Çok hızlı bir şekilde zayıflamam lazım yardım edin

58 kiloyum 170 boyundayım bana bir diyet verin ve 50 kilo olayım 8 kilo vermem için en fazla 1 ay içinde. Bir şekilde bana bilenler diyet versin, çok... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• 1.70 boyundasın 58 kilosun ya sen daha ne istiyon ben 1.67 boyundayım 58 kiloyum ama kilolu gibi durmuyo yani... sen en iyisi bi çörek otunu dene işe yarıyo.. bi yerde okumuştum

Biz bu uygulamayı annemle birlikte denedik. Ben kilo almak için annemse kilo vermek için kullandı ve kesinlikle faydasını gördüğümüzü belirtmek istiyorum. Uygulaması şöyle oluyor. Eğer kilo vermek istiyorsanız yemeklerden yarım saat önce bir çay kaşığı çörekotu yiyorsunuz. Yalnız yerken dişinizle parçalayarak yemeye çalışın. Çünkü kilo vermeye yarayan madde ancak çiğnendiğinde açığa çıkabiliyormuş.

bunu dene bi istersen çörek otu ölüm hariç her derde deva demiş peygamber efendimiz s.a.v

• 1.70 boyundasın 58 kilosun ya sen daha ne istiyon ben 1.67 boyundayım 58 kiloyum ama kilolu gibi durmuyo yani... katılıyorum.1.70 50 kilo çok zayıf

• aynen böyle kemikli kemikli dokunduğunda bile rahatsız eder insanı sanki her an böyle yıkılıcakmış gibi:D