• Sor
  • Bence

Hafif dolgun bacaklı bayanlara taytı yakıştırıyor musunuz?

Beyler hadiiii cevaplarınızı bekliyorumhafif dolgun bacaklı bayanlara taytı yakıştırıyor musunuz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 17

• Tayt hiçbir kadına yakışmaz. Jokey kıyafeti o. Sadece Ata binerken giyin lütfen.

• Boyunu ve kilonu söylersen fikrimi söyleyebirim

• 170,61

• İdeal kilodasın belki biraz balık eti ama sana yakışır

• Sen kendine yakıştırıyorsan gerisi boş bence.

• bence cok güzel siz nasıl kaslı erkekleri begeniyorsanız gibi :)

• tayt giyen kadınlar pijamayla sokakta dolaşıyormuş gibim bir şey .. birde kalın hafif dolgun bacaklı kadınlar giymiyormu .. gözlerimi kapatıp kaçacak delik arıyorum ..

• yakıştırmıyorum. hayır yani yakışıyor dedikleri vakit giyecek misiniz o şeyi. lütfen yapmayın böyle bir hata. biz yakıştırıyoruz desek bile sizin giymemeniz lazım. taytmış.

• Annelerimizin eteğim açılıp bacağım görünmesin diye giydiği, üşümemek için giydiği o taytı dışarıda normalmiş gibi giyen kızlara nasıl suikast düzenleyebilirim? Etkili birşey olmalı :)

• çok zayıfa zaten yakışmıyor... şişmana hiç yakışmıyor.. senin dediğin tam kıvamında :)

• tayt artık moda kalmadı herkes gıyıyor ya :D

• çiroz gibi olmasından iyidir

• bence gıymemelıler goz zevkı var dımı

• link yokmu

• link atamıyorum kim kardashianın bacakları gibi mesela yada hadisenin eski hali gibi

• şimdi fotolara baktımda fenaaaaaa;)

• hayırrrrrrrrrrrrrr

• hafifse süper olurbu arada sen niye en iyi cevabı seçmedin :(

• Yazın zaten kafayı yiyoruz bi kış gelse de bu kızlar artık kapalı giyinsin diye bekliyoruz.Kış ayları için de Tayt ı buldular.Yazdan daha beter bişi bu meret

• tayt giyince insanları tahrik ediyosunuz bundan haberiniz var ve bilerek yapıyosunuz değil mi göster ama elletme olayına dönüyor olay erkekler kudursun baksın baksın

Kızlar Ne Diyor 3

• acıkcası ben bir kız olarak pek yakıstırmıyorum.ben bıle gıymıyorum tayt:) sevmem kendısnı

• Hadi oradan, sizin hafif dolgun dediğiniz yağ kütlesi gibi ele geliyor bıngıl bıngıl :/

• link at demekten bıktım böyle sorulara.

Yükleniyor...