• Sor
  • Bence

Kot pantolon aldığımda altına nasıl bir ayakkabı giymem gerekir?

kot pantolon almayı düşünüyorum . karar veremedim uzun zamandır kot pantolon giymiyorum ve kot pantolon aldığımda altına nasıl bi ayakkabı giymem gerekir kombin nasıl olmalı ? pantolon ve ayakkabı konusunda link verirseniz çok sevinirim. :D

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ayakkabı yine olmuşta kot hiç hoşuma gitmedi . çok farklı bişey aradığım böyle değil ya :(

• koyu maviden almalısın üstüne tanımm ben

Kızlar Ne Diyor 5

• spor ayakkabı giy ama kaba olanlardan değil. pantolon olarak da mavi markasını tercih et. çok hoş modeller var.

• internetten alsam bi sorun olur mu sizce ?

• Öncekileri Göster
    • sen yine yozgattasın ankaraya 3 saat uzaktasın. ben napayım peki? netten görüp beğendiğim birsürü kıyafet var ama alamıyorum. ağrı-doğubayazıttayım :)

• :D sende haklısın ama ben kıyafet için ankaraya gitmem . yozgatta ne varsa onunla yetiniyorum :D

• Alttakı arkdaaa katılıyorum:)

Erkekler Ne Diyor 2

• Doğru bir giyimde, kot pantolonun rengi ve kesimi kadar, kot pantolonun üzerine giyilen parçanın rengi, şekli ve ciddiyeti önemlidir. Bu yüzden açık bir cevap vermek doğru olmasa da, tercihen lacivert-beyaz ayakkabılar, beyaz spor ayakkabılar vs, birçok durumda -kabul edilebilir- bir kombin kurmana yardımcı olacak olsa da, örneğin ciddi kesimli, dar bir kot pantolonun üzerine yarı resmi bir gömlek ve bir ceket giyeceksen, daha resmi bir ayakkabı tercih etmen gerekir. Bu yüzden, ünlülerin, sporcuların, diziler filmlerdeki adamların vs giyimlerine dikkat etmeni ve buna göre kot kombinlerini kendin kurmanı önermek, en doğrusu olacak.

• televizyon izlerken gördüm bi adam giymiş filmde çok beğendim ( kot pantolonunu ) . uzun zamandır giymiyorum . çok mutsuzum off . benim yozgatta yaşıyorum burda adam gibi kot bulmak çok zor bence . nerde dandik pantolon var burda . o yüzden bende lc waikikiden keten alıyorum lacivert. vs. hep . kot giymek istiyorum napcam ben ya off

• Civar bir şehire gittiğin vakit Levi's'ı ziyaret etmen isabetli olabilir. Fiyatları yüksek olsa da, evladiyelik kotlardır ve güzel eskir, uzun süre kullanılır.

• fiyat hiç önemli değil ama böyle ben artist olmak için istemiyorum piyasadakiler böyle cins cins renkler filan rahatsız ediyor beni . benim istediğim pantolonu tvde yahşi cazibeyi izlerken gördüm . kemal giyiyodu böyle güzel bi kot giymiş . diesel marka kotlarda güzel ama yok yozgatta internetten alsam olmaz diye korkuyorum iade etmek filan sıkıntılı kesinleri farklı oluyo sıkıntılı işler :(

• Kardeş Kot ta Mavi den şaşma,kim ne derse desin gerisi hikaye

• aradığım bi model var ama hala bulamadım . diesel marka ama yok :( . bulsam alcam hemende yok :D

Yükleniyor...