• Sor
  • Bence

Terazi burcu erkeği fazla duygusal mıdır?

Benden hoşlanan bir terazi erkeği var.Ve şu son günlerde benimle buluşmak istediğini vs söylüyor. Buluşmada malum konuya gelindiğinde onu kırmadan nasıl hayır diyebilirim? Terazi erkeği fazla duygusal diye duydum cidden öyle mi? Terazi erkekleri biraz yardımcı olabilir misiniz?

Güncellemeler:
ya bahsettiğim kişi 2.5 yıllık arkadaşım. oldukça kibar anlayışlı biri. ama işte sevgili olarak görmüyorum.kaldı ki şu an en son isteyeceğim şey bir sevgili. duygusal bir yanını farkedeceğim bir durum olmadı bu zamana kadar. ama erkeklerde duygularını belli etmeden kendi içinde yaşama gibi bi gelenek var. Bir ikizler erkeğiyle de benzer bir durum olmuştu ve çocuk şu an azami haftada 1 defa seni seviyorum yapamıyorum sensiz tıkırında mesajlar atıyor.
demek istediğim bu arkadaşımla da öyle olmasın istiyorum. hani öyle bi cevap vereyim ki hem dostluğumuz bozulmasın hem kırılmasın mutlu mesut devam edelim böyle.
yanlış anlama olmuş sanırım. tutup da günlük burçları takip eden biri değlim. ama burçların kişiliğin genel hatlarını oluşturduğunu düşünüyorum. o yüzden burcunu ön plana çıkararak sordum.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Yawrucuğum şimdi amacın ne o teklifi kabul etmemek mi? Ona hayır dersen tavır alır. Verebileceğin en güzel cevap, şuanda bir birliktelik düşünmediğini eğitimini ve ideallerinin peşinden gitmek istediğini söyle adamsa anlayacaktır..

• bunu düşünücem. çok saol.

• Düşünme hayata geçir ;)

Erkekler Ne Diyor 52

• Böyle bir konunun burç teorimine göre cevabı mı olur ? Senin için hayırsa hayır de git.. Zorla güzellik mi olmaz.

• durumunu anlatırsan sana daha çok bağlanacaktır çünkü teraziler duygusal ve anlayışlıdır. açıkca konuşman onu kırman dan daha olumlu sonuçlar doğuracaktır.

• duygusallıkta öyledir, ama kolay yılmaz, bırakırsa da geri dönmez. inatçıdır.

• aşırı duygusaldır. vede acıma duygusu yüksektir.

• vah vah vah işin zor

• niye?

• Onu bunu bilmiyorumda, yengeçlerin ayrı bir dünyası var.O dünyayı onun kafasına geçirdiğini farzedersek intahar sebebi gibi birşey.

• teraziden yengeç psikolojisine zıplayışına hayran kaldım Bay V.

• Matmazel duygusallıktan yola çıkarak burçların içinde genelleme ve seçiciliğimi kullaranak böyle bir fikire vardım. Konuyu değiştirmek istemezdim. Teşekkürler.

• evet ben de teraziyim duygusalız...

• Evet duygusal biriyimdir, ama yeri geldiğinde acayip sinirli biri olabilirim kıskanç biriyimdir, sevdiğini sahiplenir, anlaşamayacağı kimse yoktur genelde sadıktır yani bunların burçlarla bir ilgisi var mı? bilmiyorum ama kişilikle daha çok alakası olduğunu düşünüyorum ;) :) ve şu hayır diyeceğin kişiye gelince aslında senin öğrenmek istediğin cevap bu sanırım evet kırmadan hayır de çok kırılgandır Terazi burcu ;)

• Yerine Göre Zamanına Göre Değişir O

• nasıl? hangi konudan bahsediyosun?

• Her Konuda

• Terazi burcuyum.Bütün arkadaşlarım ve eski yeni kız arkadaşlarımın ortak dediği bir cümle: "Herşeyin dört dörtlük ama ÇOK DUYGUSALSIN, NEREDEYSE BİR KADIN KADAR " :D

• Kibarızdır bak hakkımızı yememeli kimse :D

• Teraziyim ve bi elimden mendil hiç eksik olmaz. :) Bahsettiğiniz durum kişiden kişiye değişir pek burcun etkisi yoktur. İnsanoğlu nerde olursa olsun yeterli burca gerek bile yok art niyet önemli.

• çok hayal kurmuşsun. eğer cinsel çekim varsa kesinlikle dostluk bozulmadan devam edemez. bende çok denedim ama malisef olmuyor. sana verebiliceğim en iyi tavsiye ilişkiyi başlatıcak bişeyde bitiricek bişey söylememen. mesella "farkındayım bana karşı hislerin var. ama ben şuan böyle bir ilişkiye hazır değilim ve şimdiye kadar sana bu gözle bakmadım. bence en iyisi bi süre daha aynı şekilde kalmamız ve bir birimize biraz daha zaman brakmamız." evet farkındayım açık bi kapı var. ama sende farkındasın ki sende de açık bi kapı var. söz konusu arkadaşınla takılmayı seviyosun. her ne kadar ona karşı bişey hissetmesende, ileride hissetme ihtimalin var. eğer arkadaşın zorlamazsa tam istediğin gibi bişey olucağını düşünüyorum.

• Arkadaş olarak kalalım demede ne dersen de. Bu hepsinden daha fazla kırar. Çocuk önce tamam der sonra içten içe acı çeker senide kaybetmek için arkadaşlığını bitiremez. Şöyle diyebilirsin; Gerçekten hiç bir ilişki içerisinde olmak istemiyorum.Seninle alakalı birşey değil bu.Ben rahat takılmayı seven biriyim.Sevgili olayı falan ters geliyor. Üzgünüm.Neyse işte buna benzer bir şeyler kurarsan önce kırılır ama zamanla unutacaktır seni. Ama ilerde sevgilinin falan olduğunu görür yada duyarsa ve hala unutamamışsa seni büyük bir patlama yaşayabilir. Çok kötü bi durum gerçekten. :)

• bir de yeni anladığım şöyle bi durum var. sanrım o yaklaşık 1.5 senedir bu şekilde düşünüyormuş hakkımda. yeni aydım. :\

• burcuna göre bir erkeği nitelendirmen yanlış.duygusallık tamamen karakterine bağlı bir durum.bakarsın tavır alır yada hiç takmaz unutur gider.gönlünde de hayır demek geçiyorsa olmaz de geç.uzatmanın lüzumu yok bence.

• Burcuna göre değerlendirmek yanlış değil,günlük haftalık burç yorumlarını bilmem ama burç özellikleri %100 doğru.(yükselenin de etkisi var tabi)

• 56gün

aaa ovv reddedilmeyi sevmez KOLAY KOLAY söylemezde

• terazi erkeği adamın dibidir

• terazisin di mi?

• evet

• Terazi burcuyum. Evet diğer insanlardan daha duygusalımdır. Belli bi olgunluğa erişene kadar deli gibi aşık olduğum gerçekleri görmek yerine kafamdaki aşkı yaşadığım diyebileceğim zamanlar olmuştu fakat bu çok kısa sürüyor. çünkü terazi dengeden çok dengesizliği temsil eder. duysusal saf çocuk modundan tam zıttına geçmek terazi için tek bir ilişki sonrasında gerçekleşiyor genelde.

• Yani şöyle ki ne dersen de onu çok üzeceksin, nasıl bana bunu der falan gibi düşünecek, yıkılacak ama unutması en fazla iki ay sürecek ve onu atlatırsa bi daha aşık olmayacak kimseye:D

• Duygusallık biraz da kişiye ozeldir ,dogrudur duygusaldir yuksek ihtimal ama itiraz gerekcenin de cok mantikli bir nedeni old. solemeyi ihmal etme.Bir de Terazi erkekleri genel olarak degerlidir kadın ruhundan anlayan biridir ne kacirdigini bil illa hayir diceksen sakin kandirma ,ona deger verdigini dostlugunun bozulmasini istemedigini ama su an icin kimseyi istemdigini guzelce anlat.Emin ol ikizler gibi dengesiz dillerdir ve daha anlayislidir...

• ben teraziyim. Pek duygusal sayılmam mantıkçıyımdır.

• İşte gerçek bir cevap görüyorsunuz :D

• terazi burcuyum yükselimde terazi ne istersen sorabilirsin

• bi yerde okumuştum Bir Teraziye kendini sevdirmenin yolu "Elinden geleni yapmak" değil! "Kalbinden geleni" yapmak!

• correct bro!

• duygusaldır ama belli etmez ;)

• bana da öyle geliyor nedense.

• eğer hayır diyeceksen hiç buluşma.

• duygusal ve dengesizdir :)

• inan bana kendiin tamamla başkalarını en iyi şekilde tanımak yaşamak istiyorsan önce kendini tanımalsısın yeterki bunu başar hayatta yapamayacağın halledemeyeceğin bir sorunun kalmaz.

• Terazi erkegi iyidir.. bende bir sans ver ona

• sorun dikkatimi çekti.terazi burcuyum yukselenimde terazi.söyle diyeyim.genelde capkın oluruz tamam ama sevgilisi yokken capkın olur terazi erkegi.yoksa aldatmayı kendine yakıstırmaz.ayrıca romantik ve duygusal bir kişiliğim var.bunu saf terazi olarak soyluyorum.ama aynı zamanda mantıkçıyımdırda yerine göre.

• benim burcum ve aşırı duygusalımdır reddedılgımde 2 ay kendıme gelemıyorum sonra kızın ısmını bıle hatırlamam oyle bı pskopattır terazı

• ahaha. o da iyiymiş.

• onunlamı ugrascam dimii :))

• kadina nasil davranilmasi gerektıgını bılen son derece hos gorunumlu centılmen bir erkektirkadin ruhunu cok iyi anlar.bakimli guzel akıllı ve nazık bir kadin ile beraber olmak ister

• koç iyidir cinselliği güçlüdür sadıktır ...boş ver teraziyi sen koç bulll

• kendını bu kadar ıyı pazarlayan ılk defa gordum koç ıyıdır dıyo ya :)

• özgüven patlaması diyelim biz ona. :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 8

• Terazi tam ortaçağ efendisidir. Görgü kurallarını bilen hanımefendi bakımlı bir kızla beraber olmak isterler. Cakkıdı cakkıdı konuşan baskın tiplere mesafeli davranır.

• terazi mi ? duygusal mı ? reddet bak senden hemen sonra çabucak birini bulacaktır. çok kasma reddet gitsin.

• Ben nerde bi terazi tanıdıysam piç'in teki çıktı valla. İstediğini zola elde eden bi tip, ve hayır dedikce daha zevk alan peşinden koşan..

• Her erkek biraz duygusaldir bosver. Sen kirilacağina söyle gitsin.

• canımı çoooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkk yalan insan terazi burcuydu !

• hiçte öyle değiller.

• Burçlar belirleyicidir karakter olarak ama biraz da karakter meselesidir. Belki düşündüğün kadar duygusal değildir arkadaşım.

• terazi zor bir burçtur tıpkı ikizler gibi. teraziler kendilerini dengelemeye çalıştıkları için bazen dengesiz davranabilirler . anlık değişim yaşayabilirler anlık karar değişiklikleri yaşayabilirler. ve aşırı derecede duygusaldırlar ama bunu pek belli etmeyi sevmezler. kendi kabuklarına çekilip yalnız başlarına duygularını yaşarlar. terazi için dış görünüş çok önemlidir eğer bir terazi tarafından beğenilen biriysen bil ki gerçekten dış görünüşün oldukça idealdir. teraziler mantıklarıyla hareket ettikleri için ona mantıklı bir neden sunman gerekir eğer onun mantığına yatmazsa seni anlayabileceğini sanmıyorum ve kırılacaktır büyük olasılıkla duygusal bir boşluğa düşecektir.

• deme ya. :\

• tek çözümün mantıklı bir sebep bulman

Yükleniyor...