• Sor
  • Bence

Askere verilebilecek en hoş hediye?

Sevgilim asker ve ona güzel bişeyler hazırlayıp kargoyla göndermek istiyorum. Fikir verirseniz memnun olurum, teşekkürler.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ona sevgi ve umut dolu bir mektup gönder.Zarfın içinede parfümünden sık biraz.Göndereceğin hiçbir hediyeyi saklayamaz o.Çünkü askerlikte öyle bir imkan olmaz.Kapalı dolap olmaz.Ayrıca göndereceğin herşey ona ulaşmadan önce kontrol edilir karargah servisi tarafından.Onun şuan en büyük düşüncesi ve isteği,askerlik bittiğinde seni bıraktığı gibi bulmasıdır.Günleri hiç geçmez.Özgürlükte olmayında kabus gibi olur hayat.Yapacağın en güzel şey,ona umut dolu,güven ve tahammül gücü verecek sözler söylemektir.

• çok doğru.. çok teşekkürler

• Öncekileri Göster
    • Çok sağol,Allah hepimizden razı olsun

• amin

Erkekler Ne Diyor 56

• Ona güzel günlerini hatırlatacak herhangi bir şey gönderebilirsin. Beraber çektirdiğiniz bir fotoğraf, belki bir çakıl taşı.

• fotoğraflarımızı gönderdim bir de zincir bilekliğimi :) bide sevgi dolu cümleciklerden oluşan güzeel bir mektup :)

• resmin ona servet olurdu .

• Haklısın bak ikimizin ve kendi fotoğraflarımı gönderirsem mutlu olur :) teşekkürler

• Öncekileri Göster
    • sende :)

• :)

• Teskere ver mutluluktan uçacaktır :D

• ahhahahha çakma hazırlamayı düşündüm bi ara :D

• Öncekileri Göster
    • :D ozaman cep telefonu face e giren hattı hazır bol TL li şarzı çok giden küçük bir telefon nasıl olur

• daha acemibirliğinde ama

• Yesil renkle alakali hiç bisey gönderme ayrilik sebebiniz olabilir:))

• ahahhaha bu iyiydi :D

• Tskürler:))

• Hiçbirşey gönderme muhafaza edemez gönderdiğin şeyi.

• hadi ya :S

• Öncekileri Göster
    • Ozaman ne yazık ki yapabileceğin birşey yok.

• of

• Asker için en güzel hediye misafiri gelip evci çıkmaktır veya izin günü olmayan günde misafirin onu dışarı çıkarmasıdır. Kargo ile değerli bir şey gönderme çünkü saklaması zor olabilir.

• evet herkes öyle diyor ya

• Öncekileri Göster
    • Sorma hapis gibi, ben 7 ay yaptım kısa dönemdim, bir de yabancı dil vs. dolayısı ile özel bir birliğe alındım çevirmenlik vs. yapmak için buna rağmen okadar kişi beraber yaşamak zordu.

• e yine iyi senin kısa dönemmiş

• asker ne anlar hediyeden :) onlar tezkereden başka bir şey düşündükleri yok ben kendim uzman olarak bu kanaate vardım..

• haklısın da ne biliyim psikolojisi bozuldu resmen daha yemin töreni cuma günü oldu pek da alışamadı.. Morel olsun diye bende bişeyler yapıyım dedim

• mektup yolla acayip havalara giriyorlar :))

• ahhaha tamam :D

• prelli takvimi :))

• o ne ki

• prelli lastiklerinin her yıl düzenlü olarak bastırdığı eşantiyon takvim :)

• Hacı Şakir katı sabun.

• orda sadece o mu kullanılıyor?

• oyle olmasını umuyorum :D

• ahha tamam :D

• :D Bir fikrim var ,ama kargo kısmıyla uyuşmadığı için belirtmemin de pek anlamı kalmıyo sanırım :D

• yess :D

• Foto :D Kısa film çek sende :P

• saçmalamaaa

• Ayakkabılarını yolla...:)Şaka şaka Bir sürü şey yasak ona.ve bir sürü şeye ihtiyacı var...

• mesela neye?

• Öncekileri Göster
    • kokulu güzel bir mektup...:)

• bakıcaz artık :)

• resmini göder tabii elinde yoksa yada dokunaklı bir mektup yaz krişe ama etkilidir

• ay sorma daha geçen gün gönderdim bi mektup almıştır bugün sevinmiştir çok. ve bence mektup işi krişe değil ya. yerine göre güzel. tamam hergün telefonda konuşuyoruz ama mektubun yeri bambaşka bencee

• Kendini paketle gönder :) yanlis anlama ama en guzel hediye o olur yani :)

• yok yok :) anladım dediğini de imkanım yok ısparta istanbula çok olmasa da biraz uzak:S ailemle çok sorun yaşadım çok denedim gitmeyi. Her ne kadar erkek arkadaşım istesede beni görmeyi tek başıma onca yolu gitmeme o da karşı hem.

• Öncekileri Göster
    • Hmm anladim canim beklesin o zaman yapcak bise yok. Ama oyle fotograf falan gonderpde dahada istahlandrma adami :)

• az göndercem çok değil ya :D

• jartiyer giy cek yola :D aklını kaybeder:D

• Yeni bir içlik :)

• harikasın bak bu en iyi fikr diyebilirim :) Üşümesin sevdiceğim

• en iyi cevap :) askerim bende ne alırsan al bundan daha kıymetli olmayacaktır

• hayırlı tezkereler o zaman :) teşekkürler bu arada

• en güzel şey aslında yazılacak bir mektup ve hediye olarakta parfum olabilir :)

• Çok teşekkürler fikirlerin için :)

• e lbobbası al :D

• Kafama takilmisti ve dusundum baya. Sonunda harika bise buldum. Simdi duşa gir ve dogru kuaföre git. Sacindan bir tutatm kucuk bir kutuya koy. Bak kesin yap cok guzel. Birde fotografinizdan olusan bi album. Dediklerimide unutma anlayisli ol. Ve yollayinca begenecek mi banada bildir.

• Sabah ona bi mektup gönderdim. İçine biraz saçlarımdan koydum bir de zincir bilekliğimi koydum ve aynı zamanda da kendi fotoğrafımı koydum. kağıtlara da parfümümden sıktım. Albüm bende istedim göndermeyi de muhafaza edemezmiş orda dolaplar kilitli değilmiş arkadaşlar öyle dedi

• Öncekileri Göster
    • Hmm. Anladim. İyi olmus. Tebrikler.. sonunda halloldu :)

• evet :)

• askeriyede iki şeyin eksikliği çok barizdir. mantık ve renk. mantığı paketleyip gönderemezsin. ama hayatına renk katacak birşey gönderebilirsin

• güzel bir mektup gönderdim bilee

• kocaman bir mektup kağıdına yüzlerce defa seni seviyorum yazabilirsin

• ya birsürü şey yazdım ama o aklıma gelmemişti bak :S

• Öncekileri Göster
    • yine de dikkat etmek i-lazım kardeş ;)

• mesaj alındı :D

• şunu dikkate al sevgilin daha mektubu yada hediyeyi almadan komutanlar okuyor ve mektuba bakıyor haberin olsun ;)

• okumuyolarmış sorduum :D içine bakıyorlarmıs ama :S çok aptalca ya

• Öncekileri Göster
    • Hediye gonderme zaten mektup yaz. Saklasa bile calarlar dolaplari kitlemiyorlar. Hediyeden vazgec :)

• haklıısn ya

• - MP3 çalar- Para- Yeşil Don- Yeşil Atlet- İçlik- Havlu çorap- Sigara- P*rno cd

• ne gönderirisen gönder kışlaya gönderme çarşıdan kendi alsın veya tanıdık biri çarşı izninde versin

• kışlayamı:S

• :D kar yolla kar yolla kar bulamazsan yar yolla :d

• :D

• kendini kargoyla gönder

• derhal :D

• teskere:)))))

• yanında olduğunu hissettirmen güzel olacaktır kendine ait birşey gönderirsen... beraber çekilen bir fotoğraf, sana ait yüzük,şal vs bu tarz şeyleri tavsiye ederim...

• bilekliğimi göndermeyi düşünüyodum bende.. fikir için teşekkürler

• mutlu olacağına eminim... :)

• çok teşekkürler :)

• Nizamiyede açılıp kontrol edildiğini unutma bu arada kardeşcağzım :D

• ya özlem dolu bir mektup 2 tutam saç bir de bileklik yani görseler nolur :D

• benim peder subay kışlada büyüdüm biliyorum yani :D mektupu açıp okuma ihtimali +yüksek :)

• üff çok sinir bozucu değilmi ama

• Resmini gonder. Askerde hasret kaliyo. Buluz gonder kisin yazik usumesin. Aslinda birsey daha varama soylemem :)

• cinsellik içeren ne varsa herkes söyledi ama sen söyleme çünkü seni de dikkate almamak zorunda kalabilirm :S

• Öncekileri Göster
    • Neyy :D

• Guzel miii

• TESKERE TESKERE

• aslında tezkere

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 14

• kendini vedioya çek yolla ona.nasıl bir video olacağı sana kalmış:)

• eveeeet bak bunu da sevdim :)

• bu fikir iyi.. askerlik yaptığım için bilirim:) bırak video yu telden anlatıma razı oluyoduk ki video efsane olur:)

• malum kış mevsimi,atkı şapka alabilirsin.

• asker de mi takacak:Dpöh

• çarşıda mertcan. Canım örüyorum ben zaten şuan :)

• yada buda olabilir link bunun içine ikinizin fotosunu koy dönünce bana kndi ellernle takarsın de... dygulndm şmdi :(((al bu şarkıda bneden sna glsn dnle bn ep ağlıom bunu dnleynce dhaa benim sevdiğim gtmeden bu şrkıyı dnleyp ağlamaya bşladım dha bilmio bile bni ama oda bneden hoşlanıo glibaa :S? link

• kız ağlatma beni be :S ayrıca bu kolye müthişş

• Öncekileri Göster
    • yk önmli dğl hrkes dğştn bilmio bzde ilk bşta öyleydk teşekkür :)D iyi iyi ALLAH KAVUŞTURSUN TÜM SEVENLERİİİİİ... AMİN...

• Aminn

• donunu gnder kokulu kokulu ooohhhh miiisssss geceleri kafasına geçirip onnla uyur ;) :D benim sevdiğim de eneyte askere gitcek :''''(((( daha şmdiden ağlamaya bşladım dha sevgili bile değiliiizzz ::'''(((

• çok ilgçsin..

• nie noldukiii :S:S?

• Onu ziyarete git gidebiliyorsan ve ellerinle ver herşeyi <3

• ziyarete gidemiyorum malesef ya :S

• o zaman ptt ile mektubunu yolla ve paketin içine kendinden, size dair birşeyler koy <3 (paketin acilma ve mektubun okunma riskini düşünerek davranman gerekiyor burada) :(

• aynen şimdi bütün özel anılarımızı yazmak benimde içimden gelsede 3. bi kişinin okuması eyvahh dedirtebilir :D:D çok sağol ya

• yalnız karo şirketi birliğe kadar girmiyor bunu biliyorsun değil mi? :(-yaşanmış bir olaydan

• p.s. ptt ile gelen paketleri de kontrol ediyorlar. mektubunu okurlar :(

• Öncekileri Göster
    • ptt kargo ile olabilir evet. yurtici falan gitmiyor. yazilari okuyorlar demislerdi bana :/

• dikkatli yazarım artık her ihtimale karşı ne yapıyım :S

• güzel bi fotoğraf albümü hoş bi mektup bence en hoşu tabi zaten varmı fotoğrafların bilmiyorum :/

• ya şekerim fotoğraf hiç sıkıntı değil de orda saklama imkanı yokmuş dolaplarda kilit yokmuş yani o iş biraz yaş gibi :S

• hadi ya :/ bu arada allah kavuştursun kardeşim.

• Sağol kardeşim allah razı olsun

• kum saati

• ciddi değilsin dimi

• Öncekileri Göster
    • tükk niye unuttun :S

• :(

• vazelin :D

• Radyo ola bilir mesela

• hangi devirdeyiz:)

• Öncekileri Göster
    • Tek taraflı düşünmemek lazım

• evett

• çıplak kadınların bulunduğu dergiler

• hmm bari deri adını da yaz

• Canım seni ekledim(ca..) banada yardımcı olurmusun bende paket hazirlayacagim? Kargoylamı yolladın ögrenmek istiyorum veya sadece mektupmu? Kargo girmiyo askeriyeye demisler :S ?

• Askere verilebilecek en hoş hediyeyi biliyorum ama maalesef o kargoyla gönderilemez :)

• sorunu takipteyim...

• ya foto gönderecez yada biz gidecez.. ama foto olmaz maille zaten iki üçgünde bir gönderiorum :) biz gidelim iisi :)

• Öncekileri Göster
    • Tuhhh isallah gitmez canimmm:( corumdan amasyaya gectik biz cok rahat gecti yaa...

• off inşallah ya inşallah bizimkiside öyle geçer

Yükleniyor...