Askere verilebilecek en hoş hediye?

Sevgilim asker ve ona güzel bişeyler hazırlayıp kargoyla göndermek istiyorum. Fikir verirseniz memnun olurum, teşekkürler.

1|0
14|57

En İyi Erkek Görüşü

• Ona sevgi ve umut dolu bir mektup gönder.Zarfın içinede parfümünden sık biraz.Göndereceğin hiçbir hediyeyi saklayamaz o.Çünkü askerlikte öyle bir imkan olmaz.Kapalı dolap olmaz.Ayrıca göndereceğin herşey ona ulaşmadan önce kontrol edilir karargah servisi tarafından.Onun şuan en büyük düşüncesi ve isteği,askerlik bittiğinde seni bıraktığı gibi bulmasıdır.Günleri hiç geçmez.Özgürlükte olmayında kabus gibi olur hayat.Yapacağın en güzel şey,ona umut dolu,güven ve tahammül gücü verecek sözler söylemektir.

11|7
    • çok doğru.. çok teşekkürler

• Çok sağol,Allah hepimizden razı olsun

• amin

Günün KS Videosu

Sevinç Erbulak yanıtladı
"Kötü Kadın¨ rolünü oynamak ister miydiniz?

Erkekler Ne Diyor 57

• Ona güzel günlerini hatırlatacak herhangi bir şey gönderebilirsin. Beraber çektirdiğiniz bir fotoğraf, belki bir çakıl taşı.

0|0
    • fotoğraflarımızı gönderdim bir de zincir bilekliğimi :) bide sevgi dolu cümleciklerden oluşan güzeel bir mektup :)

• resmin ona servet olurdu .

0|0
    • Haklısın bak ikimizin ve kendi fotoğraflarımı gönderirsem mutlu olur :) teşekkürler

• sende :)

• :)

• Hiçbirşey gönderme muhafaza edemez gönderdiğin şeyi.

2|0
    • hadi ya :S

• Ozaman ne yazık ki yapabileceğin birşey yok.

• of

• jartiyer giy cek yola :D aklını kaybeder:D

0|0
  • prelli takvimi :))

0|0
    • o ne ki

• prelli lastiklerinin her yıl düzenlü olarak bastırdığı eşantiyon takvim :)

• Asker için en güzel hediye misafiri gelip evci çıkmaktır veya izin günü olmayan günde misafirin onu dışarı çıkarmasıdır. Kargo ile değerli bir şey gönderme çünkü saklaması zor olabilir.

0|0
    • evet herkes öyle diyor ya

• Sorma hapis gibi, ben 7 ay yaptım kısa dönemdim, bir de yabancı dil vs. dolayısı ile özel bir birliğe alındım çevirmenlik vs. yapmak için buna rağmen okadar kişi beraber yaşamak zordu.

• e yine iyi senin kısa dönemmiş

• en güzel şey aslında yazılacak bir mektup ve hediye olarakta parfum olabilir :)

0|0
    • Çok teşekkürler fikirlerin için :)

• Yesil renkle alakali hiç bisey gönderme ayrilik sebebiniz olabilir:))

0|0
  • Teskere ver mutluluktan uçacaktır :D

0|0
    • ahhahahha çakma hazırlamayı düşündüm bi ara :D

• :D ozaman cep telefonu face e giren hattı hazır bol TL li şarzı çok giden küçük bir telefon nasıl olur

• daha acemibirliğinde ama

• :D Bir fikrim var ,ama kargo kısmıyla uyuşmadığı için belirtmemin de pek anlamı kalmıyo sanırım :D

1|0
  • resmini göder tabii elinde yoksa yada dokunaklı bir mektup yaz krişe ama etkilidir

0|0
    • ay sorma daha geçen gün gönderdim bi mektup almıştır bugün sevinmiştir çok. ve bence mektup işi krişe değil ya. yerine göre güzel. tamam hergün telefonda konuşuyoruz ama mektubun yeri bambaşka bencee

• Aslında askerlikle alakalı birşey almasan daha iyi :) Özel bir ihtiyacı yoksa ilginç hediyelik eşyalar satan sitelere bakıp fikir edinebilirsin. www.1dahasoyle.com da hediyeler için birkaç kategori var mesela. Kapıda ödemeyle de alabiliyorsun.

0|0
  • Hacı Şakir katı sabun.

0|1
  • Yeni bir içlik :)

1|0
    • harikasın bak bu en iyi fikr diyebilirim :) Üşümesin sevdiceğim

• en iyi cevap :) askerim bende ne alırsan al bundan daha kıymetli olmayacaktır

• hayırlı tezkereler o zaman :) teşekkürler bu arada

• şunu dikkate al sevgilin daha mektubu yada hediyeyi almadan komutanlar okuyor ve mektuba bakıyor haberin olsun ;)

0|0
    • okumuyolarmış sorduum :D içine bakıyorlarmıs ama :S çok aptalca ya

• Hediye gonderme zaten mektup yaz. Saklasa bile calarlar dolaplari kitlemiyorlar. Hediyeden vazgec :)

• haklıısn ya

• çakma bir tezkere yap gönder :))) bilen birisi yardımcı olsun komutanı olarak kendini filan yaz :) bundan şirin bişi olmaz bence... imzanıda çak altına

0|0
    • ay harika :D cidden harikkaa :D olley be :D ay şey çok sağol :D

• Askerlik beklemektir hırcıncocuk insan önce vatanını bekler ! sonra sevdiklerine kavuşacağı günü bekler! sen yapmadın galiba askerlik ? ben yaptım 12 ay yaptım ve ihtiyaç var diye günler sonra çıktım evime geç gittim, ve sonradan askerde kalmadığıma emin ol her gün pişman oluyorum !

• Yazım yanlış için herkesten özür diliyorum: Tezkere değil Teskere olacaktı basıp durdum tuşlara hep farketmeden.. şimdiden affola !

• - MP3 çalar

- Para

- Yeşil Don

- Yeşil Atlet

- İçlik

- Havlu çorap

- Sigara

- P*rno cd

4|2
  • asker ne anlar hediyeden :) onlar tezkereden başka bir şey düşündükleri yok ben kendim uzman olarak bu kanaate vardım..

0|0
    • haklısın da ne biliyim psikolojisi bozuldu resmen daha yemin töreni cuma günü oldu pek da alışamadı.. Morel olsun diye bende bişeyler yapıyım dedim

• mektup yolla acayip havalara giriyorlar :))

• ahhaha tamam :D

• mp4 al nobette dinlessin

0|0
    • Teşekkürler bende düşündüm ama herkesin yaptığı bişey yani biraz daha farklı bişey bulsam iyi olur :S

• künyemi veririm hiç çıkarmamıştım kolumdan o da biliyo. Yani sevinirr :) teşekkürler

• rica

• Şalın varsa eğer şalını yollayabilirsin. Kokun sinmiştir ona şimdi çok sevinir diye düşünüyorum.

0|0
  • parfüm güzel bir gömlek veya okuması için kitap olabilir kendi resimlerinden yaptıgın albüm olabilir.?vsvs..

1|0
    • aslında şuana kadar aklıma gelenler şunlar; onun için bi günlük tutuyorum yaptığım işleri gittiğim her yeri yazıyorum. onu biraz saha geliştirip yani fotoğraflarla süsleyip göndermeyi düşündüm :)

• hımm tamam aklıma kazıdım bunları çok sağol :)

• eyv.

• yanında olduğunu hissettirmen güzel olacaktır kendine ait birşey gönderirsen... beraber çekilen bir fotoğraf, sana ait yüzük,şal vs bu tarz şeyleri tavsiye ederim...

1|0
    • bilekliğimi göndermeyi düşünüyodum bende.. fikir için teşekkürler

• mutlu olacağına eminim... :)

• çok teşekkürler :)

• Ayakkabılarını yolla...:)

Şaka şaka Bir sürü şey yasak ona.ve bir sürü şeye ihtiyacı var...

0|0
    • mesela neye?

• kokulu güzel bir mektup...:)

• bakıcaz artık :)

• senden gelecek herşey mutlu edecektir onu

1|0
    • Teşekkürler :)

• saat veya künye

künyesine kensi adını ve onun adını yazdır gönder

1|0
  • gece görüş gözlüğü, t40 bombaatar, red dot, bacak holster (bacağa takılan tabanca kılıfı) bir askere verilebilecek en iyi hediyeler, sevgilim bana böyle şeyler hediye etse birkez daha aşık olurdum:)

0|1
    • bunları nerden bulucam acabaa:D:D

• üstad sana katılıyorum banada sevgilim kannas,rpg,uzi muzi getirse varya varrrryaaaa sevgimi dağlara mermyle yazarımmmmm varyaaaa

• ay siz çok yaşayın emi :D:D:D:D

• parfümünü gönder yatağına sıkıp uyur . :)

0|0
  • Sigara gönder sigara... karton karton .

0|0
    • ben istemiyorum içmesini sen bana gönder diyosun amaa

• hım dha yolun başında.. şimdi sen ona birşeyler göndermeye çalışma acemi birliğinde birşeyeri saklayabilmesi zor olur.. bekle dağıtım iznine gelsin o zaman verirsin birşeyler usta birliğinde saklaması daha kolay ve risksiz olur onun için.. şimdi verebileceğin en güzel hediye bir mektubun içinde güzel bir resmin...

• tamamm :D yazdım hepsini çok sağol

• teskere:)))))

0|0
  • Kendini paketle gönder :) yanlis anlama ama en guzel hediye o olur yani :)

0|0
    • yok yok :) anladım dediğini de imkanım yok ısparta istanbula çok olmasa da biraz uzak:S ailemle çok sorun yaşadım çok denedim gitmeyi. Her ne kadar erkek arkadaşım istesede beni görmeyi tek başıma onca yolu gitmeme o da karşı hem.

• Hmm anladim canim beklesin o zaman yapcak bise yok. Ama oyle fotograf falan gonderpde dahada istahlandrma adami :)

• az göndercem çok değil ya :D

• Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 14

• yada buda olabilir link

bunun içine ikinizin fotosunu koy dönünce bana kndi ellernle takarsın de... dygulndm şmdi

:(((

al bu şarkıda bneden sna glsn dnle bn ep ağlıom bunu dnleynce dhaa benim sevdiğim gtmeden bu şrkıyı dnleyp ağlamaya bşladım dha bilmio bile bni ama oda bneden hoşlanıo glibaa :S?

link

1|0
    • kız ağlatma beni be :S ayrıca bu kolye müthişş

• yk önmli dğl hrkes dğştn bilmio bzde ilk bşta öyleydk teşekkür :)D iyi iyi ALLAH KAVUŞTURSUN TÜM SEVENLERİİİİİ... AMİN...

• Aminn

• donunu gnder kokulu kokulu ooohhhh miiisssss geceleri kafasına geçirip onnla uyur ;) :D benim sevdiğim de eneyte askere gitcek :''''(((( daha şmdiden ağlamaya bşladım dha sevgili bile değiliiizzz ::'''(((

0|0
  • güzel bi fotoğraf albümü hoş bi mektup bence en hoşu tabi zaten varmı fotoğrafların bilmiyorum :/

0|0
    • ya şekerim fotoğraf hiç sıkıntı değil de orda saklama imkanı yokmuş dolaplarda kilit yokmuş yani o iş biraz yaş gibi :S

• hadi ya :/ bu arada allah kavuştursun kardeşim.

• Sağol kardeşim allah razı olsun

• vazelin :D

3|2
  • kendini vedioya çek yolla ona.nasıl bir video olacağı sana kalmış:)

1|1
    • eveeeet bak bunu da sevdim :)

• bu fikir iyi.. askerlik yaptığım için bilirim:) bırak video yu telden anlatıma razı oluyoduk ki video efsane olur:)

• malum kış mevsimi,atkı şapka alabilirsin.

0|0
  • kum saati

0|0
    • ciddi değilsin dimi

• tükk niye unuttun :S

• :(

• Onu ziyarete git gidebiliyorsan ve ellerinle ver herşeyi <3

1|0
    • ziyarete gidemiyorum malesef ya :S

• o zaman ptt ile mektubunu yolla ve paketin içine kendinden, size dair birşeyler koy <3 (paketin acilma ve mektubun okunma riskini düşünerek davranman gerekiyor burada) :(

• aynen şimdi bütün özel anılarımızı yazmak benimde içimden gelsede 3. bi kişinin okuması eyvahh dedirtebilir :D:D çok sağol ya

• yalnız karo şirketi birliğe kadar girmiyor bunu biliyorsun değil mi? :(

-yaşanmış bir olaydan

0|0
    • p.s. ptt ile gelen paketleri de kontrol ediyorlar. mektubunu okurlar :(

• ptt kargo ile olabilir evet. yurtici falan gitmiyor. yazilari okuyorlar demislerdi bana :/

• dikkatli yazarım artık her ihtimale karşı ne yapıyım :S

• Radyo ola bilir mesela

0|0
    • hangi devirdeyiz:)

• Tek taraflı düşünmemek lazım

• evett

• Canım seni ekledim(ca..) banada yardımcı olurmusun bende paket hazirlayacagim? Kargoylamı yolladın ögrenmek istiyorum veya sadece mektupmu? Kargo girmiyo askeriyeye demisler :S ?

0|0
  • çıplak kadınların bulunduğu dergiler

0|0
  • Askere verilebilecek en hoş hediyeyi biliyorum ama maalesef o kargoyla gönderilemez :)

2|5
  • sorunu takipteyim...

0|0
    • ya foto gönderecez yada biz gidecez.. ama foto olmaz maille zaten iki üçgünde bir gönderiorum :) biz gidelim iisi :)

• Tuhhh isallah gitmez canimmm:( corumdan amasyaya gectik biz cok rahat gecti yaa...

• off inşallah ya inşallah bizimkiside öyle geçer

Yükleniyor...