Arkadaşlar öğrenciyim param yok çok açım. Ne yiyeceğim?

Gizli Üye
Arkadaşlar Nasıl açım ama param yok :( Canım pilav Tavuk çekti öyle bi istiyokii Ne yapmalıyım 5 mılyon var son paramla gıdıp tavukmu alayım :)) Öyleki günlerdir sınav çalışıyorum bütün paramı okul malzemelerine harcadımm... Offf Markete gidiyorumm dayanamıycam ben bay bay :D yarına Allah kerım
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar sakin olun doğru söylüyorum Sorun yok yarın Babamlar yatıracak ;) Mimarlık bölümü okuyorum proje teslim haftasındayız param nasıl bıttı anlayamadım malzemeler biraz pahallı sadece sizinle paylaşmak geldi içimden hesap numaramı falan vermeyecegım <3 Sizi seviyorum market kapanmadan gidiyorum ben... Ama şu halime ben bile üzüldüm evde cidden hiç bişi kalmamıs :)) Saatlerdir ac beklıyorum baktım olacak gibi değil size yazayım dedım :)) Öğrencilikte oluyor ya :)
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar; Size şok olacağınız birşey söyleyeceğim.Para meselesini sıkıntı yapmıştım. Markete giderken yolda sıkıntım geçsin diye Ayet el Kürsi Okuyarak gittim.Migrosa gittim tam 5 Tl lik tavuk aldım. Kasaya geldim Money kartınız varmı dedi evet deyip uzattım Kasiyer ne dese beğenirsiniz. "Hanımefendi kartınızda 5 tl Bonusunuz var ordan düşelim mi dedi" Evet dedim...Hala şoktayım...Hiç para ödemedim Money kartıma 5 Tl eklenmiş önceki alışverişlerden İlk defa money kazandım buarada :)
Güncellemeler
+1 yıl
Allah Şahittirki doğru bu söylediklerim :) Ayet El Kürsi duası her zaman ağzınızdan düşürmeyin.
Arkadaşlar öğrenciyim param yok çok açım. Ne yiyeceğim?