Babam annemi aldatıyor olabilir mi korkuyorum? uzun ama okuyup yorum yaparsanız sevinirim?

Gizli Üye
Biz dindar bir aileyiz annem kapalı babam ve annem 5 vakit namazını kılar falan dinimize düşkünüz ahlaksızlık namussuzluk yoktur çok şükür ama babamın son günlerdeki hali beni korkutuyor sürekli facebookta takılıyor pc başından kalkmıyor babam konyalı İstanbul'da yaşıyoruz senelerdir konyaya gitmedik lafı bile olmadı bu sene konyada köyümüzde bir düğün varmış btün akrabalar geliyomuş babam tutturdu gidelim diye. annem olmaz dedi. babamın bekarken köyünde hoşlandığı bir kız varmış o da gelecekmiş ben konuşurlarken duydum. annem diyo ki onun için mi gitmek istiyorsun dedi babam da olur mu öyle şey o benim uzaktan akrabam dedi Bu sabah 10 gibi ben uyurken sesler duydum uyandım annem işe gitmişti babam telefonda bir kadınla konuşuyor köyünden bir kadın. uzaktan akrabası sanırım. yok ya ben ona aşık değildim hoş buluyordum sadece dediğini duydum konuşurken baya gülüyordu pek anlamadım konuştuklarından sonra babm faceten devam edelim mi dedi kapattılar. annem de babama arada bir sen bu aralar şımardın deyip duruyor kimle konuşuyosun facete deyip duuruyor bu aralar konya muhabbeti çok dönmeye başladı evde. Hatta babam bana da konyaya taşınalım mı diye sordu. sizce yanlış mı düşünüyorum korkuyorum
Babam annemi aldatıyor olabilir mi korkuyorum? uzun ama okuyup yorum yaparsanız sevinirim?