Sabit hat ne demek cok acil yardım edin

Sabit hat ne demek çok acil yardım turkcell den kampanya yaptm sabit hatlara arama diye.. 0535... diye baslayan b numarayı arayacagm kampanya oldu. hattınızla grsme ypblmk icn tl ykleyn diyo ne bu yaaa

Güncellemeler:
şu an aglayacagım gercekten... rezil oldum tam dogum gunumde ttlefonda knusacaktm moralim muthiş bzk. neyse su ktu zmnmda yrdm ettiginiz icin sagolun hepinize +1.. Tesekkurler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sabit Hat, normalde daha cep telefonları çıkmazdan önce kullandığımız kablolu ev telefonlarına verilen isimdir. Bu isim telefonun cep telefonundaki gibi mobil (taşınabilir) olmamasından dolayı sürekli aynı yerde durmasından dolayı pratiklik için sabit olarak isimlendirilmiştir.

Erkekler Ne Diyor 7

• aglama dün doğum günümdü annem babam bile kutlamadı sadece 1 ablam aradı

• Dogum gunun kutlu olsun nice mtlu yıllara.. üzlme..

• seninkide arkadaşım yok üzülmedim aslında önemsemem bu tür şeyleri 5-6 yıl önce en az 20 kişi arar bi o kadarda mesaj atan filan olurdu ona takılıyo kafam

• benim daha 1 kişi kutladı kmsede hatırlamyacak emnm :) tsekkur ederim :)

• sabit hat normal ev işyeri hatlarımız varya onlar.

• Sabit hatt Başında şehir alan kodlarıyla başlayan numaralardır...

• sabit hat ev telefonu iş telefonu gibi hatlardır. 0212, 0312 gibi başlar

• ev telefonu demek

• iş işten geçmiş bizede kutlaması kalmış ağlama kız deli doğum günün kutlu olsun :)

• ev telefonu ya da iş telefonu gibi cepte seyahat edemeyen hatlar

Kızlar Ne Diyor 3

• ev telefonu vs

• vs nedir mayk :D

• iş telefonu oldumu senın mayk ne oluyor

• Ev telefonu iş telefonu

• oh be sonunda gördüm 26 yasında bırını oley mutluyum gururluyum

• sabit hat ev iş yeri no su mesela 0 212 veya 216 ist kodu başlayan hatlar.ya da başka bir ildeki ev ve iş yerleri.

Yükleniyor...