Ygs sınavında nasıl başarılı olabilirim?

dershaneye gidemiyorum evede kendi başıma çalışmak zorundayım nasıl çalışsam başarıllı olabilirim? nasıl bir parogram yapmam gerekir ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• cok calısrak basarılı olursn baska nasl olacaksn

• olmaya çalışıyorum fakat bazen sorun çıkıyor

• yanı bu da bı yontem ama once konsantre ol

• zaten gezip tozmuyorum yalnızca akşamları tv izliyorum :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• Kendini zorlamana gerek yok plan programlı çalıştığın takdirde başarabilirsin.

• bende hazırlanıyorum,mezunum.bölüm ne?

• niye öyle yaptın ya hemen hızlanman lazım

• evet enzimler en baş daha

• kaynaktan kaynaga değişiyor konuların sıralaması o yüzden en bası olmayabilir.sende mi bu sene hazırlanıyorsun tekrardan?

• Öncekileri Göster
  • Çalışmazsan başarılı olursun.

• tabi okunmuş pirinçler yeterli

• "YGS Sınavı" diye bir şey olmadığını öğrenerek başlayabilirsin mesela.

• yok mu sayayım :) o zaman pek calışmam gibime geliyor

• sadece deneme cözerek tr 1500. olan sahsiyet benim:)) dersane yok ders yok bişey yok sadece deneme cözdüm yanlıslarımın cevabını ögrendim hep boyle yaptım günde bir deneme yle sınawa kadar düzenli dewam ettim. son 4 gün kala bırakmıstım aaah ne günlerdi özledim:)

• demekki ezberle olmuyormuş bu işler

• femde iyidir. sıkılıosan işin zor bi denemeyi eline alınca bitiremezsen bu taktigi unut sen ciyerm;)

• bende fem yayınlarını çözüyorum fem çok zormuş anladım resmen çözüyorum sonra sıkılıyorum çünkü aşırı zor

• Öncekileri Göster
  • hangi bölüm?say.ea.sözel ?

• matematik için biraz geç kaldım sanırım

• valla otur deli gibi matematik kas bu ülkede matematik bilen adamın sırtı yere gelmez.ilk önceliğin matematik olsun.inşaat mehendisliğine en çok puan getiren mat geo fizik bunlara aşırı yüklen derim ben.sonra türkçede yüksek yapmaya çalış.kimyayla biyoloji ygs konuları kolay biraz çalışsan netlerin yüksek olur zaten.

• inşaat mühendisligi, mimarlık yada pisikoloji

Kızlar Ne Diyor 1

• Farklı kaynak kitaplar edin. Fen bilimleri, karekök, fem, fdd vs. Her gün 3 ders çalış mesela. Matematik - Tarih - Kimya / Fizik- Dil anlatım- Matematik / Kimya- Tarih - Geometri / Fizik - Matematik - Biyoloji vs.

Yükleniyor...