Psikoloji bölümü mezunları için iş durumu nasıl? Bu mesleğin geleceği hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Gizli Üye
Psikoloji okuyan var mı? arkadaşlar çok zevkli bir bölüm diyorlar,Eğer yeterli puanı alırsam yazmayı düsünüyorum.Gerçekten bu bölümü istiyorum.iş durumu nasıl geleceği hakkında bilgi verirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler
Psikoloji bölümü mezunları için iş durumu nasıl? Bu mesleğin geleceği hakkında bilgi verirseniz sevinirim.