En yakın arkadaşım beni facebookta engellemiş. Sorun nedir ki sizce?

En yakın arkadaşım beni facebookta engellemiş. Bi ara dondurmuştu sonra açtı tekrar kapattı. Daha doğrusu ben tekrar kapattığını zannediyomuşum. Beni engellemiş. Aramızda hiç bir sorun yok. Hiç bişekilde ama en ufak bile bi sorun yok. Neden böyle bişey yaptı sizce. Anlamadım. Şimdi ne yapmalıyım yardım edin lütfen.

Güncellemeler:
Söylediklerinizle ilgili olduğunu zannetmiyorum. Her neyse sebebini bırakalım. Ben ne yapmalıyım şu durumda peki ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkek arkadasını senden kıskanmış, ya siz kızlar çok kıskançsınız.

• Sen ondan çok güzelsin.

• Alakası yok.

Erkekler Ne Diyor 13

• Senden gizli işler çeviriyordurkızsa arkadaşın erkek hesabı aç eklebak ne yapıyor erkekse kız hesabı aç ekle bak ne yapıyor

• Ayni sey benimde basima geldi. Problem neymis biliyormusun, profilimde yazdiklarima bakarken farkinda olmadan beni engellemis. Arkadasla ayni ortamda bulundugumuz zamanlar dikkatb ediyorum bana karsi degisen birsey yok tavir yok trip yok, sordum ona ne ayak beni engellemek, yok yaa ben seni niye engelleyeyim dedi eve gittikten sonra aradi ve özür diledi yanlislikla olmus dedi. Buyur burdan yak :) Anlattigim olay gercekten basima geldi.

• sende kapat faceni

• sen de onu msn den engelle :/

• Onu desek hayır bunu desek yok o değil şunu desek zannatmiyorum.e ne diyelim be mübarek.sen en iyisi hiçbişry olmamış gibi kaldığın yerden devam et.önemli bir sorun değil bunlar zaten.

• kıskanclık olabilir, ergen davranısları..

• belki seni kıskanıyordue,ya da senden hoşlanan birinden hoşlanıyordur

• Belki engellememiştir nerden anladın engelledigini belki oda kapatmıştır o yüzden gözükmüyordur.Ama engellediyse sende ona göre davranırsın nie üzülüyorsun ki boş yere

• Engellemiş. Başka arkadaşımın facebook hesabından baktım.

• sevgilini bir takipet bakalım belki en yakın arkadaşın ondan hoşlanıyodur , belki sevgili olmuşlardır , belki en yakın arkadaşın bu saatten itibaren en yakın düşmanındır .. (:

• olabiliyor bazen öyle benimde bazen en yakın arkadaşlarım beni facebooktan çıkarıyor.Ama normal hayatta görüşüyoruz bi sorun yok.Artık neden böyle bişey yaptıkları onlara kalmış..

• En iyisi birak kendi haline

• Bu sorular iyice bozdu. Nerden bilelim seni niye engelledi ? Kendisine sorsan en doğru bilgiyi elde edersin

• Yorumunda zaten sorunun cevabı var. Tekrar okuyun bakalım

• Sadece neden engellediğini sormadım ben ne yapmalıyım diye de sordum. Tam oku öyle yorum yap. Sitenin amacını da unuttun sanırım.

• seni kıskanıyor bence kesin .. ...

• Zannetmiyorum. Çok sıkı bi arkadaşlığımız var.

Kızlar Ne Diyor 3

• hiç bişey yapma kendi gelip anlatır olanları.

• Hiçbir şey yapma.Aranızda ne sorun varsa bunu seninle konuşmak yerine,seni silip engellemeyi tercih etmişse sen de kılını bile kıpırdatma.Hiç umursama

• kesin sevgilinle beraberdir kacıyordur

Yükleniyor...