Kızların erkeklere en çok sorduğu sorular...?

1-neden aklınız hep cinsellikte?2-neden güzel bir kız gördüğünüzde hedefiniz tavlamak oluyor?3-neden kendinizi hep zengin göstermeye çalışıyorsunuz?4-kendini beğenmiş tavırlarınızdan neden vazgeçmiyorsunuz?5-kıskançlık ayaklarına girip neden kızları ezmeye çalışıyorsunuz?6- yalan söylemeyi beceremediğiniz halde neden bu huyunuzdan vazgeçmiyorsunuz?7-nasıl oluyorda duygusuz olabiliyorsunuz?8-bir kızdan ayrıldıktan hemen sonra nasıl bir başkasıyla birlikte olabiliyorsunuz?9-futboldan ne zaman vazgeçeceksiniz?10-yakışıklı erkeklere neden sayıp sövüyorsunuz? Sora Sora Yaz Geldi, Erkeklerin Cevapları Az Geldi :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Deme öyle ablası onlar birer melek :D

• COK TATLISIN :)

• Aslında hepsi öylede bazıları iyi saklıyor o duyguları :)

• TABI HEPSI DDEGIL AMA BI COGU OYLE

Kızlar Ne Diyor 12

• genel tekrar mı ettin ksden sorulara bakıp bakıp
    bunları önemseyip soran daha buluğ çağındaki kızlarımız.onlarda yakın çağa geçtiklerinde erkeklerin en son planda olduğunu anlarlar.

• 1. Sorunun cevabini bekliyorum bir erkek olarak cevap ver

• ERKEĞİZ... Erkek olmamız yeterli bir sebep değil mi ? :) Evet kabul ediyorum aklımız hep cinsellikte.O anda yaşanan duygulardan haz alıyoruz.Karşımızda ki insanı tatmin etmek, onun mutluluğunun sebebi olmak hoşumuza gidiyor.Ayrıca uzaylılarla ilişkiye girmiyoruz.Kadınlarla giriyoruz.Kimsenin kimseden alt kalır bir tarafı yok yani ;)

• hayirlisi panpa.

• COK ZOR HICBIRI KABUL ETMIYOR BUNLARI AHAHAHA

• Neden kendinize bakmadan bir ''Türk kızı'' klişesi tuttumuş gidiyorsunuz

• Çok tsk ederim , Her zaman takdir etmişimdir, Bilirsin

• Her zaman teveccühlerine layık olmaya çalıştım.Bilirsin

• Güzel bir çalişma elinize saglık :)

• Öncekileri Göster
  • ben bunları hiç sormadım ilginç :S genelde hep beni ne kadar çok seviyorsun. beni ne kadar güzel buluyorsun.beni ne kadar çok özledin...

• Haha tamam :) Ne mutlu sana

• olmazmı.. :)

• Anladım peki tsk ederim, cevabın sevimliside var yani :)

• Öncekileri Göster
  • nerdeydin?neden susuyorsun?yakışmışmı?sence hangisini alıyım? esc.:)

• Hepsini al birisi bedava :)

• 4-kendini beğenmiş tavırlarınızdan neden vazgeçmiyorsunuz?

• evet evet :)

• tabi tabi =)

• Biz çok mütevaziyiz size öyle geliyor :)

• Futboldan ne zaman vazgeçeceksiniz?sevgilime tek sorduğum soru buydu diğerleri "biraz" saygıyı yıkabilir.

• Hehe ben secilmem secerim diyorsunuz :) Allah daha mutlu etsin herifinizle ne diyim :)

• Dedim ya cevabımda sadece bunu sordum diğerlerini sorma gereği duymadım bakıyorum 1 olmaz. 2 zaten benimle ne gerek var 3 alakası yok zaten 4 öyle değildir kendisi 5 kıskanç değil :S 6 yalan söylerse söylediğini söyler delidir acıık 7 benden daha duygusal 8 başkasına koşacak kapasitede değil test edildi onaylandı :) 9 kabul ediyorum 10 kimseye sövmez benm herif :)

• Haha buda güzeldi, ama bir erkek degilde erkek arkadasın diyelim samimi oldugun :)

• Öncekileri Göster
  • derdiniz ne?

• Tamam tsk ederim

• hibir iddiam yok

• Bir sorunum yok , soru soruyoruz paylaşım yapıyoruz. Dertlere derman oldugunuzumu idda ediyorsunuz ?

• Genelini sormadım: ) Yanlış izlenim.: )

• Helal hos olsun iyi günlerde kullanın :)

• : )

• Aradık emek verdik bulduk, Aldık hakkımızı, :)

• Öncekileri Göster
  • neden beni anlamıyosuuuunnn...

• Peki tsk ederim acizane bilgilerinizden yararlandık :)

• ortak yapılan şeyler dışında

• Ortak bir dilimiz yok diyorsunuz

• Öncekileri Göster
  • yalnız bu soruların içinde hem kadınların hem erkeklerin çözümü var. Tek taraflı bakmayalım onlarda sizi çözmüş

• Peki tsk ederim cevaplarınız için bu böyle devam eder gider ..?

• gerçek sevgi, şüphesiz, içten,sıcak, yumuşak, merhametli, dolu dolu

• Sevginin safı derken ?

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 20

• cevap basit : ERKEĞİZ... :)))

• 1-hormonlardan dolayı
    2-güzel bi kızın peşinde koşmayacaksak o kızların güzelliğinin ne anlamı kalır
    3-öyle bişey yok karakter meselesi ama bütün erkeklere yoramazsın
    4-bu bahsettiğinden kızlarda da var
    5-seviyosak kıskanırız kıskanmıyorsak bilin ki son kullanma tarihiniz bellidir
    6-yalancı yalanı söyleyebilmiş kişiye denir bkz.cem yılmazın bir repliği bu
    7-her erkeğin duygusu vardır bazen aklına gelmiyodur ince düşünemiyodur bu sonradan öğrenilen bişey
    8-bi kız beni gerçekten sevmiyorsa bunu anlarım ve ben de bağlanmam böylece ayrıldıktan bir gün sonra yeni birini aramaya başlayabilirim
    9-ben futbol sevmiyorum benim gibi düşünen çok küçük bi azınlık da var ama futbol seven erkek ölene kadar sever ölene kadar maç izler vazgeçiremezsin
    10-yakışıklı erkek değil de mesela çok çapkın erkeklere söveriz çünkü onlar bi kızı tavlarlar sonra kızı kendine bağlayıp ortada bırakırlar sonra kızda da haliyle önyargı oluşur bütün erkekleri aynı zannederler sonra da bize yüz vermezler biz de böyle sap kalırız

• 1.aklım cınsellıkten oteyede çalıştığı için takılmam okonuya
    2.içimden geçsede çok guzelmış dıye eğer sınyalı çakmıyorsa asla uraşmam ayrıca guzel ve çok ıtıcı bısuru kız var
    3.doru çok erkek var oyle ama oyle bı derdım yok görünen köy kılavuz ıstemez
    4.vazgeçtiğim zamanlar oluyor
    5.ayakla bacakla işim olmaz sevıyorsam kıskanırım ama ezmem
    6.herkes için geçerli değil oyle bı huyum yok
    7.duruma göre değişir
    8.onu siz daha ıyı yapıyorsunz alternatıfınız fazla olduğ için
    9.alakam yok futbolla
    10.sovme derken kastın çekememe sanırım o sızdede var ama yakışıklıysa yakışıklı dır çekemıcek kadar vasat değilim

• 1 - Aklım hep cinsellikle değil
    2 - Zaten bir ilişkim var insan kazanmayı severim sadece arkadaşlık düşünürüm güzel olsun çirkin olsun .
    3 - Zengin göstermeye çalışmadım hiç üyeliğimin başından beri ailem zengin ama bana katkıları yok giriş kat bir evde yaşıyorum .
    4 - Öyle bir tavrım olduğunu düşünmüyorum
    5 - Kızlar candır ciğerdir .
    6 - Yalan söylemiyorum
    7 - Gayet duygulu bir insanım
    8 - Offfff
    9 - Vazgeçmeyeceğim gel pes atalım
    10 - Kimseye sayıp sövmüyorum
    O tarz bir erkeği arasan bulamazsın problemin sende olduğunu düşünüyorum ben nerede bir odun var gidip ona aşık oluyorsundur .

• butun kızlar bu söledigin maddeleri bi kabullensinler önce sonra bizde belki kabulederiz

• bana degil yavrum sordugun soruyu ciddiye alıp 10 skkada cevap veren lere cevap ver sen ayıp ediyorsun onlara karsı bana degil

• KIZLAR KABULLENDI SIZ KARSISINIZ YAPTIGINIZ SEYLERE

• 1.Aklım cükümde değil başımda Kesinlikle açmam:
    2.Güzel bir kıza abazan bakmam onlar bana bakarlar.Muhabbet ederim.
    3.Orta halliyim. ama dış görüntüm Zengin pçi olarak gösteriyor .Napayım Saçlarımı seviyorum.
    4.Kendimi asla begenmem yerin dibine de vurmuslugum olmustur.
    5.Kıskanç değilim asla belli etmem.
    6.Yalanı sevmem Asla doğruları söyler Kıçıma güvenirim.
    7.Duygusuz degilim bazen odun olmak iyidir :)
    8.ayrıldıktan sonra belli bi süre gecer ondan sonra yolumuza bakarım.
    9.Siz neden alışverişten zevk alıyorsanız bizde futboldan zevk alırız + sizin gibi 5-6 saat alışverişe ayıracak zamanımız yok iş güç çalışıyoruz.Pek vaktimiz olmuyor neden suçluyorsunuz bizleri ?
    10.Yakışıklı insankları sövmem.Sonuçta o da Rabbimin bir kulu.
    Aklında soru varsa yardımcı olurum :) Her erkek aynı değildir.

• aha bikızıdaha tekmelemişler

• ben kadınlar kötüdür diye bir söz söylemedim ve benim dünyaya gelmeme vesile olanların hakkını ne yapsam ödeyemeyeceğimi bilirim.
      karşınızdakini yargılamadan önce kendinizi yargılamanızı tavsiye ederim
      sayın papatya hanım

• BIZ OLMASAK NASIL GELCEKTINIZ ACABA DUNYAYA

• bir veya birkaç kişiye kızıpta herkesi aynı kefeye koymayınız
      sonuçta sizin dünyaya gelmenize vesile olan insanda erkek

• Öncekileri Göster
  • Cevap anahtarı:
    1-aklımız hep cinsellikte değil sevdiğimiz kadınlarla bunu paylaşmayı daha çok seviyoruz.Ayrıca cinselliğin erkek üzerindeki hormonel etkisi bilimsel bir gerçek.
    2-Her gördüğü güzele atlayan erkek ne istediğini tam olarak bilmeyen erkek olduğunu düşünüyorum.Fiziksel güzelliğinin haricinde başka güzellikleriyle de ilgilenen erkeklere denk gelmedin sanırım.
    3-Kendini zengin göstermeye çalışmak ile paralı erkeklere kapak atmaya çalışan kızların aynı paralelde olduğunu düşünüyorum.Tencere kapak ilişkisi.Çok dokunmadan uzağından geçmek lazım.
    4-Kendini beğenmişlik bir kişilik bozukluğudur.Çevredekilerin çekiciliklerine karşılık bir psikolojik ezikliğin dışa vurumudur.Bunu bir kaç kişi de (veya daha fazla) gördün diye böyle bir genelleme yapamazsın. Daha mutevazi kişilikler leveline gelemedin sanırım.
    5-Kıskançlık ayaklarına girmek ezmek değil.Kimi gerçekten kıskanır,kimi ise hoşunuza gittiği için blöf yapar durum bu.
    6-Gözünün içine bakarak yalan söyleyebiliriz o kadar emin olma.
    7-Yine bir genelleme.Sen biraz daha dolaş 1 2 sene sonra duygusuzluğun tek bir cinsiyete ait olmadığını görürsün.
    8-Bunu ben de size sormak istiyorum bazen.
    9-Kıyametten sonra herhalde.
    10-Çekemiyoruz kompleks yapıyoruz sizin rus kızlarına döşediğiniz gibi.

• hiçbiri bana uymuyor :/

• 1-2günde bir sperm torbası doluyor
    2-güzelle eğlenir çirkin ile evleniriz
    3-kızlarda aynısını yapıyor öküzlük işte
    4-beşparmağınbeşibirdeğil kendini beğenmiş siz olabilirsiniz belkide
    5-kıskançlık kadın huyudur...çıplak gezen kızı erkek tabii ezer boynuznu taksın
    6-yalancı size denir ben yalan söylemem
    7-duyguyu kadın milletimi kiralamışki bizemi kalmamış
    8-eskisini götür yenisini getir torba doldu işte rahatsız ediyor
    9-futboldan nefret ederim
    10-başkalarınada sayarız
    ve11-bir öküz kalbinizi kırdı diye hepimiz öküzmü oldukki
    sanki günümüz kızları çok iyide

• niye yalan söyleyeyimki

• oldukca samimi buldum seni

• bak kardeş biraz kalasik olacak ama sonuçta burası Türkiye ve cinselliğin Afrika'sıdır malesefki ülkemiz, Norveç'te bir erkeğe 6 tane bayan düşebiliyormuş ne doğru bilemem, dediklerinde bir nevi haklı olabilirsin fakat bunu bütün erkeklere mukayese etmemelisin, birde teknoloji denen bir illet var malesefki bunu birçok insan daha doğrusu kendini dışarıda ifade edemeyen bir çok kişi bu teknolojik sanal ortamlarda kendini hayli hayli aşıyor, bunun genel anlamda bayanlara rahatsızlık verdiklerinin farkında bile değiller, erkekler kadar olmasada dediklerine uyan kızlarda var malesef, bu konu hakkında başka birşeyde söylemem...

• 1-cinsellik bi ihtiyaç ve her zaman cinsellik düşünmüyorum
    2-bunun sebebini bende bilmiyorum :)
    3-zengin göstermeye çalışmıyorum çunku elhamdürillah zenginim.yani kendime göre..
    4-bu konuda bn kesinlikle bu tavırlar içine girmedim..çünkü bu tavırlar insanın sadece seviyesini düşürür.
    5-sadece sevdigim insanı kıskanırım.
    6-çünkü herşeyi doğru sölersek ne anlamı kalır ki ilişkinin :) biraz heyecan lazım..
    7-bn kesinlikle duygusuz değilim.aksine duygusal bi kişiliğim var.
    8-bn şahsen böle bişey yapmadım ama banada garip geliyor.Sanırım Allah vergisi bi yetenek..
    9-ölünce belki..ama orda halısaha varsa bilemem :D
    10-çünkü bnden yakışıklı ve herkes ona hasta.. nasıl sen senden daha güzel kız hakkında dedikodu yapıyosun aynı şey :D
    yeterli cevapları verebilmişimdir umarım..Al işte tanıdın erkekleri :D

• 1 cinsellik milli forma yüzünden daha başıma gelmedi evlenen kadar gelmeyecek
    2 herkes öyle değil Allah sahibine bağışlasın derim
    3 cebimzdekiler kadar zenginiz
    4 erkeklik gururu ve birazda artistlik olsun
    5 kısknaçlık erkeğe yakışır ama abartmadan
    6 korkmaktan bende yalan yok o ayrı herkes aynı değil
    7 yanlış ifade duygu var ama belli etmeyiz bazılarımız hariç tabi
    8 maksat pişman etme ama işlemez kızlara ben tek eş isterim
    9 alışverişten nezaman vazgeçerseniz
    10 sadece kendiin tatmin etme bu olay herkes öyle değil

• 1.hormonlarımız zorluyor
    2.ya ne yapalım turşusunumu kuralım
    3.daha çok etkilneceğinizi düşünüyoruz (ben yapmıyorum ama yapanlar öyle düşünüyo)
    4.karakter meselesi o kadın da kendin beğenmiş olabilir
    5.onu neden yaparlar bende anlamam.
    6.yalan söylemeyi beceribiliyoruz
    7.duygusuz değiliz.
    8.öncekini sevmiyorsak oluruz hemen aynı şey kızlardada var.
    9.artık çoğu erkek başka sporlarlada ilgileniyo.
    10.kıskanıyoruz(ben yapmıyorum )

• Baya tecrübei olmalısın !

• Bu sorularının cevapları 3000 karaktere sığmaz cevap vermek isterdim de işte..

• :)

• HAYATIMDAKİ Bİ ERKK BENI OLGUNLASTIRDI SAOLSUN.

• iyi yapıyoruz

• hea

• 1. cinsellik bağı güçlü tutar2. tavlamak fethetmek 3. zenginlik kodamanlık4. dunyada bi taneyim5. arıza olmak ayrıcalığı6. teknik zamanla gelişir7. mağara erkeği olmak kolay değil8. etrafa yeşertecek bahçivan lazım9. işiemeye gidince 10 değerim artsın

• :)))

• 20 yıla çıkarmıyız bilemem :)

• her şey değişir bu soruların yerini yenisi alır şimdilik bunlar var bi yırmı yıla yenileri gelir

• Öncekileri Göster
  • *Kaç tane sevgilin oldu?*Beni seviyo musun?

• İyiymiş :)

• *Geçmişi kurcalama önemli değil artık sen varsın :P hepsine böyle..
      *Seviyoruumm seviyoruum tabi yavrum :D

• Ne cavap verdin peki bunlara

• kardeşim kızları çözmüşsün

• d.d.d.d.d.d.d.d.d.d.d.d.d.d.

• Sagolasın %100 çözmek zor tıp bir care üretemedi daha, teknoloji yetmiyor

• ... 11.Sarışın mı? Esmer mi? Kumral mı?

• Sataşacak yer aramayalım.

• Senin sorunun ney,...? Varsa bir sorunun paylaş bizde bilelim :)

• ... Oto üyeler :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...