Askere verilebilecek en hoş hediye?

Sevgilim asker ve ona güzel bişeyler hazırlayıp kargoyla göndermek istiyorum. Fikir verirseniz memnun olurum, teşekkürler.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ona sevgi ve umut dolu bir mektup gönder.Zarfın içinede parfümünden sık biraz.Göndereceğin hiçbir hediyeyi saklayamaz o.Çünkü askerlikte öyle bir imkan olmaz.Kapalı dolap olmaz.Ayrıca göndereceğin herşey ona ulaşmadan önce kontrol edilir karargah servisi tarafından.Onun şuan en büyük düşüncesi ve isteği,askerlik bittiğinde seni bıraktığı gibi bulmasıdır.Günleri hiç geçmez.Özgürlükte olmayında kabus gibi olur hayat.Yapacağın en güzel şey,ona umut dolu,güven ve tahammül gücü verecek sözler söylemektir.

• amin

• Çok sağol,Allah hepimizden razı olsun

• aminn. allah razı olsun kardeşim

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 55

• e lbobbası al :D

• Kafama takilmisti ve dusundum baya. Sonunda harika bise buldum. Simdi duşa gir ve dogru kuaföre git. Sacindan bir tutatm kucuk bir kutuya koy. Bak kesin yap cok guzel. Birde fotografinizdan olusan bi album. Dediklerimide unutma anlayisli ol. Ve yollayinca begenecek mi banada bildir.

• evet :)

• Hmm. Anladim. İyi olmus. Tebrikler.. sonunda halloldu :)

• bizim 75 gün acemi birliği yaa daha orda

• Öncekileri Göster
  • askeriyede iki şeyin eksikliği çok barizdir. mantık ve renk. mantığı paketleyip gönderemezsin. ama hayatına renk katacak birşey gönderebilirsin

• güzel bir mektup gönderdim bilee

• prelli takvimi :))

• prelli lastiklerinin her yıl düzenlü olarak bastırdığı eşantiyon takvim :)

• o ne ki

• 2-3 gün giydiğin donunu gönder

• kocaman bir mektup kağıdına yüzlerce defa seni seviyorum yazabilirsin

• mesaj alındı :D

• yine de dikkat etmek i-lazım kardeş ;)

• okumuyolarmış sorduum :D içine bakıyorlarmıs ama :S

• Öncekileri Göster
  • jartiyer giy cek yola :D aklını kaybeder:D

• Ona güzel günlerini hatırlatacak herhangi bir şey gönderebilirsin. Beraber çektirdiğiniz bir fotoğraf, belki bir çakıl taşı.

• fotoğraflarımızı gönderdim bir de zincir bilekliğimi :) bide sevgi dolu cümleciklerden oluşan güzeel bir mektup :)

• Hacı Şakir katı sabun.

• ahha tamam :D

• oyle olmasını umuyorum :D

• orda sadece o mu kullanılıyor?

• Kayganlaştırıcı

• Yeni bir içlik :)

• hayırlı tezkereler o zaman :) teşekkürler bu arada

• en iyi cevap :) askerim bende ne alırsan al bundan daha kıymetli olmayacaktır

• harikasın bak bu en iyi fikr diyebilirim :) Üşümesin sevdiceğim

• Asker için en güzel hediye misafiri gelip evci çıkmaktır veya izin günü olmayan günde misafirin onu dışarı çıkarmasıdır. Kargo ile değerli bir şey gönderme çünkü saklaması zor olabilir.

• e yine iyi senin kısa dönemmiş

• Sorma hapis gibi, ben 7 ay yaptım kısa dönemdim, bir de yabancı dil vs. dolayısı ile özel bir birliğe alındım çevirmenlik vs. yapmak için buna rağmen okadar kişi beraber yaşamak zordu.

• ciddi anlamda sinir bozucu ya

• Öncekileri Göster
  • askere verilecek en güzel hediye sevgilisinin verebileceğidir yani askerde zor durumda imdadına yetiş :D

• şunu dikkate al sevgilin daha mektubu yada hediyeyi almadan komutanlar okuyor ve mektuba bakıyor haberin olsun ;)

• haklıısn ya

• Hediye gonderme zaten mektup yaz. Saklasa bile calarlar dolaplari kitlemiyorlar. Hediyeden vazgec :)

• o da aklıma geldi ama içerde saklayamıyo ki ya

• Öncekileri Göster
  • - MP3 çalar

- Para

- Yeşil Don

- Yeşil Atlet

- İçlik

- Havlu çorap

- Sigara

- P*rno cd

• ne gönderirisen gönder kışlaya gönderme çarşıdan kendi alsın veya tanıdık biri çarşı izninde versin

• kışlayamı:S

• Teskere ver mutluluktan uçacaktır :D

• daha acemibirliğinde ama

• :D ozaman cep telefonu face e giren hattı hazır bol TL li şarzı çok giden küçük bir telefon nasıl olur

• yapma dediler :D

• Öncekileri Göster
  • :D kar yolla kar yolla kar bulamazsan yar yolla :d

• :D

• kendini kargoyla gönder

• derhal :D

• teskere:)))))

• Ayakkabılarını yolla...:)

Şaka şaka Bir sürü şey yasak ona.ve bir sürü şeye ihtiyacı var...

• bakıcaz artık :)

• kokulu güzel bir mektup...:)

• güzel bi mektup iş görür?

• Öncekileri Göster
  • :D Bir fikrim var ,ama kargo kısmıyla uyuşmadığı için belirtmemin de pek anlamı kalmıyo sanırım :D

• saçmalamaaa

• Foto :D Kısa film çek sende :P

• yess :D

• yanında olduğunu hissettirmen güzel olacaktır kendine ait birşey gönderirsen... beraber çekilen bir fotoğraf, sana ait yüzük,şal vs bu tarz şeyleri tavsiye ederim...

• çok teşekkürler :)

• mutlu olacağına eminim... :)

• bilekliğimi göndermeyi düşünüyodum bende.. fikir için teşekkürler

• Nizamiyede açılıp kontrol edildiğini unutma bu arada kardeşcağzım :D

• üff çok sinir bozucu değilmi ama

• benim peder subay kışlada büyüdüm biliyorum yani :D mektupu açıp okuma ihtimali +yüksek :)

• ya özlem dolu bir mektup 2 tutam saç bir de bileklik yani görseler nolur :D

• Resmini gonder. Askerde hasret kaliyo. Buluz gonder kisin yazik usumesin. Aslinda birsey daha varama soylemem :)

• Guzel miii

• Neyy :D

• Benim adima degil kendi adina sevin. Ne yolluycani buldum.

• Öncekileri Göster
  • TESKERE TESKERE

• aslında tezkere

• çocuğa bir blackberry gönderiver

• daha ıspartada yaa

• ben ciddiyim ama benim askerde 11 tane telefonum vardı bee ticaretini yapıyordum tabi günaydoğuda erkek arkadasın nerede bilemem günaydoğuda ise gönder telefonu haber ver ona sana telefon gönderdim diye zaten kargo yol aramaya geliyor o kargoyu arayanlarda askerler oluyor :) sözü geçiyorsa birliğindeki askerlere sıkıntı olmaz

• komutanın adına gönderiyim temiz iş olur o direk verir ona

• resim diyorum başka birşey demiyorum.en güzeli en anlamlısı en hoşa gideni

• kesinlikle

• geldiğinde de ayrı bi süpriz yapılabilir tabi

• allah razıolsun kardeşim çok sağol

• Öncekileri Göster
  • çakma bir tezkere yap gönder :))) bilen birisi yardımcı olsun komutanı olarak kendini filan yaz :) bundan şirin bişi olmaz bence... imzanıda çak altına

• Yazım yanlış için herkesten özür diliyorum: Tezkere değil Teskere olacaktı basıp durdum tuşlara hep farketmeden.. şimdiden affola !

• Askerlik beklemektir hırcıncocuk insan önce vatanını bekler ! sonra sevdiklerine kavuşacağı günü bekler! sen yapmadın galiba askerlik ? ben yaptım 12 ay yaptım ve ihtiyaç var diye günler sonra çıktım evime geç gittim, ve sonradan askerde kalmadığıma emin ol her gün pişman oluyorum !

• kafamı karıştırdı o genç şimdi:D

• Öncekileri Göster
  • Giydiğin çamaşırı paket yap gönder.Birde senin kullandığın parfümden kokan bir mendil

• senden gelecek herşey mutlu edecektir onu

• :)

• süpersin..:) gönlünce olsun herşey...yüregine zeval gelmesin..

• Öncekileri Göster
  • Hiçbirşey gönderme muhafaza edemez gönderdiğin şeyi.

• of

• Ozaman ne yazık ki yapabileceğin birşey yok.

• gidemiyorum ki ya

• Öncekileri Göster
  • ne gitse mutlu olur oo..

• teşekkürleeer

• öpucük gonder :):)

• :):).)

• tamam öpebildiğim bütün kağıtları öpüp öpüp gönderiyim o zaman :D

• kol saati

• yasak değilmi?

• saat veya künye

künyesine kensi adını ve onun adını yazdır gönder

• teşekkürler

• güzel fikir

• gece görüş gözlüğü, t40 bombaatar, red dot, bacak holster (bacağa takılan tabanca kılıfı) bir askere verilebilecek en iyi hediyeler, sevgilim bana böyle şeyler hediye etse birkez daha aşık olurdum:)

• ay siz çok yaşayın emi :D:D:D:D

• üstad sana katılıyorum banada sevgilim kannas,rpg,uzi muzi getirse varya varrrryaaaa sevgimi dağlara mermyle yazarımmmmm varyaaaa

• ahhahah sağol ya :D

• Öncekileri Göster
  • bence saçından bir tutam kes sevgi dolu bir mektup yaz içine koy ve gönder bence bu onu çok mutlu eder

• çok oldun :)

• sağlık olsun yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

• yanlışlıkla yaptım yeniyim daha burda ne yaptığımı inan bende bilemiyorum :D

• Öncekileri Göster
  • Şalın varsa eğer şalını yollayabilirsin. Kokun sinmiştir ona şimdi çok sevinir diye düşünüyorum.

• Amiin

• Rica ederim hayırlı tezkereler

• eveet olabilir :) çok teşekkürler

• bişey diyecem ama eksiden çekiniyorum

• olsun o da olmaz

• tam olarak sayılmaz iç çamaşır diyecektim

• cinsellikle alakalıysa boşver hiç deme

• ellerinle hazırladığın poça börek tatlı aklına ne geliyorsa yap gönder aşkın yolu mideden geçer :D

• ayıpettin :D

• tarif lazımsa söyle :D

• Öncekileri Göster
  • Yesil renkle alakali hiç bisey gönderme ayrilik sebebiniz olabilir:))

• Tskürler:))

• ahahhaha bu iyiydi :D

• parfüm güzel bir gömlek veya okuması için kitap olabilir kendi resimlerinden yaptıgın albüm olabilir.?vsvs..

• eyv.

• hımm tamam aklıma kazıdım bunları çok sağol :)

• olabilir orası askeriye herşey olur...ama adres ve kişinin adı doğru olduktan sonra ulaşır sorun çıkmaz...

• Öncekileri Göster
  • en güzel şey aslında yazılacak bir mektup ve hediye olarakta parfum olabilir :)

• Çok teşekkürler fikirlerin için :)

• kendi kilodunu, yakamadan bir poşete koy, ve onu gönder, emin ol en iyi hediye , bak sapıklı veya başka niyetle söylemiyorum. çünkü onun şu an tek ihtiyacı olan şey onun kokusunu dahi alabilmek :)

• :D:D::D:D:D:DD :DDDD

• askere verilecek en güzel hediye anladın sen onu :)

• asker ne anlar hediyeden :) onlar tezkereden başka bir şey düşündükleri yok ben kendim uzman olarak bu kanaate vardım..

• ahhaha tamam :D

• mektup yolla acayip havalara giriyorlar :))

• haklısın da ne biliyim psikolojisi bozuldu resmen daha yemin töreni cuma günü oldu pek da alışamadı.. Morel olsun diye bende bişeyler yapıyım dedim

• parfümünü gönder yatağına sıkıp uyur . :)

• ona guzel bır tshırt al ve kokunu sık ustune emın ol hep onu gıyecek yoksa baska ne alsan orada calacaklar

• rıcaederım

• Harika bi fikirr! Teşekkürlerr;1

• Sigara gönder sigara... karton karton .

• tamamm :D yazdım hepsini çok sağol

• hım dha yolun başında.. şimdi sen ona birşeyler göndermeye çalışma acemi birliğinde birşeyeri saklayabilmesi zor olur.. bekle dağıtım iznine gelsin o zaman verirsin birşeyler usta birliğinde saklaması daha kolay ve risksiz olur onun için.. şimdi verebileceğin en güzel hediye bir mektubun içinde güzel bir resmin...

• ya şöyle işte cuma günü yemin töreni vardı ama gelemedi. 40 gün dağda eğitim alıcak. şubatta gelicek 1 ay oldu dolu dolu azcıkda geçti işde

• Öncekileri Göster
  • resmini göder tabii elinde yoksa yada dokunaklı bir mektup yaz krişe ama etkilidir

• ay sorma daha geçen gün gönderdim bi mektup almıştır bugün sevinmiştir çok. ve bence mektup işi krişe değil ya. yerine göre güzel. tamam hergün telefonda konuşuyoruz ama mektubun yeri bambaşka bencee

• bilmem ki daha önce asker olmadım :D

• :DDayy

• ayy :D:D

• hacı şakir :Dnasıl ?=)

• Öncekileri Göster
  • resmin ona servet olurdu .

• sende :)

• hayat bilinmezdir bu yüzdende değişkendir teşekkürederim . kal sağlıcakla .

• Öncekileri Göster
  • Kendini paketle gönder :) yanlis anlama ama en guzel hediye o olur yani :)

• az göndercem çok değil ya :D

• Hmm anladim canim beklesin o zaman yapcak bise yok. Ama oyle fotograf falan gonderpde dahada istahlandrma adami :)

• çok deniyorum birsürü plan yapıyorum ama olmuyo. zaten çalışıyorum sadece pazar günüm var. İşten de çıkamıyorum anneme bakmakla yükümlüyüm ve evin tek çalışanıyım. Yani benim için epey zor

• Öncekileri Göster
  • mp4 al nobette dinlessin

• rica

• künyemi veririm hiç çıkarmamıştım kolumdan o da biliyo. Yani sevinirr :) teşekkürler

• ona şalını ver koklassın yada bi künyede olabilir

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 14

• Canım seni ekledim(ca..) banada yardımcı olurmusun bende paket hazirlayacagim? Kargoylamı yolladın ögrenmek istiyorum veya sadece mektupmu? Kargo girmiyo askeriyeye demisler :S ?

• malum kış mevsimi,atkı şapka alabilirsin.

• çarşıda mertcan. Canım örüyorum ben zaten şuan :)

• asker de mi takacak:Dpöh

• çıplak kadınların bulunduğu dergiler

• hmm bari deri adını da yaz

• kendini vedioya çek yolla ona.nasıl bir video olacağı sana kalmış:)

• bu fikir iyi.. askerlik yaptığım için bilirim:) bırak video yu telden anlatıma razı oluyoduk ki video efsane olur:)

• eveeeet bak bunu da sevdim :)

• yada buda olabilir link

bunun içine ikinizin fotosunu koy dönünce bana kndi ellernle takarsın de... dygulndm şmdi

:(((

al bu şarkıda bneden sna glsn dnle bn ep ağlıom bunu dnleynce dhaa benim sevdiğim gtmeden bu şrkıyı dnleyp ağlamaya bşladım dha bilmio bile bni ama oda bneden hoşlanıo glibaa :S?

link

• Aminn

• yk önmli dğl hrkes dğştn bilmio bzde ilk bşta öyleydk teşekkür :)D iyi iyi ALLAH KAVUŞTURSUN TÜM SEVENLERİİİİİ... AMİN...

• ya ben yeni üyeyim bişey bildiğim yok valla o yüzden kusura bakma :D mektup gönderdim fotoğraflarımı gönderdim zincir bilekliğimi gönderdim benden bişey taşısın yanında hep diye. Bide saçlarımdan az kesip gönderdim :) bayılır o saçlarıma :) çok sevinecektir görünce

• Öncekileri Göster
  • donunu gnder kokulu kokulu ooohhhh miiisssss geceleri kafasına geçirip onnla uyur ;) :D benim sevdiğim de eneyte askere gitcek :''''(((( daha şmdiden ağlamaya bşladım dha sevgili bile değiliiizzz ::'''(((

• nie noldukiii :S:S?

• çok ilgçsin..

• Onu ziyarete git gidebiliyorsan ve ellerinle ver herşeyi <3

• aynen şimdi bütün özel anılarımızı yazmak benimde içimden gelsede 3. bi kişinin okuması eyvahh dedirtebilir :D:D çok sağol ya

• o zaman ptt ile mektubunu yolla ve paketin içine kendinden, size dair birşeyler koy <3 (paketin acilma ve mektubun okunma riskini düşünerek davranman gerekiyor burada) :(

• ziyarete gidemiyorum malesef ya :S

• yalnız karo şirketi birliğe kadar girmiyor bunu biliyorsun değil mi? :(

-yaşanmış bir olaydan

• dikkatli yazarım artık her ihtimale karşı ne yapıyım :S

• ptt kargo ile olabilir evet. yurtici falan gitmiyor. yazilari okuyorlar demislerdi bana :/

• ben ptt kargo birliğe teslim ediyo diye biliyodum ama :S ayrıca mektubu okuyolarmı diye sorduğumda sadece zarfa bakıyolar yazıları okumuyolar dedi

• Öncekileri Göster
  • güzel bi fotoğraf albümü hoş bi mektup bence en hoşu tabi zaten varmı fotoğrafların bilmiyorum :/

• Sağol kardeşim allah razı olsun

• hadi ya :/ bu arada allah kavuştursun kardeşim.

• ya şekerim fotoğraf hiç sıkıntı değil de orda saklama imkanı yokmuş dolaplarda kilit yokmuş yani o iş biraz yaş gibi :S

• Askere verilebilecek en hoş hediyeyi biliyorum ama maalesef o kargoyla gönderilemez :)

• kum saati

• :(

• tükk niye unuttun :S

• biri alacaktı arkadaşlarımdn bişeyler diyordu ama unuttum ya ciddiyim

• Öncekileri Göster
  • vazelin :D

• sorunu takipteyim...

• off inşallah ya inşallah bizimkiside öyle geçer

• Tuhhh isallah gitmez canimmm:( corumdan amasyaya gectik biz cok rahat gecti yaa...

• ooh seninki çok kolaymış. uzun dönem bizimki. ıspartada ordanda büyük ihtimalle doğu diyolar :/

• Öncekileri Göster
  • Radyo ola bilir mesela

• evett

• Tek taraflı düşünmemek lazım

• evet yaa... allah korusun ya ceza alırsa :S

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...