• Sor
  • Bence

Hazır kek karışımı kullanan oldu mu?

reklamlarda sürekli olarak gösteriliyor. Dr.Oetker'in hazır KEK için karışımlarını kullanan varmı aranızda?

Güncellemeler:
Bugün derme çatma yapmaya çalıştım olmadı :) bildiğiniz hamur kaldı içi pişmemiş yazık oldu emeğe

En İyi Görüş

• Kullandım birkaç kez,fena değil.Tabi hiçbir şey kendi yaptığın gibi olmaz ama bir başlangıç olabilir.

• ahh ahh bir kek yapmasını öğrenemedik :)

• Öncekileri Göster
    • Bayan erkek olmakla alakası yok...Bir sürü erkek aşçı var ;)

• verecek cevap bulamadım valla :D 12 den vurdun

Kızlar Ne Diyor 5

• epey once kullanmıstım guzeldı tadı ıcıne ek cıkolata parcası koymustum gercek kekın yerını tutmaz gercı

• hazır olan herşeyde değişik bir tat olur zaten

• Aynen ama hazir kekler gibide.değil idare eder iste:-)

• harika oluyor ama içeriği şüpheli buluyorum o markayı kullanmıyorum.

• türk markası değil mi bu? içeriğinde mutlaka katkılar vardır zaten ama damağa hoş geliyorsa gerisi boş :)

• Öncekileri Göster
    • 5 yıldır kek yapan biri olarak önerim: 1: yumurta ile şeker krema gibi olana kadar illa ki mikserle karıştırılmalı, bütün malzemeler oda sıcaklığında olmalı,eğer süt varsa malzemede sütü 1 çay bardağından fazla koyarsan üzerine krema ister, az koyarsan hamur da cıvık olursa yumuşacık kek olur, her keke 1 çorba kaşığı yoğurt harika olur, en sona un ve kabartma tozu elenerek konur ve kasıkla karıştırılır. en sevdiğim kekli tatlı oktay ustanın incirli muhallebili keki, muhteşemdir.

• yazacağım bu tarifi teşekkürler

• kullanmistim, fena degil.

• hangisiydi hatırlayabiliyormusun ?

• Öncekileri Göster
    • erkeksin bir de, sonucta senin icin pratik olur. dene.

• sağol tavsiyen için alınca haber edeyim yardım et bana :)

• evet kullandım hatta 2saat önce.damla çikolatalı olanı.harikaydıı denemenizi tavsiye ederim

• hadi yaa iki saat önce yedin demek :) insan biraz ayırır ama demi :) afiyet olsun o halde onunda amma çok çeşiti varmış:)

• Öncekileri Göster
    • tamam iyi akşamlar

• küsmüyüz daha ?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...