En yakın arkadaşım beni facebookta engellemiş. Sorun nedir ki sizce?

camburleylicapcup
En yakın arkadaşım beni facebookta engellemiş. Bi ara dondurmuştu sonra açtı tekrar kapattı. Daha doğrusu ben tekrar kapattığını zannediyomuşum. Beni engellemiş. Aramızda hiç bir sorun yok. Hiç bişekilde ama en ufak bile bi sorun yok. Neden böyle bişey yaptı sizce. Anlamadım. Şimdi ne yapmalıyım yardım edin lütfen.
Güncellemeler
+1 yıl
Söylediklerinizle ilgili olduğunu zannetmiyorum. Her neyse sebebini bırakalım. Ben ne yapmalıyım şu durumda peki ?
En yakın arkadaşım beni facebookta engellemiş. Sorun nedir ki sizce?