Ruslar neden bu kadar güzel?

Ruslar neden bu kadar güzel? O zaman benim canım ayşem, fatmam neden onlardan eksik :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 10

• orada yaşa o zaman aga

• Bütün rusları görüp tanıyamayacağına göre bütün ruslar güzel diyemezsin. Ayrıca çirkin rus kızı çok gördüm. Böyle genelleme yapman yanlış, bazı türk kızları var onlardan kat kat güzel, bazısı var kat kat çirkin. Anna dan Olga dan çok daha güzel olan kızlar var Türkiye de. Her millette var hemen hemen. Ayşe ye Fatma ya haksızlık etme.

• evet evet.

• zevkler ve renkler tartışılmaz dimi ... nokta ...

• aslına bakarsan o araştırmalara da inanmıyorum. bir ülkede yaşayan tüm kızları değerlendiremeyeceklerine göre .. çirkin bir kız yüzünden 10 güzel kız gümbürtüye gidiyor bu listelerde istatistiklerde.. ama bunu tartışacak değilim, kısacası yanlış düşündüğünü söylüyorum.

• Öncekileri Göster
  • ruslar guzel degil diyen halt etmistir:)

cirkin rus hic görmedim

• kendı ıle barsısk bır turk kadını...artı 1 benden..

• benimde kökenim rus kökenliyim...açıkçası ruslar kendilerine bakan bi millet...sporu ihmal etmeyen bir millet...yani yata yata güzelleşmiyorlar :))))

• yani bulundukları yer itibariyle soğuk yer yağ tabakaları daha fazla.

• ister ye ister yeme ehl-i keyfin bilir ;)

• rusum diyerek sanki güzel olduğunu siteye belirtmişsin ama yemezler

• Öncekileri Göster
  • Nereleri güzel ya :) türk erkekler ruslardan başka bişey görmuyorkı..

Mesela isveçlı kızlar rus kızardan milyar kat daha güzel.

Sonra bosnalı kızlarda cok fena, ruslar onların yanında bişeye benzemez.

Sonra arjantinli kızlar.. Falan filan.

Sadece rusları gördunuz ve iyice kudurdunuz şu basit terbiyesiz ruslara :) sinir oluyorum bu konuda.

icimi dökecem banane :)

Amerikaya kadar rus kızları konuşuyolar, hangi ülkede rus kadını desen milletin aklına o... gelır. Cünkü rus kadınların her yerde adı cıktı. Kendılerını satarlar, basitler ve herkezle yatarlar. Terbiye yok prensiplerı yok

Nasıl iğrenmiyorsunuz onların terbiyesizliğınden rahatından anlamadım. Bide utanmadan ruslar türk kadınlara laf atar varya :) türk bayanlar sizleri haketmiyor derler. Hepsının ağzına tükürim o mal rusların. Gösterecem size türk bayanların gücünü göreceksınız neyı hakkettiğimizi hakketmediğimizi :)

• bende türklerden rusbi secgilim var kafam rahat ilişkide bi türkten 10 kat daha iyi

• Yok yaram falan yoktur :) zaten her akıllı adam türk kızın üstüne asla rus kadını tercih edemez. Bak akıllı adamlardan bahsediyorum. Edenler hem adam değıl hem akıllı değıl. Ruslar oyuncaktir sadece.

Söylediklerım doğrulardır. Diğer gavur kizlari görsen Ruslar kadar o... herkezle yatan basit terbiyesiz yoktur :).

• sızın kesın yaranız var. sevdıgınız yada hoslangınız erkek kesın sızın yerınıze bır rus kızı tercıh etmıs sanırım...

• Öncekileri Göster
  • çok tehlikeli ...

• Ne içtin sen?

• Anneniz rus mu?

• kesin yoktur sende rus tipi hiç yok:))

• yoo

• var bi damar varrr. :)) rize mü?

• snane:)

• Öncekileri Göster
  • nasılsın?

• Alaaa ...

• kalmaya nıyetım olmadıgını bır saat once belırtmısım zaten :)

• :)) çekilebilirsin...

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 13

• soguk oldukları içindir belki ama türk olacak aga rus mus hikaye

• aslında baltacı mehmet dedemden akrabalarım olduğunu bende düşünürüm...

onların türk ve türkiye zaafları boşuna değil yani...

• asalında yok onların tesrsıne bızde var. kızlarını kacırıp kendımze gelın yapan bız cocukalrımız dogruran onlar .. onalrın ulkesınde dogmuyorkı bızım cocuklarımız..

• bırak elin rusunu türk kızlarına bak :D

• hepsi güzel değil, çok defa çok şehrinde bulunmuşluğum var, arkana bakmadan kaçacakların, kabus gibi rüyana dadanacaklar da var.

• kardeş ortalamalrı cok iyi ben 2 yıl rusyada turizm işi yaptım novosibir inanılmaz güzel vlativosttok güzel moskova peterburg abartılı güzel kız bakımından kazan rostov yine güzel türkiyeye bak en kötü yeri izmirden iyi

• eksiklik yok arkadaşım güzelliği görebilme kabiliyeti asıl mesele !

• en iyi cevap hatta en en iyi cevap +1

• Sen bi cumartesi akşamı istiklalde gez.

Yada izmire git.

• bi izmirli olarak selam ederim çok şükür bi problem yok yani :D

• :))

• ne yaparsan 2 katı ...:)) zuhashadha

• Öncekileri Göster
  • orda yaşa madem ne kasıyorsun : )

• O ırkın kanında senin dedelerinin kanının olduğunu pek sanmıyorum. Ama Osmanlı zamanında gelen cariyelerden bizim millette onların ırkından epey bir kan vardır.

• kardeşim bunun sebebi yaşanılan ortamdır. soğuk taraflarda yaşıyan insanlar daha dayanıklı ve daha güzeldir. mesele soy meselesi değildir. yani genetik bir sebeb var ama artık biz türkler anadoluda yaşıya yaşıya genetiğimizede etki etmiş. mesela ruslar güzel ve dayanıklıdır. türkler genelde dağlık yerlerde yaşadığı için savaşçı ruhlu asabi ve güçlü bir milletiz. yaşanılan araziden tut da yemeklere kadar bunun etkisi vardır.

• tabi ki...ksenin bizim kanımız vardır

• Bence sana öyle gelio bütün rus kızları güzel değildir. Dedelerinin kanı oldugu kesin masallah zatenn burdann taa latin amerikaya kadar uzayan bir ırkımız var ama rusların güzelliği bence tartısılır

• Bütün rusalar güzel değil, o bir efsane

• gittim merak etme ..:9

• o zaman sana moskova görevi ayarlayalım

• sıkıntı yok havalimanında çalışyırum emin ol benim kadr çok yıpranmıyorsundur .. bu durumaaa :))

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...