• Sor
  • Bence

Öğrenciye kredi kartı çıkartmak. Lütfen yardım eder misiniz?

Arkadaşlar bu ay biraz sıkıştığım için kredi kartı çıkartmaya karar verdim.300-500 limitli olsa benim için yeter. 22 yaşındayım ama üzerime kayıtlı bir şey yok, yani ne ev ne araba. Öğrenciye kredi kartı çıkartabilmek için aileyi mi arıyorlar ? Arkadaşın telefonunu versem, babam diyerel olur mu ?

Güncellemeler:
İşbankası kartım var dostlar. Başka banka lazım.

Geçen kampüste durdurdular hangi banka oldugunu unuttum. İstersen hiç kullanma, 300 lira limitli, anında çıkıyor, işlem ücreti yok falan filan. Biz de komisyon alıyoruz alın kenarda dursun dediler ama almamıstım.

Ya garanti ya yapıkrediydi.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• denizbank paso bonusu yada garanti bonusu yada teb üniversiyi yada cardfinans üniversiteliyi yada hsbc campus kartı yada yapıkredi playı yada devletten kredi alıyorsan ziraat bankasından genç üniversiteliyi yada akbakın exsi26 axess nii alabilirsin ok

• garanti ve denizbank sana 750 ila 800 tl arası limit verir campus kart 500 axses ise 1000 tl standart limitle veriyor haberin olsun ama yapıkredi finansbak ve ten ailene telefon acıyor haberin olsun

• Evet ben yapikrediye basvurmustum ailenin telefonunu da istedi. Arkadasim numarasini verdik arayan geri donen olmadi. Akbanktan arkadasim memnun degil. Garantiye bi ugrarim yarin tesekkurler. Bunlarin hepsi ogrenci kartlari diye geciyor dimi ?

• evet ama denizbank da unutma

Kızlar Ne Diyor 5

• bızım unıde vakıf ıcın geldıler 100 500 arası lımıtı var komısyon almıhorlar ama bızden haberıs zcıkarttıları ıcın almadık bız

• Yapı kredi play çıkartmıştım bende ailemden habersiz ama sadece internet alışverişi içindi o yüzden limit 500 tl lik ve arkadaşımın numarasını yazdım hiçte bir sorun olmadı..

• garanti bankasında çalışıyorum işin yoksa kredi kartı verılmez

• Sen mi veriyorsun kartlari ?

• iş bankası kasmıyo hiç.ne kefil ne aile soran yok.ama çıkartmanı tavsiye etmem.bi de onun ödemesi var ki ipin ucu kaçtı mı zor oluyo

• Aynen limit 300 ama faize bindirirsek 1000 lira bile ödeyebiliriz valla.

• ciddi anlamda öğrenci adam için riskli.iyi düşün derim

• Koskoca 22 yaşında reşit adamsın akıl var mantık var aileyi niye arasınlar.

• Geçen sene yapıkrediye basvurdum aradılar. 21 yasında yani

Erkekler Ne Diyor 11

• kampüse geliyor genelde bedava veriyorlar istersen kimsesiz ol.ama unuttum hangi banka.hsbc direk verir ama tefeci gibi çalışır.

• aileyi aramadan veren, HSBC var campus card, yapı kredi play var

• Yok aileyi aramak falan bizim kampüste dolaşıyolar kart çıkaralım diye bankacılar git bankaya çıkart işbankası ve finansbank öğrenci kredi kartı veriyor bildiğim.

• yapıkredinin var tebinde var öğrenci kartı finansbanktada vardır

• O işlemi yapan garanti. Ama ssk varsa tık hemen veriyorlar. Benim yaş 20. 3 tane kartım var :D Sorun yok

• aileyi filan aramıolar direk alıosun ama hiç bulaşma kredi kartına derim bn

• merhaba ben o bankanın müdürüyüm.. kart felan yok sana!

• Yapı kredi çok rahat veriyor adını soyadını imzanı ver yeter öğrenciysen

• Akbabank veriyor ailene haber vermene gerek yok 1000 tl ye kadar veriyor sonra arttırabiliyorsun

• öyle konserlerde gezersen olacağı bu

• akbank her türlü veriyor

Yükleniyor...