• Sor
  • Bence

Çok hızlı bir şekilde zayıflamam lazım yardım edin

58 kiloyum 170 boyundayım bana bir diyet verin ve 50 kilo olayım 8 kilo vermem için en fazla 1 ay içinde. Bir şekilde bana bilenler diyet versin, çok acil en kısa zamanda :(

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• 1.70 boyundasın 58 kilosun ya sen daha ne istiyon ben 1.67 boyundayım 58 kiloyum ama kilolu gibi durmuyo yani... sen en iyisi bi çörek otunu dene işe yarıyo.. bi yerde okumuştumBiz bu uygulamayı annemle birlikte denedik. Ben kilo almak için annemse kilo vermek için kullandı ve kesinlikle faydasını gördüğümüzü belirtmek istiyorum. Uygulaması şöyle oluyor. Eğer kilo vermek istiyorsanız yemeklerden yarım saat önce bir çay kaşığı çörekotu yiyorsunuz. Yalnız yerken dişinizle parçalayarak yemeye çalışın. Çünkü kilo vermeye yarayan madde ancak çiğnendiğinde açığa çıkabiliyormuş.bunu dene bi istersen çörek otu ölüm hariç her derde deva demiş peygamber efendimiz s.a.v

• 1.70 boyundasın 58 kilosun ya sen daha ne istiyon ben 1.67 boyundayım 58 kiloyum ama kilolu gibi durmuyo yani... katılıyorum.1.70 50 kilo çok zayıf

• aynen böyle kemikli kemikli dokunduğunda bile rahatsız eder insanı sanki her an böyle yıkılıcakmış gibi:D

Erkekler Ne Diyor 10

• Her gün yarım litre süt ic ve akşamları da elma yeo kadar 1 ayda rahat 8 kiklo verirsin

• niye en kısa zamanda çok merak ediyorum. nedir bu acele. 1 ayda 8 kilo verdikten sonra onu 15 kilo olarak geri alınca ne olucak : )

• hayırr ya almam ben 1 ayda 8 kilo lazım bna tarifi varmı?

• sağlık sınırları içinde öyle bir tarif veya diyet yoktur emin ol : )

• google a besinlerin karbonhidrat değerleri yaz,besinlerin değerlerine bak en az karbonhidrat değerli olanları not al ve sürekli onları tüket,hergün 3-4 km koş ve bol bol su iç umarım faydalı olur

• cok calis ve az yemek ye iki ayda 11 kg verdim belki inanmayacaksiniz ama dogru

• aaaaaaaa nasıl verdin ne yedin özel bi diyetin varmıı ?

• bana bir şekilde ulaş sana yardım ederim. spor ve beslenme konusunda profesyonel sayılırım. ama 1 ayda 8 kilo çok yinede veririm ve ne gerekirse yapacağını düşünüyorsan (eğer yapamayacağını düşünüyorsan başlamayalım bile) benimle irtibata geç

• çok hızlı zayıflamak bir kere metabolizmanın dengesi için normal depğil..elektrolit engen alt üst oluyor...bir de hızlı bir şekilde verilen kilolar aynı hızda ve daha fazlasıyla alınmaktalar.

• taş devri kadınları gibi beslen: tahıl tüketme (ekmek gibi), et ye, meyve ye, ceviz gibi şeyler ye. biraz da spor yap.

• ekmek yeme 6 dan sonra bişey yeme.spor yap yeter

• madde 1: ekmek yemeyeceksin.madde 2: akşam 6 dan sabah 10 a kadar hiçbişey yemeyeceksin. hepsi bu.ekmek yemeyeceksin..ekmek insanın iştahını artırıyor..ekmeği kes zayıfladığını göreceksinn

• bence iyisin

Kızlar Ne Diyor 16

• kilolu değilsinki benimde boyum 1 71 kilom 56. saçmalma sağlığından olursun.

• sabahları aç karına sirkeli su içyürüyüşe başlaabur cuburu kes akşam 6dan sonra yememeeyveye devam kolay gelsin:)

• Boyun ve kilon oldukça iyi, ne yapıyorsun sen anorexia mı olmaya karar verdin arkadaş?

• senin 2 kilo daha alman lazim gelmis vercem diyor ya hey allahim, 1.70 boyundaki 50 kilo olursa kurdandan farki kalmaz:( kafan yerindemi+

• doktormuyuz sana hemenn bi diyet listesi vericez? onlar bile çeşitli tahliller ve ölçümlerden önce program hazırlamıyor. benim metabolizmamla seninki aynımı yani.. millet iyice saçmalamaya başladı

• Diyetisyene git biz sana burda ne versek boşa.

• Pilates yap her gün farkı göreceksin;)

• 1 ayda 8 kilo verir isen, önündeki birkaç ayda 12 kilo olarak alırsın. Metebolizmanı bozman da yanına kar kalır.Spor ve sebze ağırlıklı beslen. Ayda 2 ver ama sağlam ver.

• bu konu sende takıntı olmuş bence. kilon gayet normal çünkü. kasma bu kadar yahu. anoreksi hastası olabilirsin dikkatli ol. bir iki kilo fazlası olanlar daha sağlıklı olurlar ayrıca. ;)

• sabah 8 de kalkıyosun diyelim limonlu sıcak su iç. bi saat veya yarım saat sonra normal kahvaltını et 2 dilim ekmekle herşeyden ye,bide yeşil çay iç yanında. sonra çık 1 2 saat yürü eve gel ara öğününü ye bi elma veya diyet bisküvi olablr. öğlende sebze yemeği salata ve bir dilim kepek ekmeği ye, 2 3 saat sonra yine bir ara öğün ye, akşamda 1 dilim ekmekle salata ve et türü şeyler ye(ızgara köfte,tavuk balık vs) tabi içlerinden birini. gecede meyve veya süt içeblrsin. bunun dışında her saat başı bir bardak su iç ve gün içinde bi tane elma sirkeli soda tüket, kesinlikle tatlı yeme. ve bol bol yürü. zorlanmadan zayıflarsın hemde sağlığından olmazsın.kolay gelsin.

• bence boyuna göre kilon iyi..zayıflamak..kendi tercihin ama erkeklerin çoğu zayıf kızlarda hoşlanmıyor. biraz dolgun kıvrımlı olmakta fayda var

• senin diyetisyene değil psikologa ihtiyacın var bence. Kızım senin kilon gayet iyi...

• bı kere senın boy oranına gore 60 olman lazım tutmus 50 olcam dıo ben de 1.74 vede 60 ustuyum hıc de kotu durmuyo zayıflık yuzden goturuyo yuz guzellıgım yoksa zayıflıgımında bı manası yok ;)

• bende aynı kılo ve boydayım hıc takıntı yapmadım ama sende yapma bence ıyısın boyle

• Psikiyatriste git. Eminim seni tedavi edecektir.

Yükleniyor...