Facebook'ta gizlilik

facebookta aramalara kapalı nasıl yapabiliriz.arkadaşım olmayan biri arama motoruna ismimi yazıp bulamasın beni istiyorum.bilen varsa yardımcı olabilirmi...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• eski sevgilindenmi gizleniyorsun

• amaç nedir

• yoo

Erkekler Ne Diyor 7

• Tam emin değilim ama deneyerek belki sonuca gidebilirsin ilk olrak gizlilik ayarlarında "Nasıl Bağlantı Kurarsın" kısmı yanında ayarları düzenleye tıkla oradan hepsini herkes seçeneğinden arkadaşlar olrak değiştir ikincisi olarak Hesap ayarları > aboneler sekmesine tıklayıp oradan abonelere izin ver kısmı işaretli ise işareti kaldırın.

• onları yapıncada yine olmuyor denedm

• onu face'de bul ve engelle,arkadas listende olmasa bile engelleyebilirsin ve o seni arayamaz. ama illaki bir açık bulur... bulaşmak isteyene sebep ve imkan çok...

• ayarlar gizlilik nasıl iletişim kurarım. seni aratanları yalnızca arkadas yap

• Facebookn açıkları var 3 aramada çıkmazsan 4.cüde çıkarsın facebook destek bölümünden bak sen bu konuya.

• Giriş yaptıktan sonra bu linke tıkla link
      nasıl bağlantı kurarsın yazısının sağ tarafındaki ayarları düzenleye bas önüne çıkan pencereyle ilgilen.

• yönlendirebilirmiisn nerden giricim

• onu engelleyerek yapabilirsin...

• onu facede bul engelle (arkadasin olmasa bile engelleyebilirsin) ve onun aramalarinda cikmazsin asla. ortak arkadaslarinin arkadas listelerinde bile gorunmezisn

• anladim. o zaman gizlilik ayarlarindan bunu ayarlayabilirsin. kapali profil haline getiriyorsun sanirim

• herhangi birinden kaçmıyorum sadece arama motoruna ismim yazınca çıkmasın istiyorum

• Google teyze yardımcı olur.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...