Jennifer Lopez'in müslüman olup tesettüre girmesi hakkında neler düşünüyorsunuz?

Ssüprüntü
biliyorsunuz ki jennifer lopez iman edip müslüman oldu. islamın gereğince örtünüp bir yandan da müzik kariyerine tam gaz devam ediyor. bir röportajında açıkladığına göre bu sene hac vazifesini yapmak üzere mekkeye gidecekmiş. neler düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

jennifer lopez'in müslüman olup tesettüre girmesi hakkında neler düşünüyorsunuz?
Jennifer Lopez'in müslüman olup tesettüre girmesi hakkında neler düşünüyorsunuz?