Para, Sağlık, Huzur üçlüsü...

Neden herkes Para, Sağlık, Huzur üçlüsünde parayı bulduktan sonra Sağlığı öne koyuyorr.. Herkes en önemli şey Sağlık diyorr.. Sizce ilk sırada hangisi olmalı... ?

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Basma kalıp laflarla poliannacılık oynamayın,kendinizi kandırmayın.Zira hayat filmlerdeki gibi değil.Hayat çok acımasızdır.Paran yoksa,bir kötü hastalığa yakalansan,bağıra bağıra ölürsün bu memlekette.Evet sigorta var,ama birçok ilacı ödemiyor.Hemde kanser tedavisinde kullanılan bazı ilaçları bile...Ama paran varsa sağlığın bozulsa bile en iyi yerlerde en iyi doktorlara prof.lara gidersin.KESİNLİKLE ÖNCE PARA,SONRA SAĞLIK.Bu ikisi olursa huzurda gelir kendiliğinden.Hiçbirşey para kadar huzur vermez insana.En basitinden 3-5 arkadaş gezmeye çık,cebinde para yoksa huzursuz olursun,ya bir yerde birşeyler yemeye yada içmeye kalkarlar diye.Ezilirsin.Paran olursa geçim kaygın,gelecek kaygın olmaz.Ki geçim ve gelecek kaygısı en büyük huzursuzluk veren etkenlerdir.

• işte buuuuuuuuuuu.. dobra dobra söylenen ve tek gerçek cevap bence..

• Öncekileri Göster
    • Teşekkür ederim,ben sadece doğru bildiğimi söyledim

• Kanser olursan birgün görürsün herşeyi,ne sanıyorsun herşey para üzerinemi kurulu ?
      İbrahim tatlısesin parası var ama,adam sağlığını geri kazanabildi mi ?
      Sağlığın ne kadar önemli olduğunu yatağa düştüğünde öğrenirsin anca,çekmeyen bilemez..
      Allah hem sağlık versin,hemde para...

Kızlar Ne Diyor 17

• Sağlık ilk sırada.Bir çuval param olacağına sağlıklı olayım daha iyi"Sağlıklıyım mutluyum,huzurluyum zenginim."

• tabiki sağlık diyorum ki ben yaşadım,sağlık olmadan hiçbirşeyin anlamı yok,ne paranın ,ne ne aşkın inannınki sağlık birinci temel sağlık varsa herşeyi bir şekilde kazanıyoruz yeterki dirayetli olalım pes etmeyelim

• sağlık elbette

• Saglik para huzur

• hadi bakalımm kaçak :)

• Öncekileri Göster
    • panpa falan deseydin iyiydi :D iyi laf ağızdan çıktı :D

• :-P:-P kanka diyicem

• sağlığın yerindeyse ve maddi sıkıntıların yoksa huzurlusundur bundan ötürü HUZUR diyorum

• para ben ferrarimin içindeyken kanser olmaya razıyım

• :)))

• Sağlık wins.

• sağlık olmadan paran olsa neye yarar? sağlıksız huzurun mu olur? bu yüzden her şeyin başı sağlık.

• dediğin gibi olsun bakalım :)

• valla öyle. O yüzden herkese yeni yılda önce sağlık sonra para diliyorum. Çünkü parasız da huzur olmuyor. Realist olmak lazım. İyi günler efenim.

• eyvallah efenim :d

• Sağlık

• Saglik - Huzur - Para

• Sağlık yoksa,huzurunda yoktur,parada bir işe yaramaz. Kanser hastası bir insan,isterse dünyanın en zengini olsun,ölümle burun buruna geldiğinde para işe yarıyor mu ?

• paran yoksa sağlığına da bakmıyorlar ama...

• Oda doğru,ama para önemli olduğu gibi,önemsizde...

• paran varsa ağlık ararsın sağlığın varsa para.. ikiside bütün kapıları açan değerler :)

• Huzur ilksırada ,Hz.Eyüp'ün de sağlığı yoktu ama huzuru vardı:)

• hım değişik bi cevap geldi :)

• :)

• huzur diyorum..

• sağlığın olmadan ne parayı bulursun ne de huzuru..

• herkes o an ne istiyosa onu söylüyo yani neye ihtiyacı warsaa bence ilk sırada sağlık olmalı sağlığın olmadktan sonra tonla paran olsa ne yazar sonra para eee ne demişler para war huzur war :D

• evet mükkemele yakın bi cevap :D kimin neye ihtiyacı yoksa onu arka plana atıyor :D sanatçıların hepsi sağlık istiyorr ee para gani gani tabi :D

• Öncekileri Göster
    • yok olmaz çalşmayla ömür biter o para birikmez bana hemen lazım

• saçlarını yap sen bi

• huzurum olsun da sağlıksız olayım ya. biraz huzur istiyorum

• ÇEvreni değiştir huzura kavuş ;)

• Öncekileri Göster
    • o zaman iç huzurunu güzelleştir sorun orada demek ki :)

• hay ben bu huzurunu içini deee dışına daaaaa biiiiippp

• Önce saglık sonra huzur sonra para.

• Tamam ben hesap numaramı veriyorum paralarını oraya yatır lütfen :D

• Öncekileri Göster
    • ne varmış zekamda ya.. sen bence at gözlüklerini ve ön yargılarını kaldırmayı öğren..

• Ne kendı soyledıgınden haberın varr ne soyledıklerımı anlaybılıyorsunnn :D Niye işsiz oldugun bellı bu akılla yanı hıc sasmadım

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor...