Allah'tan ölmeyi istemek günah mıdır?

depresyondayım ve ölmek istiyorum bu günah midir? sadece müslümanlar yazsın lütfen

Güncellemeler:
rahatsızlığımı yazayım ben hem karın gurultusuna sahibim hem de obsesifim buna takıyorum yani
insanlar karnımın gurultusunu gaz sancaklar ve benle dalga geçeckler ben de buna takıyorum yani
karın gurultusunun çaresi yokmuş nette öyle yazıyor doktora gittim ilaç verdi geçmedi ayrıca

En İyi Erkek Görüşü

• ölmek istemek değil ama intihar her dinde günahtır. müslüman hıristiyan diye kategorize etmenin her dinde günah olduğu gibi... madem sadece müslümanlar yazsın demişsin yazayım... depresyonun ve obsesifitenin tedavisi mevcut. ölmek istmek yerine tedavi olmayı isteyebilirsin karın gurultusunun da sanırım tedavisi vardır ve utanılacak birşey değil... bu kadar basit şeyler için ölmeyi istemek günahtan ziyade ayıp... annenin babanın halini düşün ölmen halinde belki bu saçma sapan fikrinden vazgeçersin... olaya bak karnım gurulduyo ölmek istiyorum... bu ne yaa..

• annem babam bendenn bıkmış vaziyette 7 8 senedir antidepresan içiyorum obsesifim en son bu karın grultus olayı çıktı buna dayanamıyorum

• Öncekileri Göster
    • anabilim dalı başkanı profesöre gittim sen ne diyorsun ama değişen bişey olmadı benim hastalığım karnımın guruldamamasına bağlı ama öyle de bişey olmuycak

• o zaman en acısız yolu seç intihar için...