Uludağ'a hiç gittiniz mi nasıl bir yer pahalı mı?

uludağ ya günübirlik gitmek istiyorum kaç paraya mal olur nasıl gidilir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bu taraflara gel sarıkamış ya da palandöken :)

Kızlar Ne Diyor 5

• link Burdan bak bakalım

• 30-45 falan..Bugün gittiler mesela tur düzenliyorlar.İstersen haber veririm sana.

• :( malesef gidemedim

• bende gitmek istiyorum ama ben bi kaç gün kalmak istiyorum tam sezonu olduğu için pahalıdır sanırım

• Kartepe turu olayı vardı bir ara. Günübirlik 60 TL.

Erkekler Ne Diyor 5

• Uludağ ya? Sen bence Uludağ'a gitmeyi düşünüyorsun ama kesme işareti(') konusunda sıkıntıların var anlaşılan...

• Kesme işaretini düzgün yapamayanları almıyorlar Uludağ'a. Eyvah kaldı çocuk burda.

• Bana çok pahalı gelmedi. Orada snowboard falan kiralayabilyorsun ya da kendi takımlarınla gidiyorsun.Günübirlik kesmez ama. 1-2 gün kal derim ben.

• nerede kalınır kaç para

• O çok değişken işte. Bi' kere Uludağ'da kalma onu söyleyeyim. Biz 1 hafta kalmıştık, tavsiye etmem.
      Aşağı in orada motel, hostel tadında yerlerde kalın. Zaten bütün gün yukarda olursunuz muhtemelen. Otele sadece uyumaya gidersiniz...

Direkt şuraya git diyemem tabiki. Bu arada neden Uludağ'a gidiyorsunuz? Orası pahalı. Kartalkaya ya da Kartepe'yi de listenize alın bence.

• Bende istiyorum ilerleyen zamanlarda bakalım yorumlarda ne yazılmış:) 3 yıldız benden.

• 40'ım da gitmişim.. daha da gitmek nasip olmadı

• hiç gitmedim

Yükleniyor...