Terazi burcu erkeği fazla duygusal mıdır?

Benden hoşlanan bir terazi erkeği var.Ve şu son günlerde benimle buluşmak istediğini vs söylüyor. Buluşmada malum konuya gelindiğinde onu kırmadan nasıl hayır diyebilirim? Terazi erkeği fazla duygusal diye duydum cidden öyle mi? Terazi erkekleri biraz yardımcı olabilir misiniz?

Güncellemeler:
ya bahsettiğim kişi 2.5 yıllık arkadaşım. oldukça kibar anlayışlı biri. ama işte sevgili olarak görmüyorum.kaldı ki şu an en son isteyeceğim şey bir sevgili. duygusal bir yanını farkedeceğim bir durum olmadı bu zamana kadar. ama erkeklerde duygularını belli etmeden kendi içinde yaşama gibi bi gelenek var. Bir ikizler erkeğiyle de benzer bir durum olmuştu ve çocuk şu an azami haftada 1 defa seni seviyorum yapamıyorum sensiz tıkırında mesajlar atıyor.

demek istediğim bu arkadaşımla da öyle olmasın istiyorum. hani öyle bi cevap vereyim ki hem dostluğumuz bozulmasın hem kırılmasın mutlu mesut devam edelim böyle.
yanlış anlama olmuş sanırım. tutup da günlük burçları takip eden biri değlim. ama burçların kişiliğin genel hatlarını oluşturduğunu düşünüyorum. o yüzden burcunu ön plana çıkararak sordum.

0|0
8|53

En İyi Erkek Görüşü

 • Yawrucuğum şimdi amacın ne o teklifi kabul etmemek mi? Ona hayır dersen tavır alır. Verebileceğin en güzel cevap, şuanda bir birliktelik düşünmediğini eğitimini ve ideallerinin peşinden gitmek istediğini söyle adamsa anlayacaktır..

  1|0
  • Şikayet

   bunu düşünücem. çok saol.

  • Şikayet

   Düşünme hayata geçir ;)