• Sor
  • Bence

Sevgiliye sorulacak altın sorular neler?

ne sorulacağını bilmem ama ne sorulmayacağını biliyorum Beni seviyor musun ? dememek lazım

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 15

• çok mu kilo aldın?

• bekaretin sendemi .

• önceki sevgilinde mi mutluydun benimle mi mutlusun? kaç kişiyle çıktın? sadece bana mı bu tavırların yoksa öncekielrede böylemiydin?:)))))

• seviyorsa zaten söyler zoraki ağızdan çıkartmaya gerek yok

• kizdan erkege: Pes oynayalim miErkekten kizaAlisverise cikalim miIliskiniz renk cumbusune donusur deneyin

• Herkesin sevgi sözü duymaya hakkı var. Önemli olan karşı tarafa her zaman söyleyebilmek. Feridun Düzağacın şarkısı aklıma geldi. Ah, ne az duydum...ne kadar az söyledim İşte bu yüzden hiç durmadan "seni seviyorum" de !

• 1- bakire değilsin dimi?2- bak ben sapığımdır, rahatsız olacaksan şimdiden söyle3- Victoria's Secret'ı bilir misin?

• evet öyle saçma sorular sormamalısın. fazla soru da sormamalısın nasılsın işler nasıl gitti şu film varmış uygun vaktin olduğunda gidelim mi? gibi.

• bravoooo :)

• beni seviyormusun sorusu oldukça sinir bir soru haklısın.. sorulmamalı da.. fakat bu soruyu soran kişiyi gıcık etmenin en güzel yolu, seni seviyorum dediği an ben de beni çok seviyorum deyince, gıcık oluyorlar... :)

• saçlarını boyattın...?kilomu aldın sen...?bu yemeği tek başınamı yaptın...?neredeydin...?telefonumu niye geç açtın...?vs vs vs...

• beni seviyor musun dememek lazım bu laf senin hanzo sevgilinin sende nasıl bir baskı kurduğunu gösteriyor içinedene geliyorsa sor beni seviyor musun desevgi sözcükleri duymayı her kız severhe madem senin hanzo sevgilin senin ona beni seviyor musun tarzı soru sormandan rahatsız o zaman sevgisini belli edecek.sen bu soruyu sormak duymak gereksinimi duymayacaksın her haliyle bunu belli edecek

• :)) benim bi sevglim bile yok ki hanzo olsun :)

• Öncekileri Göster
    • beğenmedin mi kız
      ne o ingiltere kraliyet ailesi veliaht prensini mi bekliyordun

• haha yok be o nu zaten istememm :)

• ya beni seviyormusun diye sormak çok saçma onu o hale getirceksinki o kendi söylesin

• Beni seviyormusun sence kilolumuyum güzelmiyim :)

Kızlar Ne Diyor 15

• ben varken başkalarını düşündünmü hiç?

• ben sorulmaması gereken sorulardan bir kuple yazayım..kızların sormaması gereken sorular:*-sence ben güzel miyim?*-sence o kızın mı benim popom mu daha güzel/büyük?*-annenlerle ne zaman tanıştıracaksın?*-çocuğumuz olsa adını ne koyardık?*-sence ben şişman mıyım?*-beni artık sevmiyor musun?*-nasıldı? %&!6?*-benim en çok neyimi/neremi beğeniyorsun/sevdin/etkilendin?*-o kıza neden baktın? (cafede/clupda/kantinde/sokakta vs)böyle uzar gider..erkeklerin sormaması gerekenleri de bir ara yazarım artık..baydı içimi..

• nasıldı ?
      yalnız şuan tüm dikkatimi çektin . sendeyim ya kilitlendim resmen

• Bakirmisin

• 'Telefonu neden geç açtın?''Artık beni sevmiyorsun değil mi?''İlk aşkın kim?''Kaç kişiyle beraber oldun/çıktın?''Bugün güzel miyim?''Kilolu görünüyor muyum?''Saçlarım nasıl olmuş?''Neden susuyorsun?''Benden sıkıldın mı?'....... Dışındaki sorular kabuldür. :)

• başkalarından kopya çekme, kendin ol güzelim.:D

• Öncekileri Göster
    • Ben zaten kendimim... Allah a şükürler olsun çantasıboş arkadaş :)

• Düsüncelerimi yazdin :))

• O ne be!Söylenecek sözlerim var,sorulması gereken sorularım yok!

• biriyle beraber oldunmu ?

• Soru ve sualden ziyade gözlemlesen daha iyi değil mi.

• zaten öyle bir anlamı kalmaz. seviyorsa kendi söylesin benim zorumla değil.

• beni seviyor musun yorumuna katılıyorum. zaten içinden gelip söylemediyse de benim zorumla söylemesin.

• Adriana lima mi ben mi ?

• Maça gidelim mi?

• Benimle evlenir misin?safdgajdhcfnsdfvde fns

• bana söylediğin en büyük yalan neydi

• biriyle yattın mı diye sorardım

• kendi geçmişinden tereddüt eden bi kadın bu soruyo soramaz.. merakından çatlar yinede soramaz.

• ben sorarım kendimle bi sorunum yok

• Ne dion esma sultan?

Yükleniyor...