Şeker yüklemesi nedir? Nasıl yapılır?

Arkadaşlar benim nadir bayılmalarım oluyordu ve buara çok fazla tahlil yapılıyor. Yarında şeker yüklemesi yapılacağını söyledi doktor. Nedir bu şeker yüklemesi? Nasıl yapılıyor? Bi ilaç vermiş birde toz sanırım onu içirecekler?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kan takviyesi gerekebilir

Erkekler Ne Diyor 4

• Yüksek oranda kan takviyesine ihtiyacin var

• Kan takviyesi ne için gerekli bana yapmadılar? Şeker yüklemesi yapıldı yarım saatte bir şekerim ölçüldü o kadar

• Geçmiş olsun ilk başta.Kan takviyesi için kan tahlili yaptırmalısın eğer %43 ün altinda ise gerek duyarlara nerden bu kadar net biliyorsan dersen bana yaptıkları için

• sanırım şeker yuklemesi yapıp sintografi çekecekler tiroid bezinden şupeleniyorlar evre 1 se kormana gerek yok

• Kan şekerini yükseltip, o durumdaki değerlerine bakacaklar. Sanırım sende azcık kansızlık var gibi. Beslenme tarzında azcık dikkatli oluversen de olmasa u tip şeyler ...

• Haklısın hiç dikkat etmiyordum beslenmeme doktorda en başta onu söyledi zaten. Bir de şekerden şüphelendi çünkü genetik bizde. Teşekkür ederim

• Irsi olabilir,ancak dikkat ederek bunun hortlamasına mani olabilirsin. İlk başlarda her ne kadar dikkatli beslenme zor gelse de bir süre sonra ALIŞKANLIK HALİNİ ALIP FARKINA BİLE VARMIYORSUN.

• glikoz oran yüksek ilaç veya şekerli yiyecekler tüketmen lazım

Kızlar Ne Diyor 1

• Bildiğim kadarıyla tozu suyla karıştırıp içirecekler 2-3 bardak sonrada şekerini ölçücekler .

• Teşekkürler :)

Yükleniyor...