El yayı faydaları?

iki tane el yayı aldım ilk 50*20 yaptım.. ve ara sırada ceşitli saatlerde tek set 100 felan yapıp bırakıodum.. sonra ikinci gün bugun programın dışına çıktım ve hiç bırakmadan 400 tane yaptım. tek sette...Bu yayın ne yararı var. hemen güçlendirdi sanırm.. ya da nasıl bi program ypmayalım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ne kadar çok yaptıgın önemli değil düzenli olarak setleri arttırmak mesela tekte 400 yapıyosun 100x 5 yap mesala. Ama el yayıyla ne kadar gelişirsin ki bence 2 tane 5 lik dambıl al

• dambıl da var

• Ben dambıl çalışıyorum mesala çok ta yararını gördüm,yaklaşık 12 hareket var onları yapıp mekik çekiyorum gayet iyi sonuçlar veriyo.Bence vücuda yogunlaş el kası her türlü olur zaten

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Bilekten dirseğine kadar olan bölgeni çok güçlendirir.

• Tek seferde 400 yapıyorsan helal olsun. Ama yaparken bir yanlışlık yapıyorsun galiba. 400 yapanı hiç görmedim ben. Bende de el yayı var ciddi manada bilek ile dirsek arasındaki kası şişiriyor. Hatta arkadaşlarına el şakası falan yaparken çok dikkatli olman gerekiyor. Ben arkadaşlarımın omuzunu falan sıktığımda çocuklar kıvranıyor ama bana normal sıkıyormuşum gibi geliyor. Yani biraz kontrollü hareket etmelisin. Bu arada el yayını merak ettim link atar mısın?

• kardesım 400 te fazla bir şey yok ya. bunun sanırım kilolarıda var . benım kı bildigin basit yay yani.. süngerli olması da işimi kolaylastrıo. elimi acıtmadan rahatca yapabiliorm

• Link atarsan bir baksam?

Yükleniyor...