Sevgilime gönderecek güzel etkileyici mesajlar bulamıyorum :(

ya sevgilime güzel mesajlar atmak istiyorum da nettekileri pek beğenmedim bildiğiniz güzel sözler varsa paylaşırmısınız arkadaşlar şimdiden Teşekkürler (:

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sensiz olmaz çünkü , böyle bir duygusal duyguyu kolay kolay yakalayamıyor insan. Yakaladığı zamansa sarılmalı , sahp çıkmalı. İşte o duygunun sahibi sensin , o duyguyu bana yaşatan sensin. Ben ne o duygusan ne de senden vazgeçmek istiyorum. Bu yüzden "sensiz olmaz" diyorum.Sensiz olmaz çünkü , sen aşksın. Aşksız yaşanır mı? Öyleyse sensiz de yaşanmaz , yaşanamaz. Ben aşkı seninle tanımladım , sana adadım. Yaşamımı da öyle. Ben seni yaşıyorum i seni yaşatıyorum yüreğimde. Sensiz nefes bile alamıyorum.Sensiz olmaz çünkü , senin olmadığın hiçbir yer keyif vermiyor bana. Sensiz çıktığım yolculukları yapmamış , sensiz yediğim yemekleri yenilmemiş , sensiz içtiğim içkileri içilmemiş sayıyorum. Sevgilim , ben sensizken ölüyorum...Sensiz olmaz çünkü, sensizlik ölüm gibi bir şey. Beni bu hayatta varlığın tutuyor. Nefes almamı, her güne umutla uyanmamı ve her gece huzurla uykuya dalmamı sadece senin varlığın sağlıyor. Sen olmazsan uykular haram, sabahlar günah bana…Sensiz olmaz çünkü, bu dünyada iyiliğe dair ne varsa seninle öğrendim ben. Tüm yalanlardan, tüm ihanetlerden seninle arındım, yeniden doğdum. Senden önce bildiğim her şeyi sildim, yok ettim. Gidersen, sen de beni yok edersin… link devamına bakmak istersen bu sitede.

• Sağlammış :)

• :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Terketmedi sevdan beni, Aç kaldım, susuz kaldım, Hayın, karanlıktı gece, Can garip, can suskun, Can paramparça... Ve ellerim, kelepçede, Tütünsüz uykusuz kaldım, Terketmedi sevdan beni... çok güzel bir şiir. Ahmed Arif. Bu hoş olablir bence.

• yapmacık bişeyler yazmaktansa içinden geleni yüreğinin söylediğini yaz...daha etkili olacaktır...

• Gizemliiiiiiiiiiiiii, boşver mesajları kardeşcağzım. Mesajlar bana çok sahte geliyor, ne dersen yüzüne söyle ya da arayıp söyle. Mesajlar birçok duygudan eksiktir, sözler gibi değildir ağızdan çıkan. Şahsen kız arkadaşımdan bu tarz bir mesaj alsam çok da kale almam sadece gülümserim. Çünkü mesajda anlattıklarını göstermezse bana sadece hayal ettirmiş olur.

• nette ara...o kadar çokki...

• :)) bu ne ya sevgililerin sözleride kopyala yapıştır moduna girmiş nerede kaldı gönlün feryadı

• Doğru diyorsuunuz nettekileri soğuk buluyorum. En güzeli senin kendin yazman. Biliyorum aklına gelmediği için buraya soruyorsunuz ama zorlayın zihninizi düşünün birşey söyleyin sevdiğinize. insanın kendi sözleri daha anlam yüklü oluyor.

Kızlar Ne Diyor 5

• hiç bişey yazma yazacaksa o yazsın yapma lütfen yaa.emin ol yazmaman senin için daha hayırlı tabii yine sen bilirsin.

• internetteki o saçma sapan aşk mesajlarını yazma da sakın. "seni seviyorum" bile etkili olacaktır bence

• ben olsam şöyle yazardım yavrum benım ya senı okadar cok sevıyorumkı mesajı yazarken bıle gozlerımı ve yuzumu gulduren bır aşk var bende sana karsı.bu ask hıç bıtmesın olurmu senı cook sevıyorum yazardım tabı odunca oldugundan sen benı kaıle alma

• İyi ki varsın yaz gönder daha ne...

• İçinden geleni yaz hazır mesajlardan daha değerli olacaktır.

Yükleniyor...