Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Hazır kek karışımı kullanan oldu mu?

reklamlarda sürekli olarak gösteriliyor. Dr.Oetker'in hazır KEK için karışımlarını kullanan varmı aranızda?

Güncellemeler:
Bugün derme çatma yapmaya çalıştım olmadı :) bildiğiniz hamur kaldı içi pişmemiş yazık oldu emeğe

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Kullandım birkaç kez,fena değil.Tabi hiçbir şey kendi yaptığın gibi olmaz ama bir başlangıç olabilir.

0|0
    • ahh ahh bir kek yapmasını öğrenemedik :)

• Bayan erkek olmakla alakası yok...Bir sürü erkek aşçı var ;)

• verecek cevap bulamadım valla :D 12 den vurdun

Kızlar Ne Diyor 5

• epey once kullanmıstım guzeldı tadı ıcıne ek cıkolata parcası koymustum gercek kekın yerını tutmaz gercı

0|0
    • hazır olan herşeyde değişik bir tat olur zaten

• Aynen ama hazir kekler gibide.değil idare eder iste:-)

• harika oluyor ama içeriği şüpheli buluyorum o markayı kullanmıyorum.

0|0
    • türk markası değil mi bu? içeriğinde mutlaka katkılar vardır zaten ama damağa hoş geliyorsa gerisi boş :)

• 5 yıldır kek yapan biri olarak önerim: 1: yumurta ile şeker krema gibi olana kadar illa ki mikserle karıştırılmalı, bütün malzemeler oda sıcaklığında olmalı,eğer süt varsa malzemede sütü 1 çay bardağından fazla koyarsan üzerine krema ister, az koyarsan hamur da cıvık olursa yumuşacık kek olur, her keke 1 çorba kaşığı yoğurt harika olur, en sona un ve kabartma tozu elenerek konur ve kasıkla karıştırılır. en sevdiğim kekli tatlı oktay ustanın incirli muhallebili keki, muhteşemdir.

• yazacağım bu tarifi teşekkürler

• kullanmistim, fena degil.

0|0
    • hangisiydi hatırlayabiliyormusun ?

• erkeksin bir de, sonucta senin icin pratik olur. dene.

• sağol tavsiyen için alınca haber edeyim yardım et bana :)

• evet kullandım hatta 2saat önce.damla çikolatalı olanı.harikaydıı denemenizi tavsiye ederim

0|0
    • hadi yaa iki saat önce yedin demek :) insan biraz ayırır ama demi :) afiyet olsun o halde onunda amma çok çeşiti varmış:)

• tamam iyi akşamlar

• küsmüyüz daha ?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...