Damadin gelini dügünden önce gelinlikle görmesi uğursuzluk mu getirir?

Hani derler ya Damadin Gelini dügünden önce gelinlikle görmesi ugursuzluk getirir diye, sizce bunun asli varmi yoksa öyle bosuna mi söylüyorlar? Ama gelinlik secerken/denerken damat görmüyormu zaten dügünden önce gelinligi gelinin üstünde?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ya bırakın su hurafelerı artık ınanmayın uydurmadır onlar sadece dendıgı zamanda bır gereklılıgı vardır ama nedır ben bılmıyorum mutlaka vardır su hayatta ben mantıksız olan hıc bısı gormuyorum ama mutlaka gecerlı oldugu zaman ıcın gecerlı bırsey oldugunu unutmamak gerekır bence

Erkekler Ne Diyor 10

• koca kari sözleri onlar yok öyle bi dünya :D

• Ohooo millet andan doğma görüyor hala gelinlik derdindesiniz yahu :D

• tamamen hristiyan batıl inancı...bana sökmez

• o eskıdenmıs hacım sımdı damat dugunden once gelının ustuneden gecıo gercı gelının daha onceden ustunden gecmısler oluoda nasıl br dunya oldu boyle

• bence saçma gerçi ben düğünden önce gördüm sonrada boşandık acaba doğrumu ki bende düşünmeye başladım şimdi :)

• ya o garip bir inanış zaten resim cekimlerinde de görüyor o eskiden kalma bir inanıs olsa gerek bu yenilersek gerci kişiye baglı olarak degişir ya neyse

• Bu tamamen bir batıl inanç inanma

• evli değilim teklif bile etmeyin ısrarla belki :P

• saçma bir gelenek

• düğünden önce gelini şey eden bile var ya ne görmesi :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...