Şiir okurken arkasında çalacak enstrümental bir müzik arıyorum..

red1wine
Yardım edin bana şimdi=)

Şiir okurken arkasında çalacak enstrümental bir müzik arıyorum.. Tema bayrak, vatan vs.. Şiiri komşunun küçük oğlu okuyacak. Şimdiden teşekkürler.
Güncellemeler
+1 yıl
Dün akşam bir başkadır benim memleketim enstrümental müziği eşliğindeki videom sayesinde çocuk 100 almış geldi öptü sevindirik oldum=) herkese teşekkürlerr=)
Şiir okurken arkasında çalacak enstrümental bir müzik arıyorum..