• Sor
  • Bence

Erkek arkadaşıma doğum gününde ne hediye alsam? Yardımcı olur musunuz?

2 hafta sonra erkek arkadaşımın doğum günü, ben ne hediye alacağımı bilemiyorum... Çok seçenek var kararsız kalıyorum. Uzun süreli bir geçmişimiz... Daha Fazla

Güncellemeler:
Arkadaşlar aklıma bir fikir geldi =) Paylaşmak istiyorum düşüncelerinizi almak istiyorum =)
Bir kamerayla dışarıya çıkıp tanımadığım insanları çevirip erkek arkadaşımın doğum gününü kutlamasını istesem ve bunu en sonunda onlarca insanı bir araya getiripte söyletsem? =)) Nasıl olur?
En sonunda vazgeçicem bütün hazırlıklardan yaa, canımı sıkıp sıkıp duruyo ://

En İyi Görüş

• Güncelleme:Onun evlenme teklifi versiyonunu yaptılar bile; link Hatta cevabı bile geldi; link

• Ama doğum günü versiyonunu yapmadılar sanırım onuda ben yapayım ne olacak ki =) sevgilim mutlu olacak =)

• iyi o zaman:) ilk link sana nasıl video yapacağına dair bir ip ucu verecektir. Kolay gelsin

• Çok teşekkür ederim =)

Erkekler Ne Diyor 16

• romantikse işe yarayabilir ama benim gibi bi adamsa üzgünüm :))) "çok tatlısın canım" falan der sen gidince de "bu ne ya" der. :)

• Dermi der yani bilemiyorum .s

• kendi emeğinle bişeyler hazırlayıp versen daha iyi olur. ihtiyacı olsa gidip parasıyla kendisi de alabilir. yani birşeyler alıp hediye diye verme kendin yap

• Mesela? Örnek verebilir misin? Sana nasıl bir emek harcansa hosuna giderdi?

• bana atkı örmüştü bağlayınca uçlarında benim ve onun isminin baş harfleri yan yana geliyodu.

• psp al.

• Yok öyle şeylerle pek ilgilenmez =)

• Gidipte kıyafet alma.

• Gerçekten mi :/

• Öncekileri Göster
    • Son safhaya kalıpta alacak bir şey bulamıyorsan, hiç olmadı gömlek t-shirt yerine tuttuğu takımın orjinal formasını al.. Bu arada fenerliyse boşver formayı, ayrıl gitsin zaten.

• O da Fenerli bende Fenerliyim =)

• hangi takımlıysa o takıma ait forma al :))

• Çok maça gitmez, pek ilgilenmez :) onun dışında bu güzel bir fikir, teşekkür ederim.

• 1,5 ay önce tanıştığın birinin doğum gününü kutlamayı fazla abartma bence. Normal bir hediye al, olsun bitsin.

• O zaman ne yapabilirim bilemiyorum ki .s bu fikir herkesin hosuna gidebileceği bir fikir bunun dısında cogu sey basit ve gecici kalıyor..

• Öncekileri Göster
    • evet aslında haklısın... Belki zamanla tanıdıktan sonrada yapılabilecek birşey bu. Yorumların için teşekkür ederim, mutlaka değerlendireceğim.. =)

• Yardımcı olabildiğime sevindim.

• yastık kılıfı..

• =)

• Öncekileri Göster
    • Yastık kılıfı? Ne alaka? Lütfen açıklayabilir misin anlamını =)

• burdan link gönderemiyorum. kabul etmen lazım.

• be istemezdim hiç hoş eğil bayana yapılabilir bayan sevinir ama erkek için hoş değil bence.

• biraz öyle ama hani şöyle düşünüyorum bu yapıldığında kızın nasıl hosuna gidiyorsa erkeğinde hoşuna gider diye düşünmüştüm..

• o gün onun yanındaysan zaten onun hoşuna gider extra uğraşa gerek yokki:)

• Umarım öyle olur =))

• vayyy işte bu. bu soruyu ben sorsam ve sen bu cevabı versen en iyi cevabı verirdim

• güzel değil mi =)

• ilginç bir düşünce :) sevinmecektir mutlaka

• Bende öyle düşünüyorumm =))

• Öncekileri Göster
    • öyle öyle =))

• :)

• erkekler için para söz konusu değil. ona bişey yap bişey al en basitinden kolye bile alsan mutlu olacaktır veya kendi emeğile birşey yapsanda hoşuna gidecektir

• Evet aslında bu onu daha çok mutlu edebilir..

• aktıkca eni hatırlayacağı bir şey yap ;) :)

• bence bu çok genel buna net bi cevap verebilmemiz için kişiyi tanımak lazım.

• Ama dedim ya hani ben dahi tam olarak tanımıyorum, daha 1 buçuk ay olacak hakkında en iyi bildiğim şey keyfine, rahatına fazlasıyla düşkün olnası..

• o zaman bir tv kumandası al yada lig tv aboneliği .)))

• =))))))

• sigara kullaniyorsa bir cakmak al derim her sigara yakinca seni hatirlasin yada seni dahada sevsin günde 20 kez sigara icen birini düsününce kötü fikir degil bence

• İşte sigara kullanmıyor, aklıma gelmişti yoksa bu fikir, çok teşekkür ederim.

• rica ederim

• yaşı kaç ?

• Kendisi 26 yaşında.

• Öncekileri Göster
    • Şuanda aklıma saat daha çok yatkın yani olabilir :)

• kesinlikle saat al ilk hediye için gayet uygun ve akılda kalıcı

• hediye alma, ona hediye hazirla. neyi sevip sevmedigini daha iyi bilirsin

• Evet bu çok güzel bir fikir ama dediğim gibi 1 buçuk ay olmus olacak o zaman gelince ve ikimizin birlikte olduğu bir resim yok henüz yani çok birşey yaşanmışlıkta yok...

• Öncekileri Göster
    • daha 1.5 aylikken o kadar abartma bence. havaya girip ne yapacagi belli olmaz.

• Doğru. Ne diyebilirim ki.

Kızlar Ne Diyor 8

• Guncelleme ıstaneden bu sence 1.5 ay ıcın abartı degıl mı?al bır forma gısyn hem yenı sezon oo varya 100 puan bırden alırsın..

• Kabul ediyorum tamam 1 bucuk aylık bi ilişki için büyük biraz ama mutlu olucağını düşününce hani =))

• bence güzel bir kolye al hediye et..cok klasik ama bence ilk hediye olarak cok uygun ve kalici..hergünde takar :)

• Kolye takmaz ki daha doğrusu saatten başka takı takmaz, teşekkür ederim :)

• Canını sıkıyor diye vazmıgeçeceksin:)olur mu öyle şey bence sen güzel şeyler yap anı yaşa,karşılık bekleme belki birgün biter ama iz bırakmış olursun bence bu önemli:)

• Ben karşılık beklemiyorum tabiki ama insan bazen sinirlerini dile getiriyor e buda bazen gerekli bence =) yani çok güzel konusuyorsunda arkadaşım bana karşı nasıl hareket ettiğini falan bilsen çoğu kişi gibi sende ''ayrıl'' dersin belki ama ben seviyorum sabrediyorum... =)

• Öncekileri Göster
    • Adı zafer mi yoksa:)))

• yok yok değilll =))

• guncelleme yaptıgın seyı bende dusunmustummmmm ama utanmıstım o yuzden yapmadım hıc ama soylede yapabılırsın o ınsanlar soylede dıyebılır; sevgılı x , y seni cok sevıyor falan. ama elle tutulur bısey ıstıyosan zippo alabılırsın ustunede ısım yazdırabılırsın

• teşekkür ederimm..

• saat al:)

• ben dogum gününde gazeteye ilan vermişim hem herkes ögrendı aradı dogum gununu kutladı hemde acaıp hava yptı :) çok mutlu oldu bı parı yapsam bu kadar kışı gelmezdı sanırım boylesı daha ıyı oldu :)

• Hmm çok değişik, çok etkileyici =) teşekkür ederimm..

• rica ederim bol şans.. =)

• Okumayı seviyorsa en güzeli kitap bence.

• O potansiyeli şuanda kendisine aşılama aşamasındayız, kitap onun için şuanda biraz sıkıcı olacaktır. Teşekkür ederim =)

• :) Rica ederim.

• Bence bir fanus ve iki balık al(lepistes) balıkları poşete koy tabi sulu poşet:)sonra poşeti çantana koy sonrada deki bil bakalım çantamda ne var?tahmin etmeye çalışsın sana soru sorsun sende evet yada hayır de sadece.Asla bulamıycaktır:)yenilecek bişey mi derse ne dersin bilmiyorum:)adlarınıda free witch ve onun adını koyun:)

• Çok farklı bir düşünce, çok teşekkür ederimm =)

• Öncekileri Göster
    • Çok haklısın, kafamda daha geniş düşünceler canlanmasına yardımcı oluyorsun şuanda =)

• sevindim:)

Yükleniyor...