Ne kadar zihniyetsiz insanlar var ! doğru düzgün yorum yapan olmamış..! ?

Gizli Üye
https://www.kizlarsoruyor.com/diger/q3502724-goguslerime-bakilmasindan-rahatsiz-oluyorum-ne-yapicam

Allah aşkına bir bakın şu soruya ben ne yazmışım cevap verilenlere bak gerzek gerzek cevaplar vermiş herkes
kimi Bakar insanlar sende bogazina kadar kapali seyler giy demiş

kimi Herkes sana bakıyormuş gibi geliyorsa senin piskolojin bozulmuştur. Eğer gerçekten herkes sana bakıyorsa giydiklerine dikkat et o zaman anınakıyım açar gezersen bakarlar tabi. Birde adama pezvnk diyorsun , bence onlkarda sana orısbı diyordur kesinlikle. demiş

böyle zihniyetni hepsini teker teker öpsünlerrr herbirini.
Ne kadar zihniyetsiz insanlar var ! doğru düzgün yorum yapan olmamış..! ?