• Sor
  • Bence

En acısız ve yavaş intihar yöntemleri nelerdir?

Sizin bildiğiniz acısız ve yavaş yavaş öldürücek yöntemler var mı?Küveti sıcak suyla doldurup bilekleri dikine kesmek acısız ve yavaş bi ölüm olur diye duymuştum doğru mudur?Ve ne kadar sürede bilincimi kaybederim evde pek yalnız kalamıyorum da.Sizin bildiğiniz ve tavsiye ediceğiniz intihar şekilleri var mı?Lütfen sakın günah falan demeyin dinlere inanmıyorum vazgeçirmeye çalışmayın sadece taktik verin emin olun bana bu şekilde daha çok yardımcı olucaksınız.Yapıcı cevaplar bekliyorum

Güncellemeler:
Kim sildi cevapları ya

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Siyanür kanda bulunan methemoglobin'e irreversible (geri dönüşümsüz) bir şekilde bağlanarak etkinlik gösterir.Bu özelliği kanın dokulara oksijen perfüzyonunu sağlayamaması sonucu hipoksi'ye ve sonuçta hipoksik şok ve ölüme neden olur.Oksijen mevcuttur fakat kanda taşınamaz.Vücut adeta oksijen havuzunda boğulur

• Siyanür hapımı içiyim yani?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu konuda senin istediğin gibi bir cevap veren herkes yasal açıdan suçlu durumuna düşer... Üzgünüm ama gerçek bu..

• bu istediğin suç link

• Hadi ya :S

Yükleniyor...