Çok hastayım yardımcı olabilicek birisi var mı?

yutkunurken boqazım acıyo sanki kymik batıyomuş qbi neyin ıı qeldiqini sölerseniz bana çok mutlu olucam qerçekten bıktım bu açıdan yaaa

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hayatında ilk kez mi boğazın indi ? Pastil, antibiyotik, Tylolhot falan yok mu evde ! ? Hiç mi bilmiyorsun boğazı neler yumuşatır ?Bu kadar cahil olamazsın. Ama yinede sana acıdığım için bir-iki şey söylemeden geçmeyeceğim:Ilık süt iç. Süte bal karıştırabilirsin. Balı kaşıkla da ye. Ilık bir çorba içebilirsin...Bunlar yoksa, 4 - 5 çay kaşığı zeytinyağı yut. Çay kaşığıyla az az alacan ki, boğazında bir süre kalsın. Bir seferde inip gitmesin aşağı.Olips mentollü şeker. Yarın eczaneye git de ilaç al; deli etme beni...

Erkekler Ne Diyor 15

• boğaz pastili al

• ıhlamur kaynat sık limonu içine öyle iç pamuk gibi olur. bi de az sigara iç

• boğazın iltihaplanmış. antibiyotik kullancaksın

• ballı süt candır..

• geçmiş olsun. gribe yakalanmışsın. ozonyağı kullanmak iyi geliyor.

• boğaz iltihabı antibiyotik kullanmalısın.eyer antibiyotik kullanmak istemiyorsan bal,süt,karabiber,zencefil ve tarçını karıştırıp iç boğazaını baya yumuşatacaktır.

• antibiyotik sadece solunum falan değil bademciklerin şişmiş

• Üst solunum yolunun en iyi ilacı baldır ve bence hiç bir şey katmadan sade olarak kullan. Bir tatlı kaşığı balı yavaş yavaş em, boğazına iyice sıvansın. sonra 1 saat boyunca hiç bir şey yiyip içme. Özellikle de sigara içme bu sürede. Boğazına sürülmüş olan bal hızlı bir şekilde tedavi edecektir. Ben bu şekilde düzelmez denen Faranjitten kurtuldum.

• ılık suya bal limon karışımı yap yumusatir bogazını

• Türkçede Q kullanmıyoruz ergen ergen yazılardan vaz geçin

• boqazın mı acıo senin? :O tam olaraq neyin nesi bu anlat baqalım

• Geçmiş olsun.

• Sanırım boğazların ılıhaplanmış enfeksiyon kapmış olmalısın onların spreylerı oluyor ben kullanmıştım kloroben oral sprey alabılırsın. Boğazını rahatlatır ama anıbıyotıkte gereklı olabılır bence kulak burun boğaza gıtsende bır antıbıyotık verseler 3 4 gunde atarsın mıkrobu gecmıs olsun dikkat et kenedene.

• Tuzlu su gargara et (yalniz dikkatli ol yutma, bogazina kacirma, asiri yapma)

• Bogaz spreyi al naneli bogazi cok az uyusturuyo bisi hissetmiyosun

Kızlar Ne Diyor 7

• gargara yap

• Ballı (ılık) süt.

• Geçmiş olsun öncelikle söyliyim çok fena grip olucaksın ve boğazın da şişecek demektir bu hemen there flu denen ilaçtan al yine hasta olursun ama kısa sürede geçer o zaman. Balgam geldiği zaman ağzına yada akıntı olduğu zaman asla yutma tükür genzinde vs akıntı olunca bu da kısa sürede iyileşmeni sağlar.

• Düşük tansiyon sorunun yoksa limon sık iç.Yarın da doktora git Bademcikler iltihaplanmış herhalde.Geçmiş olsun.

• g tuşunu mu yuttun yoksa ? Sıcak bir şeyler içmeyi dene.Ballı süt olabilir

• G tusun bozuk? Sicak birseyler ic

• şu q olduğu sürece sana yardım etmem.

Yükleniyor...