• Sor
  • Bence

Facebook'ta gizlilik

facebookta aramalara kapalı nasıl yapabiliriz.arkadaşım olmayan biri arama motoruna ismimi yazıp bulamasın beni istiyorum.bilen varsa yardımcı... Daha Fazla

En İyi Görüş

• eski sevgilindenmi gizleniyorsun

• yoo

• amaç nedir

Erkekler Ne Diyor 8

• onu engelleyerek yapabilirsin...

• Google teyze yardımcı olur.

• Tam emin değilim ama deneyerek belki sonuca gidebilirsin ilk olrak gizlilik ayarlarında "Nasıl Bağlantı Kurarsın" kısmı yanında ayarları düzenleye tıkla oradan hepsini herkes seçeneğinden arkadaşlar olrak değiştir ikincisi olarak Hesap ayarları > aboneler sekmesine tıklayıp oradan abonelere izin ver kısmı işaretli ise işareti kaldırın.

• onları yapıncada yine olmuyor denedm

• onu facede bul engelle (arkadasin olmasa bile engelleyebilirsin) ve onun aramalarinda cikmazsin asla. ortak arkadaslarinin arkadas listelerinde bile gorunmezisn

• herhangi birinden kaçmıyorum sadece arama motoruna ismim yazınca çıkmasın istiyorum

• anladim. o zaman gizlilik ayarlarindan bunu ayarlayabilirsin. kapali profil haline getiriyorsun sanirim

• ayarlar gizlilik nasıl iletişim kurarım. seni aratanları yalnızca arkadas yap

• onu face'de bul ve engelle,arkadas listende olmasa bile engelleyebilirsin ve o seni arayamaz. ama illaki bir açık bulur... bulaşmak isteyene sebep ve imkan çok...

• Facebookn açıkları var 3 aramada çıkmazsan 4.cüde çıkarsın facebook destek bölümünden bak sen bu konuya.

• yönlendirebilirmiisn nerden giricim

• Giriş yaptıktan sonra bu linke tıkla link
      nasıl bağlantı kurarsın yazısının sağ tarafındaki ayarları düzenleye bas önüne çıkan pencereyle ilgilen.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...