz? Hangi lider/liderler ne yönleriyle sizi etkiledi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hz. Muhammed ,bunu yavas yavas onu anlayabildigim icin soyluyorum. Ardindan Mustafa Kemal ,bunu da hayatim da hic oyle bi ihtisam ,karizma ,guc gormedigim icin soyluyorum

• ben teşekkür ederim :) ekler misin?

• Tesekkur ederim :)

• Evet herkes ayni ozden geliyor ama , bazi seylerin oranlari farkli. Aslinda farkindalik , cesaret ve inanc sanirim ,onlari bu kadar farkli kilan . Mustafa Kemal e , inancsiz dediler yaftaladilar ancak o hepimizden daha cok inancliydi ,sadece bunu gostermedi kimselere ,eger baskalarina gosterirsen guzelliklerini ,buyusu bozulur ben hep buna inanirim. :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• M. KEMAL ATATÜRK neden mi şuan yaşadığım hayatı ona borçluyum gerçi yine vasat durumdayız ama topraklarımızda başka devletlerin bayrakları dalgalanmıyo

• şairin dediği gibi, atatürk olmasaydı gene burada olurduk da ana baba kim olurdu bilinmez :)

• kesinlikle Atatürk

• Adolf hitler . dıttı dünyanın anasını :))) İdolim panpaaa :))))

• yapma ya, dünyanın dıtmaktansa iyileştirse daha iyi olurdu :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Atatürk

• adnan menderes hem cesareti hemde zekasiyla

• Atatürk'ten başka lider yok...

• H iii hitler

• herkesin hayatta doğruları var o adamında liderliği

• ankette bu kadar çok hitler çıkacağını sanmıyordum :)

• Mustafa Kemal Atatürk, başka söze gerek var mı ki :)

• bak değişik görüşler çıkıyor :)

• Hitler,Atatürk,Alucard (Hitler dememin sebebi Kürt Arap ırkçısıyım gerisi kardeşimdir)

• :) peki

• ATATÜRK

geleceği görme ve çalışkanlığı

• haklısın, çok daha fazla üstün özellikleri de vardı tabi.

Yükleniyor...