Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Hafif dolgun bacaklı bayanlara taytı yakıştırıyor musunuz?

Beyler hadiiii cevaplarınızı bekliyorum

hafif dolgun bacaklı bayanlara taytı yakıştırıyor musunuz?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Tayt hiçbir kadına yakışmaz. Jokey kıyafeti o. Sadece Ata binerken giyin lütfen.

0|0
    0|0
  • Boyunu ve kilonu söylersen fikrimi söyleyebirim

0|0
    0|0
    • 170,61

• İdeal kilodasın belki biraz balık eti ama sana yakışır

• bence cok güzel siz nasıl kaslı erkekleri begeniyorsanız gibi :)

0|0
    0|0
  • Sen kendine yakıştırıyorsan gerisi boş bence.

0|0
    0|0
  • bence gıymemelıler goz zevkı var dımı

0|0
    1|0
  • Annelerimizin eteğim açılıp bacağım görünmesin diye giydiği, üşümemek için giydiği o taytı dışarıda normalmiş gibi giyen kızlara nasıl suikast düzenleyebilirim? Etkili birşey olmalı :)

0|0
    0|0
  • tayt giyen kadınlar pijamayla sokakta dolaşıyormuş gibim bir şey .. birde kalın hafif dolgun bacaklı kadınlar giymiyormu .. gözlerimi kapatıp kaçacak delik arıyorum ..

0|0
    0|0
  • yakıştırmıyorum. hayır yani yakışıyor dedikleri vakit giyecek misiniz o şeyi. lütfen yapmayın böyle bir hata. biz yakıştırıyoruz desek bile sizin giymemeniz lazım. taytmış.

0|0
    0|0
  • çiroz gibi olmasından iyidir

0|0
    0|0
  • tayt artık moda kalmadı herkes gıyıyor ya :D

0|0
    0|0
  • link yokmu

0|0
    0|0
    • link atamıyorum kim kardashianın bacakları gibi mesela yada hadisenin eski hali gibi

• şimdi fotolara baktımda fenaaaaaa;)

• çok zayıfa zaten yakışmıyor... şişmana hiç yakışmıyor.. senin dediğin tam kıvamında :)

0|0
    0|0
  • hayırrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • hafifse süper olur

bu arada sen niye en iyi cevabı seçmedin :(

0|0
    0|0
  • Yazın zaten kafayı yiyoruz bi kış gelse de bu kızlar artık kapalı giyinsin diye bekliyoruz.Kış ayları için de Tayt ı buldular.Yazdan daha beter bişi bu meret

0|0
    0|0
  • tayt giyince insanları tahrik ediyosunuz bundan haberiniz var ve bilerek yapıyosunuz değil mi göster ama elletme olayına dönüyor olay erkekler kudursun baksın baksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• acıkcası ben bir kız olarak pek yakıstırmıyorum.ben bıle gıymıyorum tayt:) sevmem kendısnı

0|1
    1|0
  • Hadi oradan, sizin hafif dolgun dediğiniz yağ kütlesi gibi ele geliyor bıngıl bıngıl :/

1|0
    1|0
  • link at demekten bıktım böyle sorulara.

0|0
    0|0
Yükleniyor...